Damodara Makové chipsy 150g

Damodara Makové chipsy 150g

Damodara Makové chipsy 150g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s Damodara Makové chipsy 150g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s Damodara Makové chipsy 150g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Naše cena: 53 Kč

Damodara chipsy jsou zdravé luštěninové křupky vhodné taktéž pro vegany. Neobsahují žádné živočišné produkty ani jakékoliv přísady vyrobené za použití živočišných produktů, naopak jsou luštěniny výborným zdrojem rostlinných bílkovin. Bez konzervantů, umělých barviv, emulgátorů, ochucovadel či jiných umělých složek. Jsou vyrobeny výhradně z čistě přírodních surovin z přirozeně bezlepkových surovin. Složení: Hrachová mouka, mák, rostlinný tuk, sůl. Vyrobeno z přirozeně bezlepkových surovin. Vhodné pro vegany. Obsah: 150 gZemě původu: ČRVýživové údaje na 100 g:Energetická hodnota 1519 kJTuk 16,4 gSacharidy 39,3 gVláknina 14 gBílkoviny 18,9 gSodík 1,3 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme Damodara Makové chipsy 150g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Damodara Makové chipsy 150g

Michael Milo, Trnov:
Rozmýšlel jsem z mnoha variant, ale nakonec vyhrál Damodara Makové chipsy 150g. Dal jsem nejvíc na kladné komentáře jiných recenzentů, ty jsou pro mě směrodatné a vím, že se na ně mohu spolehnout. Nekoupil bych nevyzkoušené zboží. Ale když jsem si přečetl mnohé pozitivní recenze, nebylo o čem váhat. Zakoupeno a mohu se přidat k těm, kteří mají jen pozitivní zkušenost. Rozhodně budu Damodara Makové chipsy 150g doporučovat dál, protože kvalitní věci si to zaslouží.

Daniel Heissler, Janská:
Když jsem vybíral Damodara Makové chipsy 150g, neměl jsem konkrétní představu. Důraz jsem kladl hlavně na vyhotovení, funkčnost a dobu zaslání. Se vším mi pomohli v obchodě vstříc, byl jsem až nadšen korektním a klidným jednáním. Jsem opravdu nadšený a určitě tento Damodara Makové chipsy 150g doporučím přátelům. Perfektní eshop, jsem spokojený.

Štěpán Ondráško, Mirotice:
Damodara Makové chipsy 150g kurýr přivezl bez kazu a bez prodlevy. Bohužel podle nabídky, měl Damodara Makové chipsy 150g přijít ve speciální krabici, což ale chybělo. Kdyby se nejednalo o prezent, zřejmě bych se neozval. Bohužel jsem byl nucen, ovšem i navzdory tomu domluva byla bezproblémová. Prodejce se omluvil a ihned mi poslali krabici s pouzdrem. Co bych však změnil, je výběr dopravců. Eshop preferuje jednu společnost, která si účtuje balné. Další finanční prostředky nad rámec ceny zboží.

Kristýna Švrčková, Vysoké Pole:
Nechci si stěžovat, balíček dorazilo v totálním pořádku. I když byla stanovena týdenní dodací lhůta, přišel mi výrobek už druhý den, pěkně zabalený a bez vad. Hned jsme ho museli na zahradě vyzkoušet a pracuje úžasně. Ani jsem nečekala, že s ním budu tolik překvapená, ale jsem ráda, že jsem neváhala a Damodara Makové chipsy 150g objednala. Této objednávky zcela jasně nelituji.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 09. 2017.

Hodnocení Damodara Makové chipsy 150g

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze Damodara Makové chipsy 150g

Sára : Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Simona F: Proboha. To raději přispěju na charitu

Samuel Z: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Julie S: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Martin V: tak jsem to dostala aje to super

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Damodara Makové chipsy 150g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Damodara Makové chipsy 150g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt