Damodara Ovocná kokina se zázvorem 60g

Damodara Ovocná kokina se zázvorem 60g

Damodara Ovocná kokina se zázvorem 60g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s Damodara Ovocná kokina se zázvorem 60g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s Damodara Ovocná kokina se zázvorem 60g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Naše cena: 19 Kč Ověřit dostupnost

Za studena lisované ovocné bonbony. Tvarované do malých kostiček. Vyrobené z přirozeně bezlepkových surovin. Také vhodné pro vegany.Složení: datle, zázvor 1,4%. Za studena lisované ovocné bonbony. VYrobeno z přirozeně bezlepkových surovin. Vhodné pro vegany. Obsah: 60gZemě původu: ČRVýživové údaje na 100g:Energetická hodnota 1164 kJBílkoviny 2,4gSacharidy 74,2g z toho cukry 63gTuky 0,4g z toho nasycené mastné kyseliny 0,1gVláknina 7,9g

3 důvody proč prodáváme Damodara Ovocná kokina se zázvorem 60g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Damodara Ovocná kokina se zázvorem 60g

Samuel Hrtáň, Solenice:
Nejprve musím upřednostnit opravdu krásný vzhled, potom také originální výkon Damodara Ovocná kokina se zázvorem 60g. Dá se užít pro více činností, ale pozor je hrozně mačkavý. Kamarádce se převrátil€obrátil na zemi a kousek se odtrhnul. Na funkčnost to však nic nezhoršilo, jen byl poškrábán tento originální design. Je teda výkonný a poměrně tichý.

Daniel Kundrátek, Pastuchovice:
Nejlepší Damodara Ovocná kokina se zázvorem 60g co jsem kdy měl, perfektní VELKÁ SPOKOJENOST!!

Lucie Dujíčková, Hluboš:
Já jsem na eshopy už stará, není to sféra, ve které bych byla jako ryba ve vodě. V podstatě tam umím pouze posílat e-maily a hltat magazíny. Ale přítelkyně mi před měsícem objasnila, jakým způsobem lze na internetu objednávat a zakoupila mi tenhle Damodara Ovocná kokina se zázvorem 60g. Přirozeně, nebyla jsem přesvědčená o tom, jestli ho využiji, avšak když dorazil domů a stoprocentně fungoval, musela mi prozradit jakým způsobem si ho pořídím svépomocí. Od toho dne si věc kupuji s železnou pravidelností, protože je to velmi skvělá věcička a skutečně velmi se mi hodí.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 11. 2017.

Hodnocení Damodara Ovocná kokina se zázvorem 60g

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze Damodara Ovocná kokina se zázvorem 60g

Michal H: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Barbora L: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Simona F: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Lukáš : Jsem ráda, že to mám

Marek : tak jsem to dostala aje to super

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Damodara Ovocná kokina se zázvorem 60g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Damodara Ovocná kokina se zázvorem 60g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt