Damodara Ovocná kokina se zázvorem 200g

Damodara Ovocná kokina se zázvorem 200g

Damodara Ovocná kokina se zázvorem 200g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s Damodara Ovocná kokina se zázvorem 200g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s Damodara Ovocná kokina se zázvorem 200g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Naše cena: 34 Kč

Za studena lisované ovocné bonbony. Tvarované do malých kostiček. Vyrobené z přirozeně bezlepkových surovin. Také vhodné pro vegany.Složení: datle, zázvor 1,4%. Za studena lisované ovocné bonbony. VYrobeno z přirozeně bezlepkových surovin. Vhodné pro vegany. Obsah: 200gZemě původu: ČRVýživové údaje na 100g:Energetická hodnota 1164 kJBílkoviny 2,4gSacharidy 74,2g z toho cukry 63gTuky 0,4g z toho nasycené mastné kyseliny 0,1gVláknina 7,9g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme Damodara Ovocná kokina se zázvorem 200g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Damodara Ovocná kokina se zázvorem 200g

Nela Šprlová, Lovčice:
Jsem spokojená. Damodara Ovocná kokina se zázvorem 200g byl opravdu rychle doručen k mé celkové štěstí. jistě budu doporučovat dále všem svým přítelkyním v okolí a nejen jim. Protože se jedná opravdu o dobrý eshop, rychlá komunikace se zákazníky a pokud máte všetečný dotaz, vše vám hodně rychle a v pořádně zodpoví. Uspokojuje mě, když se jedná o bleskové dodání nákupu a tady to opravdu probíhá. Doporučuji!

Nikola Benedikovičová, Karolín:
Jistě jsem nejdříve byla jako každý mírně opatrná. Našla jsem ale řadu pozitivních názorů a nechala jsem se také zlákat k pořízení Damodara Ovocná kokina se zázvorem 200g. A skvěle jsem učinila. Teď se ke kladným recenzím totiž rozhodně musím přidat. Pokud teď s otestováním váháte, tak neváhejte a Damodara Ovocná kokina se zázvorem 200g si objednejte. Zklamaní nebudete, Damodara Ovocná kokina se zázvorem 200g patří ve své kategorii k tomu nejlepšímu.

Matyáš Kadrle, Studený:
Chci vyzdvihnout hned pár plusových vlastností tohoto Eshopu a hlavně produktu, který jsem zde pořídil. Nejprve to začala hezkou a odbornou komunikací, čistotou obchodu a levné ceny produktu, pak to pokračovalo okamžitým doručením a perfektním zabalením balíku, už při převzetí jsem tušil, že vše bude jak má být. Neposlední výhodou je opravdu báječná cena Damodara Ovocná kokina se zázvorem 200g. Proto mohu doporučit jak mojim kamarádům a kamarádům, tak i mámě a dalším lidem. Bravo!

Daniel Collins, Černá:
Hledal jsem obchod, ve kterém budou se mi snažit maximálně vstříc, protože mé požadavky byly celkem specifické. Obrátil jsem se tedy na vás a objednal přesně takový Damodara Ovocná kokina se zázvorem 200g, jaký jsem hledal. Děkuji za snahu a trpělivost, jsem hodně složitý zákazník. Nakonec jsem si objednal přesně to, co jsem hledal a jsem skutečně hodně spokojený. Tento e-shop doporučuji všemi deseti.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 09. 2017.

Hodnocení Damodara Ovocná kokina se zázvorem 200g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze Damodara Ovocná kokina se zázvorem 200g

Petr N: je to fajné

Nikolas T: Celkem jsem spokojený.

Alena D: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Karolína J: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Michaela C: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Damodara Ovocná kokina se zázvorem 200g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Damodara Ovocná kokina se zázvorem 200g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt