Damodara Ovocná kokina s karobem 200g

Damodara Ovocná kokina s karobem 200g

Damodara Ovocná kokina s karobem 200g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s Damodara Ovocná kokina s karobem 200g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s Damodara Ovocná kokina s karobem 200g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Naše cena: 34 Kč Ověřit dostupnost

Za studena lisované ovocné bonbony. Tvarované do malých kostiček. Vyrobené z přirozeně bezlepkových surovin. Také vhodné pro vegany.Složení: datle, karob 4%. Za studena lisované ovocné bonbony. Vyrobeno z přirozeně bezlepkových surovin. Vhodné pro vegany. Obsah: 200gZemě původu: ČRVýživové údaje na 100g:Energetická hodnota 1171 kJBílkoviny 2,4gSacharidy 73,5g z toho cukry 63gTuky 0,5g z toho nasycené mastné kyseliny 0,1gVláknina 8,3g

3 důvody proč prodáváme Damodara Ovocná kokina s karobem 200g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Damodara Ovocná kokina s karobem 200g

Kristýna Hadiová, Měnín:
Tento Damodara Ovocná kokina s karobem 200g u této společnosti bych se zaručeně nebála znovu zakoupit. Oceňuji možnost definování individuálních poznatků a taktéž zakoupení dalších modelů. Zpracování, cena, návod úplně v pořádku, pouze mě lehce nesedla komunikace. Produkt, který měl přijít do 7 dní, měl zpoždění. A internetový obchod se vymlouval na dopravce s dodatkem, že oni ho zaslali obratem, v den objednávky. Trochu škoda.

Viktor Káně, Kukle:
Firmu jednoznačně doporučuji a určitě zde v budoucnu budu ještě nakupovat. Firma nabízí: - velká nabídka zboží - příjemné ceny oproti konkurenci - vstřícné jednání Krámu - Damodara Ovocná kokina s karobem 200g - zájem o objednávající ho - rychlé dodání

Sebastian Kozmík, Lobendava:
Damodara Ovocná kokina s karobem 200g splnil mé očekávání a používám ho každý den. Už jsem takto zkoušel tři nebo šest konkurenční výrobky, ale nyní vím, že budu vždy u Damodara Ovocná kokina s karobem 200g. Nemám nejmenší důvod se poohlížet po podobném modelu. Damodara Ovocná kokina s karobem 200g si na můj popud koupilo v naší rodině už asi pět lidí a nikoho nezklamal. Což je v případě mého podezíravého tchána€souseda celkem co říct.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 11. 2017.

Hodnocení Damodara Ovocná kokina s karobem 200g

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze Damodara Ovocná kokina s karobem 200g

Jana M: Proboha. To raději přispěju na charitu

Marie B: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Radek Č: Jsem ráda, že to mám

Denis B: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Petr G: je to fajné

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Damodara Ovocná kokina s karobem 200g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Damodara Ovocná kokina s karobem 200g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt