Damodara Luštěninová pochoutka řepová 180g

Damodara Luštěninová pochoutka řepová 180g

Damodara Luštěninová pochoutka řepová 180g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s Damodara Luštěninová pochoutka řepová 180g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s Damodara Luštěninová pochoutka řepová 180g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Naše cena: 58 Kč

Křupavá hrachová pochoutka s červenou řepou, kterou lze přidat do polévek, podávat jako přílohu nebo si ji vychutnat samostatně . Není nutné dále tepelně upravovat. Díky specifické receptuře, používané při výrobě ztrácí luštěnina svou nepříjemnou vlastnost nadýmání a stává se tak přijatelnou a lehce stravitelnou potravinou. Produkty DAMODARA jsou vhodné pro vegany. Neobsahují žádné živočišné produkty ani jakékoliv přísady vyrobené za použití živočišných produktů, naopak jsou luštěniny výborným zdrojem rostlinných bílkovin. Bez konzervantů, umělých barviv, emulgátorů, ochucovadel či jiných umělých složek. Jsou vyrobeny výhradně z čistě přírodních surovin z přirozeně bezlepkových surovin. Proč pochoutku od DAMODARA? mnoho chuťových variant z přirozeně bezlepkových surovin vhodné pro vegany bez konzervantů, umělých barviv aj. český produktSložení: Hrachová mouka, rostlinný tuk, sušená červení řepa, sůl Obsah: 180 gZemě původu: ČRVýživové údaje na 100 g:Energetická hodnota 1669 kJTuk 23,8 gSacharidy 35,4 gVláknina 12 gBílkoviny 16,7 gSodík 1,2 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme Damodara Luštěninová pochoutka řepová 180g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Damodara Luštěninová pochoutka řepová 180g

Emma Nusková, Bukovinka:
Tento Damodara Luštěninová pochoutka řepová 180g jsem shlédla u kamarádky a začala jsem se o to zajímat. Na kamarádky doporučení jsem ihned, co jsem přišla z návštěvy, sedla k tabletu a koupila. Po opravdu krátké chvíli zaťukal pošťák a já jej můžu využívat. Jsem hodně spokojená a budu zkoušet dál. Nejen svým kamarádkám, ale každému, koho uvidím a dám se s ním do rozhovoru.

Amálie Včelíková, Kobeřice u Brna:
Jako maminka samoživitelka nemám korunek nazbyt, ale Damodara Luštěninová pochoutka řepová 180g se mi moc potřebuji a tak jsem se rozhodla jej objednat už kvůli tomu, že podobné modely jsou cenově vyšší a nezdály se mi tak dobré. A tuším, že jsem udělala správně. Telefonicky jsem si potvrdila jeho dostupnost a děkuji moc za velmi stabilní výrobek i za milé jednání.

Hana Matějovicová, Chomle:
Jako dáma vnímám nejvíce vzhled, který mě okamžitě zaujal a právě proto jsem dala Damodara Luštěninová pochoutka řepová 180g první volbu. A vyplatilo se, protože jsem více než ráda. Každodenní používání se dosud nijak neukázalo, jednoduše jde opravdu o kvalitní věc. Jestli také zvažujete objednání, rozhodně nebudete chybovat. Mile mě překvapilo komunikaci eshopu – jasně na výši.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 09. 2017.

Hodnocení Damodara Luštěninová pochoutka řepová 180g

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze Damodara Luštěninová pochoutka řepová 180g

Jana N: děda je z dárku je nadšený

Marie D: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Štěpán H: je to fajné

Kryštof K: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Aneta S: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Damodara Luštěninová pochoutka řepová 180g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Damodara Luštěninová pochoutka řepová 180g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt