Damodara Ovocná kokina s karobem 60g

Damodara Ovocná kokina s karobem 60g

Damodara Ovocná kokina s karobem 60g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s Damodara Ovocná kokina s karobem 60g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s Damodara Ovocná kokina s karobem 60g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Naše cena: 19 Kč

Za studena lisované ovocné bonbony. Tvarované do malých kostiček. Vyrobené z přirozeně bezlepkových surovin. Také vhodné pro vegany.Složení: datle, karob 4%. Za studena lisované ovocné bonbony. Vyrobeno z přirozeně bezlepkových surovin. Vhodné pro vegany. Obsah: 60gZemě původu: ČRVýživové údaje na 100g:Energetická hodnota 1171 kJBílkoviny 2,4gSacharidy 73,5g z toho cukry 63gTuky 0,5g z toho nasycené mastné kyseliny 0,1gVláknina 8,3g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme Damodara Ovocná kokina s karobem 60g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Damodara Ovocná kokina s karobem 60g

Kamila Ryboňová, Nepomuk:
Několik týdnů jsem porovnávala tyto dva Damodara Ovocná kokina s karobem 60g, než jsem se rozhodla jeden z nich pořídit přes internet. Velkými klady daného zboží jsou, že mají manuál v češtině, docela rychle je možné je demontovat, zbavit nečistot, dají se objednat náhradní díly, má dostačující objem, rychlou a nekomplikovanou manipulaci. Ale našla jsem také nevýhody. Zaprvé to byla kurýrní služba, i když to se zakoupeným zbožím to nesouviselo. K tomu se jednalo o: nedostačující bezpečnostní opatření, není možnost použít více alternativ, velká spotřeba vody a energie. I když původně bylo napsáno A++.

Kamila Živnová, Příštpo:
S kámoškami jsme se nedávno bavily o nakupování, a přišla řeč i na tenhle váš Damodara Ovocná kokina s karobem 60g. Jedna z kamarádek ho tam hodně vychvalovala, tak jsem si řekla, že ho taky otestuji, a je fakt hodně free! Nechápu, jak jsem bez toho mohla spoustu let žít! No, to je hodně nadsázka, ale opravdu je príma, mega skvělý a jestli někdo váháte, tak určitě radím koupit, nevím o nikom, kdo by potom nebyl rád.

Šárka Chvojková, Teplice:
Opravdu pohodlná věc, nečekala bych nikdy, že se mi při mém štěstí€stavu podaří tak výhodný nákup. Za minimální cenu si objednat Damodara Ovocná kokina s karobem 60g, který je již na první pohled vydrží, dobře fungující, a taky hezky vypadá, to se nepoštěstí každý den. Udělalo mi velkou radost, že se mi něco takového podařilo sehnat za tak výhodnou cenu a s možností levného doručení až domů, ale výsledek mě potěšil mnohem víc. Až budu pozítří něco hledat, budu nakupovat opět u vás.

Natálie Krivčíková, Holenice:
Spokojenost nakupujícího by pokaždé měla být na hlavním místě. To už říkal nejen Tomáš Baťa a přesto jde ale o utopii. Ovšem pouze Damodara Ovocná kokina s karobem 60g to splňuje, podobně tak, jako tento obchod, protože jsem hodně spokojena. Za levnou cenu jsem koupila to, co jsem chtěla. Svou kvalitou rozhodně předčí stejné modely, tím jsem přesvědčená. Mám radost, že jsem nenaletěla špatnému výrobci.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 09. 2017.

Hodnocení Damodara Ovocná kokina s karobem 60g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze Damodara Ovocná kokina s karobem 60g

Tadeáš C: Damodara Ovocná kokina s karobem 60g je dobrý, ale chtělo yb to větší

Markéta F: děda je z dárku je nadšený

Gabriela B: nemá chybu

Emma L: dobré

Lukáš P: Celkem jsem spokojený.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Damodara Ovocná kokina s karobem 60g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Damodara Ovocná kokina s karobem 60g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt