Damodara Ovocná kokina s karobem 200g

Damodara Ovocná kokina s karobem 200g

Damodara Ovocná kokina s karobem 200g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s Damodara Ovocná kokina s karobem 200g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s Damodara Ovocná kokina s karobem 200g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Naše cena: 30 Kč

Za studena lisované ovocné bonbony. Tvarované do malých kostiček. Vyrobené z přirozeně bezlepkových surovin. Také vhodné pro vegany.Složení: datle, karob 4%. Za studena lisované ovocné bonbony. Vyrobeno z přirozeně bezlepkových surovin. Vhodné pro vegany. Obsah: 200gVýživové údaje na 100g:Energetická hodnota 1171 kJBílkoviny 2,4gSacharidy 73,5g z toho cukry 63gTuky 0,5g z toho nasycené mastné kyseliny 0,1gVláknina 8,3g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme Damodara Ovocná kokina s karobem 200g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Damodara Ovocná kokina s karobem 200g

Gabriela Šaraiová, Dolní Poustevna:
Měsíce jsem hledala informace na tyto dva Damodara Ovocná kokina s karobem 200g, než jsem se rozhodla jeden z nich pořídit přes eshop. Nezpochybnitelnými pozitivy daného zboží jsou, že mají instrukce v češtině, docela dobře je možné je demontovat, vyčistit, dají se objednat náhradní součástky, má dostačující objem, rychlou a snadnou manipulaci. Avšak našla jsem i nevýhody. Zaprvé to byla kurýrní služba, i když to se zakoupeným produktem to nesouviselo. Kromě toho to byly: nedostačující bezpečnostní systémy, není možnost výběru více variant, velká spotřeba vody a energie. I když v manuálu stojí A++.

Viktorie Suchopárková, Dunice:
Již dlouho hledám ideální výrobek, který se mnou bude držet krok v každé situaci a zaručeně mě nezradí. Vlastně hledala jsem. Pořád jsem nemohla najít. Až do chvíle, než jsem konečně objevila Damodara Ovocná kokina s karobem 200g. Nyní již konečně nemusím činit nepříjemné kompromisy, dokáže přesně to, co potřebuji.

Karolína Karbusická, Peřimov:
Od té doby, co jsem na mateřské, objednávám často přes net, je to klidnější, než se s prckem tahat po obchodech, nebo si objednávat hlídání. Využívám k tomu {často|vždy váš obchod, kde vždy najdu produkty, které chcei. Narazila jsem tam i na tento Damodara Ovocná kokina s karobem 200g, a to mě jen přesvědčilo v tom, že nakupovat u vás je dobrá volba. Nemůžeme si jej s miminkem vynachválit.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 07. 2017.

Hodnocení Damodara Ovocná kokina s karobem 200g

hodnocení 4/5 od 1 hodnotících

Diskuze Damodara Ovocná kokina s karobem 200g

Lucie Z: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Šimon S: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Kryštof R: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Adam K: tak jsem to dostala aje to super

Nikola : Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Damodara Ovocná kokina s karobem 200g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Damodara Ovocná kokina s karobem 200g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt