Damodara Ovocná kokina se zázvorem 200g

Damodara Ovocná kokina se zázvorem 200g

Damodara Ovocná kokina se zázvorem 200g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s Damodara Ovocná kokina se zázvorem 200g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s Damodara Ovocná kokina se zázvorem 200g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Naše cena: 30 Kč

Za studena lisované ovocné bonbony. Tvarované do malých kostiček. Vyrobené z přirozeně bezlepkových surovin. Také vhodné pro vegany.Složení: datle, zázvor 1,4%. Za studena lisované ovocné bonbony. VYrobeno z přirozeně bezlepkových surovin. Vhodné pro vegany. Obsah: 200gVýživové údaje na 100g:Energetická hodnota 1164 kJBílkoviny 2,4gSacharidy 74,2g z toho cukry 63gTuky 0,4g z toho nasycené mastné kyseliny 0,1gVláknina 7,9g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme Damodara Ovocná kokina se zázvorem 200g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Damodara Ovocná kokina se zázvorem 200g

Anna Herzánová, Štichov:
Obdržela jsem ho jako překvapení. Do té doby jsem nikdy ani neuvažovala nad tím, že bych si ho sama objednala. Pak jsem se přece jen rozhodnula, že ho tedy otestuji. Bez výčitek musím potvrdit, že jsem byla velmi mile překvapená. Přítelkyně, které u mě byly na návštěvě se ihned tázaly, jak jsem s ní zadobře. Tak jsem dle skutečnosti pověděla, že si nemohu stěžovat a bez váhání jsem jim to doporučila.

Denisa Salabová, Jezeřany-Maršovice:
Damodara Ovocná kokina se zázvorem 200g mi poradila kamarádka jako účinný prostředek, který výborně užívá a navíc posiluje a pomáhá. Nevěřila bych, že je dokonce báječná věc na trhu hodně lehce koupitelná. Nepotřebovala jsem nic těžko hledat. Stačilo se obrátit na internetové stránky prodejce a schopní zaměstnanci mi poradili, objednali a odeslali vše přesně dle mého přání. Dokonce i doma si všimli, jak jsem svěží a rychlá.

Gabriela Hnilová, Mokrosuky:
Již poměrně dlouho jsme společně s mužem museli řešit nějaké problémy. Damodara Ovocná kokina se zázvorem 200g mi doporučila kolegyně z kanceláře, kterou shodou okolností před nějakou dobou potkalo něco podobného. Příliš jsem ničemu nevěřila, ale s partnerem jsme se shodli, že za vyzkoušení to stojí. Tudíž jsme si Damodara Ovocná kokina se zázvorem 200g pořídili. Neříkám, že jsme tím vyřešili celý problém, ale mnoho věcí nám vyřešil. Nyní bych si nechtěla vůbec představit ho nemít.

Šimon Kotvald, Štítov:
Obchod jednoznačně doporučuji a určitě zde v budoucnu budu ještě nakupovat. Eshop nabízí: - obdivuhodná nabídka zboží - příjemné ceny oproti konkurenci - vstřícné jednání Krámu - Damodara Ovocná kokina se zázvorem 200g - zájem o kupujícího - rychlé zaslání

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 28. 07. 2017.

Hodnocení Damodara Ovocná kokina se zázvorem 200g

hodnocení 4/5 od 1 hodnotících

Diskuze Damodara Ovocná kokina se zázvorem 200g

Kristýna N: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Emma W: Tento Damodara Ovocná kokina se zázvorem 200g jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Kamila K: Ideální k osmnáctinám :)

Veronika S: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Gabriela C: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Damodara Ovocná kokina se zázvorem 200g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Damodara Ovocná kokina se zázvorem 200g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt