Damodara Luštěninová pochoutka papriková 180g

Damodara Luštěninová pochoutka papriková 180g

Damodara Luštěninová pochoutka papriková 180g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s Damodara Luštěninová pochoutka papriková 180g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s Damodara Luštěninová pochoutka papriková 180g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Naše cena: 58 Kč

Křupavá hrachová pochoutka, kterou lze přidat do polévek, podávat jako přílohu nebo si ji vychutnat samostatně. Není nutné dále tepelně upravovat. Díky specifické receptuře, používané při výrobě ztrácí luštěnina svou nepříjemnou vlastnost nadýmání a stává se tak přijatelnou a lehce stravitelnou potravinou. Produkty DAMODARA jsou vhodné pro vegany. Neobsahují žádné živočišné produkty ani jakékoliv přísady vyrobené za použití živočišných produktů, naopak jsou luštěniny výborným zdrojem rostlinných bílkovin. Bez konzervantů, umělých barviv, emulgátorů, ochucovadel či jiných umělých složek. Jsou vyrobeny výhradně z čistě přírodních surovin z přirozeně bezlepkových surovin. Složení: Hrachová mouka, slunečnicový olej, sladká paprika, skořice, vulkanická sůl, sůl Obsah: 180 gZemě původu: ČRVýživové údaje na 100 g:Energetická hodnota 1669 kJTuk 23,8 gSacharidy 35,4 gVláknina 12 gBílkoviny 16,7 gSodík 1,2 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme Damodara Luštěninová pochoutka papriková 180g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Damodara Luštěninová pochoutka papriková 180g

František Humpola, Velenice:
Poptával jsem pro rodinu opravdu dobrý Damodara Luštěninová pochoutka papriková 180g s ohledem na využití a trvanlivost. Hlavní roli pro mě hrála také cena. Naštěstí jsem našel na tento obchod, ve kterém jsem objevil přesně to, co jsem hledal. Mimo bezpečnosti a nízkých cen také hezké a vstřícné jednání. Damodara Luštěninová pochoutka papriková 180g přišel kurýrem rychle a splňoval mé očekávání. Takto by to mělo být všude.

Antonín Vakula, Budišovice:
Měl jsem obavy z nového Damodara Luštěninová pochoutka papriková 180g, které se ukázaly jako liché. Díky jednoduchému návodu jsem zvládl vše lehce a v celkové pohodě. Mohu každému klidně doporučit. Práce s Damodara Luštěninová pochoutka papriková 180g byla pro mě úlevou a zábavou, kterou si jistě užije každý tak, jako já. Leták na Damodara Luštěninová pochoutka papriková 180g mluví naprostou pravdu.

Gabriela Povýšilová, Horní Bečva:
Chtěla jsem si dát radost a pořídila si u vás Damodara Luštěninová pochoutka papriková 180g. Potkala jsem se s milým a ochotným jednáním, perfektní komunikací a hlavně okamžitým doručením produktu. Tento Damodara Luštěninová pochoutka papriková 180g mne přesvědčil především proto, že krásně vypadá a navíc ho nevalstní každý. Nakoupila jsem dobře, perfektně mi sedí a jsem nejvíc spokojená. Určitě si u vás zase pořídím další. Moc děkuji.

Adéla Desová, Roubanina:
Tento PROPDUCT jsem si objednala, protože ji chtěla moje dcera. Jinak bych tento Damodara Luštěninová pochoutka papriková 180g nikdy neobjednala, protože mi připadá nejvíc předražená, nemá ani speciální úpravu, dobrý vzhled, nic. Kvalitou tak za čtyři stovky. Ale lidi zhlouplé reklamou si to vyžádají a my rodinní příslušníci, známí chceme udělat radost.

Karel Česenek, Lahošť:
Já si obyčejně takové výrobky nekupuji, tohle je to záležitost mé paní. Ale Damodara Luštěninová pochoutka papriková 180g byl výjimkou, výrobek jsem spatřil v tisku a okamžitě jsem si byl jistý, že ho musím mít. Tak jsem si udělal velkou radost, objednal si ho a řekl si, že ho aspoň prověřím. Nebudu vás zbytečně napínat, je to úplně užitečná věc a nevím, kde bych bez ní byl. Bez Damodara Luštěninová pochoutka papriková 180g bych si dnes nechtěl svůj život představit.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 09. 2017.

Hodnocení Damodara Luštěninová pochoutka papriková 180g

hodnocení 5/5 od 16 hodnotících

Diskuze Damodara Luštěninová pochoutka papriková 180g

Samuel Z: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Rozálie G: Proboha. To raději přispěju na charitu

Viktorie V: děda je z dárku je nadšený

Kamila K: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Marie G: Ideální k osmnáctinám :)

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Damodara Luštěninová pochoutka papriková 180g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Damodara Luštěninová pochoutka papriková 180g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt