Damodara Ovocná kokina se zázvorem 60g

Damodara Ovocná kokina se zázvorem 60g

Damodara Ovocná kokina se zázvorem 60g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s Damodara Ovocná kokina se zázvorem 60g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s Damodara Ovocná kokina se zázvorem 60g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Naše cena: 19 Kč Ověřit dostupnost

Za studena lisované ovocné bonbony. Tvarované do malých kostiček. Vyrobené z přirozeně bezlepkových surovin. Také vhodné pro vegany.Složení: datle, zázvor 1,4%. Za studena lisované ovocné bonbony. VYrobeno z přirozeně bezlepkových surovin. Vhodné pro vegany. Obsah: 60gZemě původu: ČRVýživové údaje na 100g:Energetická hodnota 1164 kJBílkoviny 2,4gSacharidy 74,2g z toho cukry 63gTuky 0,4g z toho nasycené mastné kyseliny 0,1gVláknina 7,9g

3 důvody proč prodáváme Damodara Ovocná kokina se zázvorem 60g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Damodara Ovocná kokina se zázvorem 60g

Samuel Hrtáň, Solenice:
Nejprve musím vyzdvihnout zcela hezký design, potom také úžasný výkon Damodara Ovocná kokina se zázvorem 60g. Dá se užít pro více činností, ale bacha je hrozně křehký. Dceři se převrátil€obrátil na zemi a kousek se odtrhnul. Na užitek to však nic nezhoršilo, jen byl poškrábán tenhle krásný design. Je opravdu výkonný a poměrně klidný.

Daniel Kundrátek, Pastuchovice:
Nejlepší Damodara Ovocná kokina se zázvorem 60g co jsem kdy měl, úžasné VELKÁ SPOKOJENOST!!

Lucie Dujíčková, Hluboš:
Já jsem na eshopy příliš stará, není to věc, ve které bych se orientovala. Vlastně umím na internetu jenom pracovat s maily a hltat zprávy. Ale dcera mi jednou ukázala, jak se dá v eshopech nakupovat a zakoupila mi tento Damodara Ovocná kokina se zázvorem 60g. Přirozeně, neměla jsem jistotu, jestli ho uplatním, ale když v pořádku přišel a velmi dobře fungoval, musela mi ukázat jak si produkt koupím svépomocí. Od té chvíle si výrobek pořizuji s železnou pravidelností, protože je to velice skvělá věc a opravdu velmi mi usnadňuje život.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 02. 2018.

Hodnocení Damodara Ovocná kokina se zázvorem 60g

hodnocení 5/5 od 28 hodnotících

Diskuze Damodara Ovocná kokina se zázvorem 60g

Michaela N: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Radek Š: 110 % spokojenost

Kristýna T: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Vít S: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Václav J: Jsem ráda, že to mám

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Damodara Ovocná kokina se zázvorem 60g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Damodara Ovocná kokina se zázvorem 60g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt