Damodara Ovocná kokina s červenou řepou 60g

Damodara Ovocná kokina s červenou řepou 60g

Damodara Ovocná kokina s červenou řepou 60g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s Damodara Ovocná kokina s červenou řepou 60g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s Damodara Ovocná kokina s červenou řepou 60g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Naše cena: 19 Kč Ověřit dostupnost

Za studena lisované ovocné bonbony. Tvarované do malých kostiček. Vyrobené z přirozeně bezlepkových surovin. Také vhodné pro vegany.Složení: datle, červená řepa 2%. Za studena lisované ovocné bonbony. Vyrobeno z přirozeně bezlepkových surovin. Vhodné pro vegany. Obsah: 60gZemě původu: ČRVýživové údaje na 100g:Energetická hodnota 1195 kJBílkoviny 2,9gSacharidy 74g z toho cukry 63gTuky 0,4g z toho nasycené mastné kyseliny 0,1gVláknina 8,1g

3 důvody proč prodáváme Damodara Ovocná kokina s červenou řepou 60g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Damodara Ovocná kokina s červenou řepou 60g

Laura Frantová, Kyselovice:
design je pro mě primární. Chodím na design a nemůžu si koupit cokoliv, co se mi nelíbí. Právě Damodara Ovocná kokina s červenou řepou 60g mě velmi zaujal. Jak se povídá, první myšlenka, správná touha! Svým vzhledem i zpracováním se mi opravdu líbí a jsem spokojena. A ta výhodná cena, to je takový bonus.

Filip Šebo, Račiněves:
Po zakoupení prvního výrobku tohoto výrobce, jsem byl docela překvapen. Na pár chvil jsem se od tohoto výrobce vytratil, ale pomocí tohoto Damodara Ovocná kokina s červenou řepou 60g jsem se k němu vrátil a musím napsat, že jsem mile překvapen. Klobouk dolů, posunuli se velmi dopředu. Nemám asi co vytknout. Cena byla celkem vyšší, ale u takhle výborného produktu mi to nevadí. Za dokonalý výrobek si rád připlatím.

Jiří Černil, Újezd u Boskovic:
Manželka mě pověřila nákupem Damodara Ovocná kokina s červenou řepou 60g. I když jsem nedůvěřoval doporučení€radu jejích přítelkyň0, nakonec jsem byl hezky překvapen. Hezká vůně, dokonalá chuť, jednoduchá příprava. Damodara Ovocná kokina s červenou řepou 60g jsem naservíroval svým kamarádům a sklidil nečekaný potlesk. Určitě najde své pevné místo v naší domácnosti.

Amálie Miklíková, Modřovice:
Objednala jsem si Damodara Ovocná kokina s červenou řepou 60g a byla jsem velice spokojená. Oslovil mne především kvůli tomu, že nejen dobře slouží, ale také skvěle vypadá. Mám ráda hezké a kvalitní věci, které vynikají vysokou kvalitou a slouží. Velice mi udělala radost také prakticky bleskurychlá rychlost doručení, protože jsem na doručení Damodara Ovocná kokina s červenou řepou 60g opravdu netrpělivě čekala.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 11. 2017.

Hodnocení Damodara Ovocná kokina s červenou řepou 60g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze Damodara Ovocná kokina s červenou řepou 60g

Anežka K: dobré

Valerie Ž: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Petra H: Je to dostatečné?

Alena V: já jsem to prostě chtěla

Kristián Š: Damodara Ovocná kokina s červenou řepou 60g je dobrý, ale chtělo yb to větší

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Damodara Ovocná kokina s červenou řepou 60g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Damodara Ovocná kokina s červenou řepou 60g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt