Damodara Ovocná kokina s karobem 200g

Damodara Ovocná kokina s karobem 200g

Damodara Ovocná kokina s karobem 200g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s Damodara Ovocná kokina s karobem 200g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s Damodara Ovocná kokina s karobem 200g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Naše cena: 34 Kč Ověřit dostupnost

Za studena lisované ovocné bonbony. Tvarované do malých kostiček. Vyrobené z přirozeně bezlepkových surovin. Také vhodné pro vegany.Složení: datle, karob 4%. Za studena lisované ovocné bonbony. Vyrobeno z přirozeně bezlepkových surovin. Vhodné pro vegany. Obsah: 200gZemě původu: ČRVýživové údaje na 100g:Energetická hodnota 1171 kJBílkoviny 2,4gSacharidy 73,5g z toho cukry 63gTuky 0,5g z toho nasycené mastné kyseliny 0,1gVláknina 8,3g

3 důvody proč prodáváme Damodara Ovocná kokina s karobem 200g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Damodara Ovocná kokina s karobem 200g

Kristýna Hadiová, Měnín:
Tento Damodara Ovocná kokina s karobem 200g u této firmy bych se zaručeně nebála ještě jednou objednat. K výhodám patří navržení individuálních poznatků a taktéž pořízení jiných variant. Kvalita, cenové rozpětí, návod stoprocentně v pořádku, pouze mě mírně nevyhovovala komunikace. Produkt, který měl přijít za 7 dní, nedorazil. A prodejce mě odkázal na zásilkovou službu s tvrzením, že oni ho zaslali v pořádku, včas. Je to škoda.

Viktor Káně, Kukle:
Obchod jednoznačně doporučuji a určitě zde v budoucnu budu ještě pořizovat. Firma nabízí: - velká nabídka zboží - nízké ceny oproti konkurenci - vstřícné jednání Eshopu - Damodara Ovocná kokina s karobem 200g - zájem o objednávající ho - rychlé doručení

Sebastian Kozmík, Lobendava:
Damodara Ovocná kokina s karobem 200g splnil mé potřeby a používám ho každý den. Už jsem takhle zkoušel tři nebo šest podobné kusy, ale nyní vím, že budu vždy u Damodara Ovocná kokina s karobem 200g. Nemám jakýkoliv důvod se poohlížet po jiném výrobku. Damodara Ovocná kokina s karobem 200g si na moji recenzi koupilo v sousední rodině už asi šest lidí a nikoho neobalamutil. Což je v případě mého podezíravého tchána€souseda opravdu co říct.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 19. 02. 2018.

Hodnocení Damodara Ovocná kokina s karobem 200g

hodnocení 5/5 od 24 hodnotících

Diskuze Damodara Ovocná kokina s karobem 200g

Karolína T: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Lucie K: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Sára O: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Michal K: Celkem jsem spokojený.

Šárka R: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Damodara Ovocná kokina s karobem 200g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Damodara Ovocná kokina s karobem 200g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt