Damodara Ovocná kokina s červenou řepou 60g

Damodara Ovocná kokina s červenou řepou 60g

Damodara Ovocná kokina s červenou řepou 60g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s Damodara Ovocná kokina s červenou řepou 60g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s Damodara Ovocná kokina s červenou řepou 60g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Naše cena: 17 Kč

Za studena lisované ovocné bonbony. Tvarované do malých kostiček. Vyrobené z přirozeně bezlepkových surovin. Také vhodné pro vegany.Složení: datle, červená řepa 2%. Za studena lisované ovocné bonbony. Vyrobeno z přirozeně bezlepkových surovin. Vhodné pro vegany. Obsah: 60gVýživové údaje na 100g:Energetická hodnota 1195 kJBílkoviny 2,9gSacharidy 74g z toho cukry 63gTuky 0,4g z toho nasycené mastné kyseliny 0,1gVláknina 8,1g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme Damodara Ovocná kokina s červenou řepou 60g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Damodara Ovocná kokina s červenou řepou 60g

Ema Matýšková, Zdechovice:
Na nákupy přes internet jsem si pořádně nezvykla. Jsem ze "staré gardy", i když samozřejmě vím, že je to někdy levnější a je zboží, které člověk na maloměstě ani jinak nesežene. O objednání Damodara Ovocná kokina s červenou řepou 60g jsem přemýšlela už docela dlouho. A dcera mě vysloveně ukecala, ať si ho koupím. Pomohla mi s vyplněním všech těch kolonek a za několik dnů Damodara Ovocná kokina s červenou řepou 60g byl doručen. Užívám ho již čtvrtý měsíc a jsem vysloveně nadšená.

Viktorie Žílová, Kacákova Lhota:
Damodara Ovocná kokina s červenou řepou 60g je vážně dobrý. Doma mě museli ukecat, ale pak co jsem zahlédla stejný typ u mojí mamky a ta mi řekla, jak vše funguje, věděla jsem, že musím mít v bytě něco takového. Je až k neuvěření, kolik existuje podobných využití a co to všechno dokáže. Jsem dokonce spokojená. Nemůže se to mojim ošoupanému typu rovnat. Kdybych měla říci všechny plusy, byla bych tady velmi dlouho, takže musí stačit mé doporučení.

Josef Basler, Návsí:
Jsem opět zcela spokojen. Jako vždy padla má volba na tradiční eshop a vyplatilo se. Požadovaná kvalita produktu a bezproblémové doručení. Jsem spokojen jak s levnou cenou, možností širokého výběru povrchové varianty zboží, tak i s jednoduchým ovládáním bez zbytečných funkcí navíc. Žádné zbytečné čtení uživatelských manuálů. Za mě plný počet bodů.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 07. 2017.

Hodnocení Damodara Ovocná kokina s červenou řepou 60g

hodnocení 4/5 od 1 hodnotících

Diskuze Damodara Ovocná kokina s červenou řepou 60g

Lucie P: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Michaela K: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Vít P: 110 % spokojenost

Natálie J: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Julie P: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Damodara Ovocná kokina s červenou řepou 60g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Damodara Ovocná kokina s červenou řepou 60g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt