Damodara Ovocná pasta Datlová 1kg

Damodara Ovocná pasta Datlová 1kg

Damodara Ovocná pasta Datlová 1kg

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s Damodara Ovocná pasta Datlová 1kg. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s Damodara Ovocná pasta Datlová 1kg jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Naše cena: 73 Kč

Ideální přírodní sladidlo, které dobře nahradí cukr. Použití: na slazení a pečení. Lisováno za studena. Vyrobeno z přirozeně bezlepkových surovin. Vhodné pro vegany. Složení: datle 100%Obsah: 1 kgVýživové údaje na 100g:Energetická hodnota 1560 kJBílkoviny 17,6gSacharidy 37,4gTuky 19,2gVláknina 10,8g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme Damodara Ovocná pasta Datlová 1kg

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Damodara Ovocná pasta Datlová 1kg

Petr Golich, Příšov:
Na tenhle výrobek jsem narazil náhodně a oslovil mne jak cenou, tak uvedenými vlastnostmi. Do čtyř dnů po objednání jsem ho měl v dílně a od té doby ho prakticky nedám z ruky. Je to fajn Damodara Ovocná pasta Datlová 1kg, který plní stoprocentně svůj účel. Oceňuji hlavně jeho dobu dodání a způsob vyhotovení. V tomto eshopu nekupují poprvé, takže za mě dobrá volba.

Klára Plouharová, Šafov:
Objednala jsem především kvůli morčatům a jejich chlupům (a samozřejmě dcery lenosti) Je třeba mít alespoň pootevřené dveře, jinak vám Damodara Ovocná pasta Datlová 1kg vytopí kuchyň:) Když se podíváte kolik vody je z jedné cyklu a co všechno jste si na prknech nechávali vsáknout do zdí, asi se podivíte.

Alena Skočková, Chotěmice:
Nejdříve jsem k Damodara Ovocná pasta Datlová 1kg ztrácela důvěru, ale po několika dnech používání jsem si vyzkoušela, že jeho kvalita zcela odpovídá reklamě. Cena, kvalita, rychlost zaslání kurýrní službou. Vše proběhlo k maximální spokojenosti mé i přátel. Damodara Ovocná pasta Datlová 1kg mohu rozhodně doporučit jak ženám, tak jejich dětem.

Magdaléna Srbková, Žulová:
Objednávat cokoliv nového, neotestovaného, je vždy sázka do loterie. Bohudík to není můj případ, Damodara Ovocná pasta Datlová 1kg jsem si koupila celkem nedávno a jsem s ním velmi spokojena. Je to jednoduše sázka na luxus. Dnes jsem ho zakoupila také pro svou sestru a doufám, že i ona bude překvapená. Pro svou dceru objednávám jen to nejlepší.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 28. 07. 2017.

Hodnocení Damodara Ovocná pasta Datlová 1kg

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze Damodara Ovocná pasta Datlová 1kg

Oliver K: funkční výrobek

Markéta F: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Karel S: je to fajné

Valerie B: Ideální k osmnáctinám :)

Miroslav B: Celkem jsem spokojený.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Damodara Ovocná pasta Datlová 1kg. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Damodara Ovocná pasta Datlová 1kg

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt