Damodara Makové chipsy 150g

Damodara Makové chipsy 150g

Damodara Makové chipsy 150g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s Damodara Makové chipsy 150g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s Damodara Makové chipsy 150g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Naše cena: 53 Kč Ověřit dostupnost

Damodara chipsy jsou zdravé luštěninové křupky vhodné taktéž pro vegany. Neobsahují žádné živočišné produkty ani jakékoliv přísady vyrobené za použití živočišných produktů, naopak jsou luštěniny výborným zdrojem rostlinných bílkovin. Bez konzervantů, umělých barviv, emulgátorů, ochucovadel či jiných umělých složek. Jsou vyrobeny výhradně z čistě přírodních surovin z přirozeně bezlepkových surovin. Složení: Hrachová mouka, mák, rostlinný tuk, sůl. Vyrobeno z přirozeně bezlepkových surovin. Vhodné pro vegany. Obsah: 150 gZemě původu: ČRVýživové údaje na 100 g:Energetická hodnota 1519 kJTuk 16,4 gSacharidy 39,3 gVláknina 14 gBílkoviny 18,9 gSodík 1,3 g

3 důvody proč prodáváme Damodara Makové chipsy 150g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Damodara Makové chipsy 150g

Petra Komárová, Kořenec:
Po přečtení některých zkušeností jsem čekala, že po konzumaci Damodara Makové chipsy 150g budu mít "šok" a budu makat jak tygřice, tento stav se ale (bohužel) nedostavil jako např. po jiných. Na druhou stranu když si ho vezmu, tak vydržím délw a jsem tak nějak víc v pohodě v lepší náladě, víc se zapotím..zatím jsem brala jednu tabletu, jak je psáno, ale možná vyzkouším čtyři, jaký to bude mít efekt, možná mě to rozveselí víc. Pro každého, kdo uživá, určitě super.

Amálie Rzymanková, Vsetín:
Otestovala jsem už osm stejných produktů a se žádným jsem nebyla spokojena tak jako s Damodara Makové chipsy 150g. Vřele doporučuji! Při výčtu pozitivních funkcí jsem po objednání doufala alespoň v to, že výrobek bude plnit polovinu z vyjmenovaných funkcí. K mému převelikému potěšení vše přišlo řádně zabalené, se vším všudy a hlavně plně funkční! Jsem nadšená. Nepřišla jsem na jedinou chybu, za mě jasná volba.

Roman Míčka, Klučenice:
Daný Damodara Makové chipsy 150g měl být překvapením pro moji budoucí ženu. Tak jsem se obrátil internetový obchod, který prodával tento Damodara Makové chipsy 150g, dohodnul jsem s nimi dárkový obal a hlavně den, místo dodání. Spolupráce byla velmi bezproblémová, bez průtahů. Cenu jsem neřešil, i když tuším, že by se Damodara Makové chipsy 150g dal objednat výhodněji. Někdy je přednější služba, než Damodara Makové chipsy 150g. Firma nezklamala, dokonce poslala upomínkový předmět a z moji nevěsty se stala manželka. Velmi doporučuji tento eshop.

Emma Hauerová, Olomouc:
Nemohla jsem se rozhodnout, jaký Damodara Makové chipsy 150g vybrat. Nabídka ve vašem obchodu je velmi pestrá. Díky vám jsem objevila přesně to, co jsem hledala a jsem nadšená. Oceňuji perfektní komunikaci, rychlé jednání a také slevy, kterou jsem u vás jako častá zákaznice obdržela. Objednávám u vás vždy a budu i nadále. Tento Damodara Makové chipsy 150g je ale úplně perfektní.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 25. 02. 2018.

Hodnocení Damodara Makové chipsy 150g

hodnocení 5/5 od 29 hodnotících

Diskuze Damodara Makové chipsy 150g

Alžběta R: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Linda F: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Dominika V: děda je z dárku je nadšený

Anežka C: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Johana Š: Tento Damodara Makové chipsy 150g jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Damodara Makové chipsy 150g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Damodara Makové chipsy 150g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt