Damodara Luštěninová pochoutka špenátová 180g

Damodara Luštěninová pochoutka špenátová 180g

Damodara Luštěninová pochoutka špenátová 180g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s Damodara Luštěninová pochoutka špenátová 180g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s Damodara Luštěninová pochoutka špenátová 180g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Naše cena: 58 Kč

Křupavá hrášková pochoutka se špenátem, kterou lze přidat do polévek, podávat jako přílohu nebo si ji vychutnat samostatně . Není nutné dále tepelně upravovat. Díky specifické receptuře, používané při výrobě ztrácí luštěnina svou nepříjemnou vlastnost nadýmání a stává se tak přijatelnou a lehce stravitelnou potravinou. Produkty DAMODARA jsou vhodné pro vegany. Neobsahují žádné živočišné produkty ani jakékoliv přísady vyrobené za použití živočišných produktů, naopak jsou luštěniny výborným zdrojem rostlinných bílkovin. Bez konzervantů, umělých barviv, emulgátorů, ochucovadel či jiných umělých složek. Jsou vyrobeny výhradně z čistě přírodních surovin z přirozeně bezlepkových surovin. Složení: Hrachová mouka, slunečnicový olej, sušený špenát, sůl.  Obsah: 180 gZemě původu: ČRVýživové údaje na 100 g:Energetická hodnota 1669 kJTuk 23,8 gSacharidy 35,4 gVláknina 10,1 gBílkoviny 16,7 gSodík 1,2 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme Damodara Luštěninová pochoutka špenátová 180g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Damodara Luštěninová pochoutka špenátová 180g

Michal Latýn, Nový Šaldorf-Sedlešovice:
Našel jsem si tento kus na daném e-shopu z toho důvodu, že nabízel nejlevnější ceny a určoval rychlost dodání. Proto jsem zakoupil a byl jsem příjemně překvapen, že tomu tak skutečně je. Jsem spokojený a hlavně opravdu rád, že Damodara Luštěninová pochoutka špenátová 180g funguje tak jak má. Jak se povídá, šlape jako švýcarské hodiny. Rád doporučím všem kamarádům a rodině. Osobní zkušenost je nejvíc a já ji mám, díky vám, hodně příjemnou. Doporučuji.

Filip Trbola, Lechovice:
S Damodara Luštěninová pochoutka špenátová 180g jsem se setkal, když jsem sháněl účinného pomocníka do domácnosti. Byl jsem pěkně překvapen jeho provedením a velmi snadnou prodejností. Dostatečné skladové zásoby mi umožnily koupit si několik setů Damodara Luštěninová pochoutka špenátová 180g, abych nemusel opět brzy objednávat. I manželka byla nadšená a určitě se k tomuto Damodara Luštěninová pochoutka špenátová 180g zase vrátíme.

Vít Podubecký, Husinec:
Damodara Luštěninová pochoutka špenátová 180g zcela odpovídá mým přáním. Je šikovný a cena celkem nízká, řekl bych, že z něj činí výrobek dostupný|vhodný} opravdu každému. K objednávce mě motivovaly hlavně kladné recenze jiných uživatelů. Myslel jsem si, že když je tolik zákazníků rádo, je šance, že se mezi ně zařadím i já osobně.

Sabina Dopitová, Hořičky:
Strýc spokojený, délka na dvoumetrového chlapa parádní, materiál který si přál a tak není co dodat !...krása ...kéž bych to měla já tak jednoduché jak on! :D

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 09. 2017.

Hodnocení Damodara Luštěninová pochoutka špenátová 180g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze Damodara Luštěninová pochoutka špenátová 180g

Dominik K: Damodara Luštěninová pochoutka špenátová 180g je dobrý, ale chtělo yb to větší

Linda Z: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Gabriela F: Ideální k osmnáctinám :)

Vít B: Přišlo to celkem rychle

Kristýna H: dobré

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Damodara Luštěninová pochoutka špenátová 180g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Damodara Luštěninová pochoutka špenátová 180g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt