Damodara Luštěninová pochoutka papriková 180g

Damodara Luštěninová pochoutka papriková 180g

Damodara Luštěninová pochoutka papriková 180g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s Damodara Luštěninová pochoutka papriková 180g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s Damodara Luštěninová pochoutka papriková 180g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Naše cena: 58 Kč Ověřit dostupnost

Křupavá hrachová pochoutka, kterou lze přidat do polévek, podávat jako přílohu nebo si ji vychutnat samostatně. Není nutné dále tepelně upravovat. Díky specifické receptuře, používané při výrobě ztrácí luštěnina svou nepříjemnou vlastnost nadýmání a stává se tak přijatelnou a lehce stravitelnou potravinou. Produkty DAMODARA jsou vhodné pro vegany. Neobsahují žádné živočišné produkty ani jakékoliv přísady vyrobené za použití živočišných produktů, naopak jsou luštěniny výborným zdrojem rostlinných bílkovin. Bez konzervantů, umělých barviv, emulgátorů, ochucovadel či jiných umělých složek. Jsou vyrobeny výhradně z čistě přírodních surovin z přirozeně bezlepkových surovin. Složení: Hrachová mouka, slunečnicový olej, sladká paprika, skořice, vulkanická sůl, sůl Obsah: 180 gZemě původu: ČRVýživové údaje na 100 g:Energetická hodnota 1669 kJTuk 23,8 gSacharidy 35,4 gVláknina 12 gBílkoviny 16,7 gSodík 1,2 g

3 důvody proč prodáváme Damodara Luštěninová pochoutka papriková 180g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Damodara Luštěninová pochoutka papriková 180g

Kateřina Hutařová, Drahňovice:
Dobrý Damodara Luštěninová pochoutka papriková 180g, díky kterému zvládám své denní starosti naprosto s klidem. Pohodlný, praktický, ale zároveň i nejnovější a cool. V obchodu je nabízen v mnoha variantách, které uspokojí i ty pohodlné lidi. Velkým plus je cena, která umožňuje jeho pořízení široké veřejnosti. Damodara Luštěninová pochoutka papriková 180g je zároveň i báječným dárkem k vánocům, svátku nebo jen tak pro štěstí.

Lucie Lusková, Šárovcova Lhota:
Celkem pohodlná věc, neočekávala bych zrovna dnes, že se mi při mém rozpoložení podaří tak výhodný nákup. Za nízkou cenu si koupit Damodara Luštěninová pochoutka papriková 180g, který je již na první dotek spolehlivý, lehce fungující, a taky krásně vypadá, to se nepodaří každý den. Udělalo mi velkou radost, že se mi něco takového podařilo pořídit za tak levnou cenu a s možností levného zaslání až do kanceláře, ale výsledek mě potěšil ještě víc. Až budu zítra něco hledat, budu nakupovat opět u vás.

Eliška Lodrová, Načešice:
Už jsem v nejlepších letech, a s technikou si moc nerozumím, tak jsem při nákupu vašeho Damodara Luštěninová pochoutka papriková 180g dost ocenila hlavně to, jak jednoduché je objednat si ho a nechat si ho doručit až do kanceláře. Doručovatel mi pak všechno důležité pověděl, takže po nedobrých zkušenostech z jiných služeb jsem zcela ráda jak s provedením zboží, tak i s tím, že vycházíte vstříc i věkově méně nadaným kupujícím. Za to bych vám chci poděkovat, a taky pochválit Damodara Luštěninová pochoutka papriková 180g, který mi byl poslán, je opravdu dobrý.

Matěj Rudický, Vyskytná:
Tento Damodara Luštěninová pochoutka papriková 180g jsem nakoupil poprvé a můžu s radostí napsat, že jsem nejvíc spokojený. Výrobek funguje na sto procent, vše bylo doručeno v pořádku a hlavně v krátkém čase. A i když to byl můj první objednávka, tak po této zkušenosti musím říct, že tento výrobek si opět pořídím jen odsud. Jsem opravdu šťastný a chci všem pouze doporučit. Jistota a rychlost. Perfektní.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 02. 2018.

Hodnocení Damodara Luštěninová pochoutka papriková 180g

hodnocení 5/5 od 68 hodnotících

Diskuze Damodara Luštěninová pochoutka papriková 180g

Zuzana A: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Daniel D: 110 % spokojenost

Magdaléna J: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Natálie Š: Je to dostatečné?

Matouš T: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Damodara Luštěninová pochoutka papriková 180g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Damodara Luštěninová pochoutka papriková 180g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt