Damodara Luštěninová pochoutka rajčatová 180g

Damodara Luštěninová pochoutka rajčatová 180g

Damodara Luštěninová pochoutka rajčatová 180g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s Damodara Luštěninová pochoutka rajčatová 180g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s Damodara Luštěninová pochoutka rajčatová 180g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Naše cena: 58 Kč Ověřit dostupnost

Křupavá hrachová pochoutka se sušenými rajčaty, kterou lze přidat do polévek, podávat jako přílohu nebo si ji vychutnat samostatně. Není nutné dále tepelně upravovat. Díky specifické receptuře, používané při výrobě ztrácí luštěnina svou nepříjemnou vlastnost nadýmání a stává se tak přijatelnou a lehce stravitelnou potravinou. Produkty DAMODARA jsou vhodné pro vegany. Neobsahují žádné živočišné produkty ani jakékoliv přísady vyrobené za použití živočišných produktů, naopak jsou luštěniny výborným zdrojem rostlinných bílkovin. Bez konzervantů, umělých barviv, emulgátorů, ochucovadel či jiných umělých složek. Jsou vyrobeny výhradně z čistě přírodních surovin z přirozeně bezlepkových surovin. Proč pochoutku od DAMODARA? lehce stravitelná pochoutka mnoho chuťových variant z přirozeně bezlepkových surovin vhodné pro vegany bez konzervantů, umělých barviv aj. český produkt Složení: Hrachová mouka, rostlinný tuk, sušená rajčata, sůl. Obsah: 180 gZemě původu: ČR Výživové údaje na 100 g:Energetická hodnota 1669 kJTuk 23,8gSacharidy 35,4 gVláknina 12,0 gBílkoviny 16,7 gSodík 1,2 g

3 důvody proč prodáváme Damodara Luštěninová pochoutka rajčatová 180g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Damodara Luštěninová pochoutka rajčatová 180g

Vojtěch Kršňák, Ostrov nad Oslavou:
Jen co jsem ho spatřil, okamžitě jsem si byl jistý, že Damodara Luštěninová pochoutka rajčatová 180g musím mít. Měli jich mnoho na výběr, že mi dlouho trvalo, než jsem se pro určitý rozhodl. To byla jediná malá a vlastně milá komplikace. Potom už jen stačilo si ho objednat a vybrat jestli si ho chci vyzvednout na některé z prodejen, nebo si ho nechám dovést až ke dveřím. Za mě gratuluji bezchybný servis a parádní jednání, to se přece cení!

Adam Smrčka, Vysoká nad Labem:
Tak předně, Damodara Luštěninová pochoutka rajčatová 180g je ve všech směrech skvělý. Chvíli jsem se bál, že budu muset hledat jinde, když jsem objevil, že už není na skladě, avšak za tři dny už bylo možné si jej zakoupit. Teď už chápu, jak je možné, že byl vyprodaný. Lepší nákup jsem totiž neudělal. Při studiu na vysoké škole mi nezbývá moc kaček na každodenní nákupy, takže v mém úsudku hrála velkou roli cena, na druhou stranu Damodara Luštěninová pochoutka rajčatová 180g, který mi přišel poštou, mě nejvíc překvapil, ať už co do barvy, nebo výdrže.

Jana Koptišová, Velemyšleves:
Hodně úžasná věc, nalákala mě na koupi rada mojí maminky. Prý to mám vyzkoušet a budu se divit, co dokáže za zázraky. Kupila jsem si a opravdu to není špatné. Vybrala jsem si na shopu model, který se mi nejvíc líbil a nechala si ho zaslat na svou adresu. Nestálo to ani moc peněz a nakoupila jsem to z pohodlí gauče. :-] Teď mám Damodara Luštěninová pochoutka rajčatová 180g u sebe a spokojenost, pohoda.

Natálie Durčeková, Rodinov:
Kdyby mi před tím někdo říkal, že si tohle pořídím, nejspíše bych byla proti. Ale v době, kdy se nám s manželem narodilo dítě a já zůstala na rodičovské, hodně jsem se sama nudila a snažila se vyzkoušet nějaké novinky. A zaměřila jsem se zrovna na Damodara Luštěninová pochoutka rajčatová 180g. Dneska bych uvedla, že to byla klika. Protože to je záležitost, která by v domácnosti neměla nikomu chybět, jsem s ní fakt spokojená a nedám na ni dopustit.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 02. 2018.

Hodnocení Damodara Luštěninová pochoutka rajčatová 180g

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze Damodara Luštěninová pochoutka rajčatová 180g

Zdeněk B: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Anežka D: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Marie V: Tento Damodara Luštěninová pochoutka rajčatová 180g jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Nikola H: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Kamila N: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Damodara Luštěninová pochoutka rajčatová 180g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Damodara Luštěninová pochoutka rajčatová 180g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt