Damodara Luštěninová pochoutka řepová 180g

Damodara Luštěninová pochoutka řepová 180g

Damodara Luštěninová pochoutka řepová 180g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s Damodara Luštěninová pochoutka řepová 180g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s Damodara Luštěninová pochoutka řepová 180g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Naše cena: 52 Kč

Křupavá hrachová pochoutka s červenou řepou, kterou lze přidat do polévek, podávat jako přílohu nebo si ji vychutnat samostatně . Není nutné dále tepelně upravovat. Díky specifické receptuře, používané při výrobě ztrácí luštěnina svou nepříjemnou vlastnost nadýmání a stává se tak přijatelnou a lehce stravitelnou potravinou. Produkty DAMODARA jsou vhodné pro vegany. Neobsahují žádné živočišné produkty ani jakékoliv přísady vyrobené za použití živočišných produktů, naopak jsou luštěniny výborným zdrojem rostlinných bílkovin. Bez konzervantů, umělých barviv, emulgátorů, ochucovadel či jiných umělých složek. Jsou vyrobeny výhradně z čistě přírodních surovin z přirozeně bezlepkových surovin. Proč pochoutku od DAMODARA? mnoho chuťových variant z přirozeně bezlepkových surovin vhodné pro vegany bez konzervantů, umělých barviv aj. český produktSložení: Hrachová mouka, rostlinný tuk, sušená červení řepa, sůl Obsah: 180 gZemě původu: ČRVýživové údaje na 100 g:Energetická hodnota 1669 kJTuk 23,8 gSacharidy 35,4 gVláknina 12 gBílkoviny 16,7 gSodík 1,2 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme Damodara Luštěninová pochoutka řepová 180g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Damodara Luštěninová pochoutka řepová 180g

Julie Tmejová, Troskotovice:
Recenzi chci napsat již delší dobu. O výhodách Damodara Luštěninová pochoutka řepová 180g vím jak ze slyšení, tak jsem měla možnost zkusit ho tak říkajíc na vlastní kůži. Vyhovovalo mi to po všech stránkách. Včera tedy padlo rozhodnutí pořídit si jej na pořád domů. Mám z něj radost. Člověka potěší, jakmile vidí ten rozdíl před pořízením a po něm. V případě výrobku se ani není co divit. Jeho kvalita je znát. Doporučuji každému a povím o něm i kamarádkám.

Nikolas Jeroušek, Stráž:
I muži mají své sny. Já mám třeba sen o klidných a okamžitých nákupech na netu. Potřeboval jsem jeden přesný Damodara Luštěninová pochoutka řepová 180g a ten jsem tady dohledal. Zakoupil a doufal, že dojde včas. Jaké pro mne bylo překvapení, že dorazil ještě dříve. Spolehlivé doručení, rychlost, výhodné jednání, vše v celkovém pořádku. Tento e-shop splnil mé představy o nakupování na internetu a já jen musím doporučit. Zboží je top!

Josef Šebor, Domašín:
Už párkrát jsem se spálil, proto jsem se o vašem obchodu nejdřív informoval a obrátil se na vás na podkladu doporučení. Udělal jsem skvěle, vše bylo přesně takové, jak jsem hledal. Jsem s Damodara Luštěninová pochoutka řepová 180g hodně spokojený, slouží přesně tak, jak jsem potřeboval. Měl jsem ještě několik otázek, na které mi vaši prodavači odpověděli, takže prodej proběhl velmi hezky a ještě opět děkuji.

Karolína Fábiková, Kameničná:
Od doby, kdy jsem Damodara Luštěninová pochoutka řepová 180g zakoupila, jsem se nemohla dočkat, až ho doručí. Líbila se mi diskuze s e-shopem, kdy mě doručování informovali o místu zásilky. Člověk hned vidí, že si ho jako objednávajícího váží. Navíc jsem platila dopředu, takže informace o přijetí platby pro mě bylo moc uklidňující. Teď už mám Damodara Luštěninová pochoutka řepová 180g skoro rok a nemůžu si stěžovat.

Lukáš Vála, Libochovany:
Při výběru Damodara Luštěninová pochoutka řepová 180g dávám nekompromisně přednost kvalitě a osvědčeným výrobkům. U vás jsem našel značkový Damodara Luštěninová pochoutka řepová 180g a hlavně překvapující výběr, takže jsem lehce a rychle našel přesně to, co hledám. Velká spokojenost s okamžitou dobou dodání.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 28. 07. 2017.

Hodnocení Damodara Luštěninová pochoutka řepová 180g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze Damodara Luštěninová pochoutka řepová 180g

Adéla V: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Lukáš K: Damodara Luštěninová pochoutka řepová 180g je dobrý, ale chtělo yb to větší

Eva S: Ideální k osmnáctinám :)

Karolína J: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Kateřina : děda je z dárku je nadšený

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Damodara Luštěninová pochoutka řepová 180g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Damodara Luštěninová pochoutka řepová 180g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt