Damodara Ovocná kokina se zázvorem 60g

Damodara Ovocná kokina se zázvorem 60g

Damodara Ovocná kokina se zázvorem 60g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s Damodara Ovocná kokina se zázvorem 60g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s Damodara Ovocná kokina se zázvorem 60g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Naše cena: 19 Kč

Za studena lisované ovocné bonbony. Tvarované do malých kostiček. Vyrobené z přirozeně bezlepkových surovin. Také vhodné pro vegany.Složení: datle, zázvor 1,4%. Za studena lisované ovocné bonbony. VYrobeno z přirozeně bezlepkových surovin. Vhodné pro vegany. Obsah: 60gZemě původu: ČRVýživové údaje na 100g:Energetická hodnota 1164 kJBílkoviny 2,4gSacharidy 74,2g z toho cukry 63gTuky 0,4g z toho nasycené mastné kyseliny 0,1gVláknina 7,9g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme Damodara Ovocná kokina se zázvorem 60g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Damodara Ovocná kokina se zázvorem 60g

Michal Pindl, Hovorany:
Po zakoupení prvního výrobku této značky, jsem byl docela překvapen. Na chvilku jsem se od tohoto výrobce vytratil, ale pomocí tady toho Damodara Ovocná kokina se zázvorem 60g jsem se k němu vrátil a chci napsat, že jsem hezky překvapen. Klobouk dolů, posunuli se hodně dopředu. Nemám asi co vytknout. Cena byla celkem vyšší, ale u takto kvalitního produktu mi to nevadí. Za dokonalý výrobek si rád zaplatím.

Václav Šelong, Rtyně nad Bílinou:
Už několikrát jsem se spálil, proto jsem se o vašem e-shopu nejdřív informoval a obrátil se na vás na základě doporučení. Udělal jsem dobře, vše bylo dokonale takové, jak jsem hledal. Jsem s Damodara Ovocná kokina se zázvorem 60g moc spokojený, funguje přesně tak, jak jsem potřeboval. Měl jsem ještě pár otázek, na které mi vaši prodavači odpověděli, takže obchod proběhl velmi hezky a ještě opět díky.

Richard Krňa, Viničné Šumice:
Damodara Ovocná kokina se zázvorem 60g mi přišel bez vady a neprodleně. Bohužel dle informací, měl Damodara Ovocná kokina se zázvorem 60g přijít ve speciální krabici, což ale chybělo. Kdyby se nejednalo o dáreček, zřejmě bych to neřešil. Bohužel jsem byl nucen, ale i navzdory tomu domluva byla bezproblémová. Prodejce se omluvil a obratem mi zaslali krabičku s pouzdrem. Co bych ale změnil, bylo poštovné. Eshop preferuje jedinou firmu, která vyžaduje balné. Další finanční prostředky k ceně zboží.

Sára Šrůtková, Rabakov:
Damodara Ovocná kokina se zázvorem 60g podporuje mojí vrozenou lenost, protože nejsem nucena shánět čtyři věci, když mi v klidu stačí jedna. Stačí jediná návštěva obchodu nebo jeden chat do e-shopu a mohu snadně a lehce vydělávat. Dokonce i mojí kolegyni v práci baví tento Damodara Ovocná kokina se zázvorem 60g přepracovávat, protože se s ním dělá snadno, rychle a tím pádem u normální domácí práce stráví minimum času.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 09. 2017.

Hodnocení Damodara Ovocná kokina se zázvorem 60g

hodnocení 5/5 od 7 hodnotících

Diskuze Damodara Ovocná kokina se zázvorem 60g

Linda C: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

David V: Jsem ráda, že to mám

Andrea M: nemá chybu

Jiří H: Celkem jsem spokojený.

Jaroslav N: 110 % spokojenost

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Damodara Ovocná kokina se zázvorem 60g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Damodara Ovocná kokina se zázvorem 60g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt