Damodara Ovocná kokina s karobem 60g

Damodara Ovocná kokina s karobem 60g

Damodara Ovocná kokina s karobem 60g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s Damodara Ovocná kokina s karobem 60g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s Damodara Ovocná kokina s karobem 60g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Naše cena: 19 Kč Ověřit dostupnost

Za studena lisované ovocné bonbony. Tvarované do malých kostiček. Vyrobené z přirozeně bezlepkových surovin. Také vhodné pro vegany.Složení: datle, karob 4%. Za studena lisované ovocné bonbony. Vyrobeno z přirozeně bezlepkových surovin. Vhodné pro vegany. Obsah: 60gZemě původu: ČRVýživové údaje na 100g:Energetická hodnota 1171 kJBílkoviny 2,4gSacharidy 73,5g z toho cukry 63gTuky 0,5g z toho nasycené mastné kyseliny 0,1gVláknina 8,3g

3 důvody proč prodáváme Damodara Ovocná kokina s karobem 60g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Damodara Ovocná kokina s karobem 60g

Michael Nobilis, Studenec:
V případě, že jste na nervy z agresivních reklamních spotů a přemlouvání, jak je ten který produkt zaručeně top, zachovejte se jako já. Využijte namísto lživých reklamních frází raději reálné názory lidí, kteří si produkt reálně otestovali. Já tak můžu skutečněobjektivně potvrdit, že Damodara Ovocná kokina s karobem 60g je tím nejlepším, co si můžete dopřát.

Miroslav Hroneš, Bzenec:
Hodně jsem se těšil, až mi pošťák přinese z obchodu Damodara Ovocná kokina s karobem 60g. Byl jsem hezky překvapen, když jsem rozbalil balík a měl jsem Damodara Ovocná kokina s karobem 60g doma.

Samuel Ondra, Volárna:
Damodara Ovocná kokina s karobem 60g naprosto odpovídá mým požadavkům. Je šikovný a cena celkem nízká, myslím, že z něj dělá výrobek dostupný|vhodný} celkem každému. K objednávce mě inspirovali hlavně pozitivní recenze jiných uživatelů. Myslel jsem si, že když je tolik zákazníků rádo, je šance, že se mezi ně zařadím i já sám.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 11. 2017.

Hodnocení Damodara Ovocná kokina s karobem 60g

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze Damodara Ovocná kokina s karobem 60g

Viktorie K: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Amálie P: nemá chybu

Kamila N: Je to dostatečné?

Eva K: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Oliver R: Damodara Ovocná kokina s karobem 60g je dobrý, ale chtělo yb to větší

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Damodara Ovocná kokina s karobem 60g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Damodara Ovocná kokina s karobem 60g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt