Damodara Ovocná kokina s červenou řepou 60g

Damodara Ovocná kokina s červenou řepou 60g

Damodara Ovocná kokina s červenou řepou 60g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s Damodara Ovocná kokina s červenou řepou 60g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s Damodara Ovocná kokina s červenou řepou 60g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Naše cena: 19 Kč Ověřit dostupnost

Za studena lisované ovocné bonbony. Tvarované do malých kostiček. Vyrobené z přirozeně bezlepkových surovin. Také vhodné pro vegany.Složení: datle, červená řepa 2%. Za studena lisované ovocné bonbony. Vyrobeno z přirozeně bezlepkových surovin. Vhodné pro vegany. Obsah: 60gZemě původu: ČRVýživové údaje na 100g:Energetická hodnota 1195 kJBílkoviny 2,9gSacharidy 74g z toho cukry 63gTuky 0,4g z toho nasycené mastné kyseliny 0,1gVláknina 8,1g

3 důvody proč prodáváme Damodara Ovocná kokina s červenou řepou 60g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Damodara Ovocná kokina s červenou řepou 60g

Laura Frantová, Kyselovice:
design je pro mě primární. Chodím na design a nemůžu si pořídit něco, co se mi zalíbí. Právě Damodara Ovocná kokina s červenou řepou 60g mě hodně oslovil. Jak se říká, první myšlenka, dobrá touha! Svým vzhledem i zpracováním se mi opravdu líbí a jsem spokojena. A ta výhodná cena, to je takový dáreček.

Filip Šebo, Račiněves:
Po zakoupení prvního výrobku této značky, jsem byl docela překvapen. Na pár chvil jsem se od této značky vytratil, ale pomocí tohoto Damodara Ovocná kokina s červenou řepou 60g jsem se k němu vrátil a musím říct, že jsem hezky překvapen. Čepici dolů, posunuli se dost dopředu. Nemám snad co diskutovat. Cena byla celkem vyšší, ale u takto dokonalého produktu mi to nevadí. Za dokonalý výrobek si rád připlatím.

Jiří Černil, Újezd u Boskovic:
Žena mě pověřila zakoupením Damodara Ovocná kokina s červenou řepou 60g. I když jsem nedůvěřoval doporučení€radu jejích přítelkyň0, nakonec jsem byl mile překvapen. Příjemná vůně, dokonalá chuť, jednoduchá příprava. Damodara Ovocná kokina s červenou řepou 60g jsem naservíroval svým kamarádům a sklidil nečekaný potlesk. Jistě najde své hezké místo v naší kanceláři.

Amálie Miklíková, Modřovice:
Koupila jsem si Damodara Ovocná kokina s červenou řepou 60g a byla jsem velice šťastná. Oslovil mne především kvůli tomu, že nejen dobře vypadá, ale také skvěle funguje. Mám ráda hezké a kvalitní věci, které vynikají vysokou kvalitou a vydrží. Velice mi udělala radost také prakticky blesková rychlost doručení, protože jsem na doručení Damodara Ovocná kokina s červenou řepou 60g opravdu spěchala.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 25. 02. 2018.

Hodnocení Damodara Ovocná kokina s červenou řepou 60g

hodnocení 5/5 od 27 hodnotících

Diskuze Damodara Ovocná kokina s červenou řepou 60g

Emma Č: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Miroslav R: Přišlo to celkem rychle

Barbora B: Proboha. To raději přispěju na charitu

Alžběta S: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Jiří B: Jsem ráda, že to mám

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Damodara Ovocná kokina s červenou řepou 60g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Damodara Ovocná kokina s červenou řepou 60g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt