Damodara Ovocná svačinka chia s jablky 60g

Damodara Ovocná svačinka chia s jablky 60g

Damodara Ovocná svačinka chia s jablky 60g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s Damodara Ovocná svačinka chia s jablky 60g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s Damodara Ovocná svačinka chia s jablky 60g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Naše cena: 28 Kč

Ovocná svačinka chia s jablky má minimální ovocný podíl 75%- z přirozeně bezlepkových surovin- vhodné pro vegany- lisováno za studena- GMO free- Hand madeSložení: rozinky, datle, sušená jablka (7,8%), chia semínka (4,8 g), extrudované jáhlyObsah: 60 gZemě původu: ČRVýživové údaje na 100 g:Energetická hodnota 1285 kJTuk 1,6 gSacharidy 75gVláknina 7,2gBílkoviny 3,9 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme Damodara Ovocná svačinka chia s jablky 60g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Damodara Ovocná svačinka chia s jablky 60g

Sára Čaplová, Hostim:
Tento Damodara Ovocná svačinka chia s jablky 60g určitě doporučuji. Po přečtení zkušeností a popisku jsem si objednala hned tři kusy a jsem s nimi zcela spokojená. Vzhled i objem odpovídá grafice a s kontaktováním prodejce kvůli dodání taky nebyl jakýkoliv zádrhel. Pracuji s nimi občasně a pořád vypadají tři jako nové. Určitě jim zůstanu věrná i nadále a objednám další, bude-li třeba. Což si nemyslím, jelikož dosud fungují 100%.

Dominik Peroutka, Temelín:
Jako nováčkovi mi strčili do ruky Damodara Ovocná svačinka chia s jablky 60g. Nyní, po roce občasném hraní jsem si objednal znovu tento Damodara Ovocná svačinka chia s jablky 60g. Od té doby mám pocit, že jsem hrál rok s prknem. Vyberu to co jsem si dřív myslel že je nerozumné a konečně s přehledem přepálím míček přes celé hřiště jako by se nechumelilo. S tímhle mám božský švih a radost ze hry je nyní někde úplně skvělá. Nejsem sice moc technický hráč, ale díky perfektnímu vyvážení a celkovému pocitu přesnosti v ruce se mi daří i technicky těžší chvilky. Z tuhle cenu můžu to jen doporučit všem kdo s hraním jsou na začátku a chtějí zažít něco bomba.

Marek Videnka, Horní Němčice:
Paráda, dostal jsem přesně to, co jsem si objednal. Dodání bylo bezproblémové. Damodara Ovocná svačinka chia s jablky 60g je velmi hezký, vypadá přesně jako na fotce na eshopu. Mě přesvědčil, že dobré zboží se dá pořídit za rozumné peníze i přes internet. Když bych ale objednával znovu, vzal bych víc a použil je jako dárek pro maminku. Mým rodičům by se totiž jistě také hodil. Tak příště... :-)

Dominika Mišáková, Ostředek:
Potřebovala jsem ihned a levně pořídit Damodara Ovocná svačinka chia s jablky 60g. Vyšli jste mi vstříc, poradili a odkázali mne na to, co jsem chtěla. Skvělé a férové jednání a hlavně zásilka došel včas, jak jsem chtěla. Super, tak by to mělo být vždy.

Šárka Vopálenská, Rohozec:
Snažila jsem se potěšit svého syna vkusným dárkem, a proto jsem dlouho vybírala obchod, ve kterém jej zakoupím. Jsem velmi nedůvěřivá a opatrná. Naštěstí jsem vybrala opravdu chytře. Zaměstnanec e-shopu mne ubezpečil, že požadovaný Damodara Ovocná svačinka chia s jablky 60g mají skladem a zašlou jej do druhého dne, přítel byl z dárku překvapen a já jsem moc spokojena, že jsem nešlápla vedle.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 09. 2017.

Hodnocení Damodara Ovocná svačinka chia s jablky 60g

hodnocení 5/5 od 12 hodnotících

Diskuze Damodara Ovocná svačinka chia s jablky 60g

Samuel K: Celkem jsem spokojený.

Lucie K: Proboha. To raději přispěju na charitu

Klára F: Tento Damodara Ovocná svačinka chia s jablky 60g jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Hana J: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Alžběta K: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Damodara Ovocná svačinka chia s jablky 60g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Damodara Ovocná svačinka chia s jablky 60g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt