Damodara Luštěninová pochoutka rajčatová 180g

Damodara Luštěninová pochoutka rajčatová 180g

Damodara Luštěninová pochoutka rajčatová 180g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s Damodara Luštěninová pochoutka rajčatová 180g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s Damodara Luštěninová pochoutka rajčatová 180g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Naše cena: 58 Kč Ověřit dostupnost

Křupavá hrachová pochoutka se sušenými rajčaty, kterou lze přidat do polévek, podávat jako přílohu nebo si ji vychutnat samostatně. Není nutné dále tepelně upravovat. Díky specifické receptuře, používané při výrobě ztrácí luštěnina svou nepříjemnou vlastnost nadýmání a stává se tak přijatelnou a lehce stravitelnou potravinou. Produkty DAMODARA jsou vhodné pro vegany. Neobsahují žádné živočišné produkty ani jakékoliv přísady vyrobené za použití živočišných produktů, naopak jsou luštěniny výborným zdrojem rostlinných bílkovin. Bez konzervantů, umělých barviv, emulgátorů, ochucovadel či jiných umělých složek. Jsou vyrobeny výhradně z čistě přírodních surovin z přirozeně bezlepkových surovin. Proč pochoutku od DAMODARA? lehce stravitelná pochoutka mnoho chuťových variant z přirozeně bezlepkových surovin vhodné pro vegany bez konzervantů, umělých barviv aj. český produkt Složení: Hrachová mouka, rostlinný tuk, sušená rajčata, sůl. Obsah: 180 gZemě původu: ČR Výživové údaje na 100 g:Energetická hodnota 1669 kJTuk 23,8gSacharidy 35,4 gVláknina 12,0 gBílkoviny 16,7 gSodík 1,2 g

3 důvody proč prodáváme Damodara Luštěninová pochoutka rajčatová 180g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Damodara Luštěninová pochoutka rajčatová 180g

Vojtěch Kršňák, Ostrov nad Oslavou:
Jen co jsem ho spatřil, hned jsem si byl přesvědčený, že Damodara Luštěninová pochoutka rajčatová 180g musím mít. Měli jich hodně na výběr, že mi chvíli trvalo, než jsem se pro jeden rozhodl. To byla jediná malá a vlastně příjemná komplikace. Pak už jen stačilo si ho objednat a vybrat jestli si ho chci doručit na jakékoliv z krámů, nebo si ho nechám dovést až ke dveřím. Za mě gratuluji bezvadný servis a parádní jednání, to se dneska cení!

Adam Smrčka, Vysoká nad Labem:
Tak na začátek, Damodara Luštěninová pochoutka rajčatová 180g je ve všech směrech skvělý. Chvíli jsem se bál, že budu muset poptávat jinde, když jsem objevil, že už není k okamžitému odběru, avšak za jeden den už bylo možné si jej zakoupit. Teď je mi jasné, jak je možné, že byl prodaný. Lepší objednávku jsem totiž neudělal. Při studiu na střední škole mi nezbývá moc peněz na každodenní nákupy, takže v mém úsudku hrála velkou roli cena, na druhou stranu Damodara Luštěninová pochoutka rajčatová 180g, který mi přišel kurýrem, mě hodně překvapil, ať už co do provedení, nebo výdrže.

Jana Koptišová, Velemyšleves:
Hodně dobrá věc, nalákala mě na koupi rada mojí sousedky. Prý to mám vyzkoušet a budu žasnout, co dokáže za zázraky. Objednala jsem si a opravdu to není špatné. Vybrala jsem si na shopu model, který se mi nejvíc líbil a nechala si ho poslat na svou adresu. Nestálo to ani moc peněz a nakoupila jsem to z pohodlí gauče. :-] Teď mám Damodara Luštěninová pochoutka rajčatová 180g u sebe a spokojenost, klídek.

Natálie Durčeková, Rodinov:
Pokud by mi kdysi kdokoliv tvrdil, že si zboží objednám, stoprocentně bych řekla že ne. Avšak v čase, kdy se nám s manželem narodil syn a já byla na mateřské, fakt jsem se sama nudila a zkoušela spoustu nových věcí. A volba padla zrovna na Damodara Luštěninová pochoutka rajčatová 180g. V současnosti bych uvedla, že jsem měla štěstí. Z důvodu, že to je záležitost, která by doma neměla nikomu chybět, jsem s ní fakt spokojená a užívám si ji každý den.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 11. 2017.

Hodnocení Damodara Luštěninová pochoutka rajčatová 180g

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze Damodara Luštěninová pochoutka rajčatová 180g

Emma K: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Laura P: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Ema J: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Tadeáš T: Damodara Luštěninová pochoutka rajčatová 180g je dobrý, ale chtělo yb to větší

Simona K: dobré

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Damodara Luštěninová pochoutka rajčatová 180g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Damodara Luštěninová pochoutka rajčatová 180g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt