Damodara Luštěninová pochoutka špenátová 180g

Damodara Luštěninová pochoutka špenátová 180g

Damodara Luštěninová pochoutka špenátová 180g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s Damodara Luštěninová pochoutka špenátová 180g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s Damodara Luštěninová pochoutka špenátová 180g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Naše cena: 58 Kč Ověřit dostupnost

Křupavá hrášková pochoutka se špenátem, kterou lze přidat do polévek, podávat jako přílohu nebo si ji vychutnat samostatně . Není nutné dále tepelně upravovat. Díky specifické receptuře, používané při výrobě ztrácí luštěnina svou nepříjemnou vlastnost nadýmání a stává se tak přijatelnou a lehce stravitelnou potravinou. Produkty DAMODARA jsou vhodné pro vegany. Neobsahují žádné živočišné produkty ani jakékoliv přísady vyrobené za použití živočišných produktů, naopak jsou luštěniny výborným zdrojem rostlinných bílkovin. Bez konzervantů, umělých barviv, emulgátorů, ochucovadel či jiných umělých složek. Jsou vyrobeny výhradně z čistě přírodních surovin z přirozeně bezlepkových surovin. Složení: Hrachová mouka, slunečnicový olej, sušený špenát, sůl.  Obsah: 180 gZemě původu: ČRVýživové údaje na 100 g:Energetická hodnota 1669 kJTuk 23,8 gSacharidy 35,4 gVláknina 10,1 gBílkoviny 16,7 gSodík 1,2 g

3 důvody proč prodáváme Damodara Luštěninová pochoutka špenátová 180g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Damodara Luštěninová pochoutka špenátová 180g

Viktor Kantor, Krásné:
Vybíral jsem z mnoha druhů, ale nakonec zvítězil Damodara Luštěninová pochoutka špenátová 180g. Dal jsem hlavně na kladné komentáře jiných uživatelů, ty jsou pro mě směrodatné a vím, že se na ně můžu spolehnout. Neobjednal bych nevyzkoušené zboží. Ale když jsem si přečetl mnohé pozitivní ohlasy, nebylo o čem váhat. Doručeno a mohu se přidat k těm, kteří mají jen kladné recenze. Určitě budu Damodara Luštěninová pochoutka špenátová 180g doporučovat dalším, jelikož kvalitní věci si to zaslouží.

Petr Damec, Tržek:
Krám jednoznačně doporučuji a určitě zde v budoucnu budu ještě nakupovat. Eshop nabízí: - velká nabídka zboží - příjemné ceny oproti konkurenci - vstřícné jednání Krámu - Damodara Luštěninová pochoutka špenátová 180g - zájem o zákazníka - rychlé dodání

Oliver Ščurek, Vlasatice:
Již několikrát jsem se nedočkal, proto jsem se o vašem e-shopu předem informoval a obrátil se na vás na základě doporučení. Udělal jsem nejlíp, vše bylo dokonale takové, jak jsem očekával. Jsem s Damodara Luštěninová pochoutka špenátová 180g moc spokojený, slouží přesně tak, jak jsem hledal. Měl jsem ještě několik dotazů, na které mi vaši zaměstnanci odpověděli, proto nákup proběhl velmi profesionálně a ještě opět děkuji.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 02. 2018.

Hodnocení Damodara Luštěninová pochoutka špenátová 180g

hodnocení 5/5 od 52 hodnotících

Diskuze Damodara Luštěninová pochoutka špenátová 180g

Šimon K: Damodara Luštěninová pochoutka špenátová 180g je dobrý, ale chtělo yb to větší

Eliška P: nemá chybu

Šárka G: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Jonáš V: Celkem jsem spokojený.

Tereza D: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Damodara Luštěninová pochoutka špenátová 180g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Damodara Luštěninová pochoutka špenátová 180g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt