Damodara Makové chipsy 150g

Damodara Makové chipsy 150g

Damodara Makové chipsy 150g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s Damodara Makové chipsy 150g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s Damodara Makové chipsy 150g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Naše cena: 48 Kč

Damodara chipsy jsou zdravé luštěninové křupky vhodné taktéž pro vegany. Neobsahují žádné živočišné produkty ani jakékoliv přísady vyrobené za použití živočišných produktů, naopak jsou luštěniny výborným zdrojem rostlinných bílkovin. Bez konzervantů, umělých barviv, emulgátorů, ochucovadel či jiných umělých složek. Jsou vyrobeny výhradně z čistě přírodních surovin z přirozeně bezlepkových surovin. Složení: Hrachová mouka, mák, rostlinný tuk, sůl. Vyrobeno z přirozeně bezlepkových surovin. Vhodné pro vegany. Obsah: 150 gZemě původu: ČRVýživové údaje na 100 g:Energetická hodnota 1519 kJTuk 16,4 gSacharidy 39,3 gVláknina 14 gBílkoviny 18,9 gSodík 1,3 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme Damodara Makové chipsy 150g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Damodara Makové chipsy 150g

Matyáš Hoňka, Lomnička:
Daný Damodara Makové chipsy 150g měl být překvapením pro moji budoucí manželku. Z toho důvodu jsem se obrátil prodejce, který nabízel tento Damodara Makové chipsy 150g, dohodnul jsem s nimi vše podstatné a především den, adresu. Komunikace byla opravdu příjemná, blesková. Cenu jsem neřešil, přestože jsem si jistý, že by se Damodara Makové chipsy 150g dal sehnat za méně. Byl to případ, kdy je podstatnější úroveň služeb, než Damodara Makové chipsy 150g. Firma dostála svému jménu, navíc přibalila maličkost a z moji budoucí ženy se stala oficiální paní. Opravdu doporučuji tuto firmu.

Kristián Rudinský, Krchleby:
Damodara Makové chipsy 150g jsem si zvolil na základě dobré kombinace slibované kvality a výhodné ceny. Webové stránky jsou hezky zpracované, vytvářejí ve mně důvěru a to považuji za důležité pro kupujícího hodně důležitý. Všem,kteří už nějakou chvíli přemýšlí, že by Damodara Makové chipsy 150g zakoupily, bych poradil, ať s objednáním neváhají. Evidentně je nás, klidných zákazníků, dost, a potencionální detaily, které Damodara Makové chipsy 150g občas lidé vytýkají, považuji ze nepodstatné. Tedy mně to radost z objednávky rozhodně nezkazilo.

Anežka Vošahlíková, Víceměřice:
Pořád jsem si myslela, jak to moje kamarádka dělá, že jí to hodně sluší. Ze začátku jsem si myslela, že to jsou prostě geny, ale pak mi to nedalo a zeptala jsem se jí, co za tím skutečně stojí. Se smíchem mi o Damodara Makové chipsy 150g pověděla. Užívá ho už pár let a je zcela uspokojená. Takže já nemám na co vymlouvat se, jdu taky do toho. Mají perfektní obchod, na kterém si ho pohodlně zakoupím.

Martin Škorvaga, Pozdeň:
Než jsem objednal, tak jsem zavolal do eshopu zda opravdu mají Damodara Makové chipsy 150g na skladě. Byl jsem nedůvěřivý, ale bylo to zbytečné, za 2 dny mi doma zvonil doručovatel. Perfektní rychlost doručení.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 28. 07. 2017.

Hodnocení Damodara Makové chipsy 150g

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze Damodara Makové chipsy 150g

Denisa : dobré

Michal B: 110 % spokojenost

Karel K: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Marek M: funkční výrobek

Emma Z: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Damodara Makové chipsy 150g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Damodara Makové chipsy 150g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt