Damodara Ovocná svačinka chia s jablky 60g

Damodara Ovocná svačinka chia s jablky 60g

Damodara Ovocná svačinka chia s jablky 60g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s Damodara Ovocná svačinka chia s jablky 60g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s Damodara Ovocná svačinka chia s jablky 60g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Naše cena: 26 Kč

Ovocná svačinka chia s jablky má minimální ovocný podíl 75%- z přirozeně bezlepkových surovin- vhodné pro vegany- lisováno za studena- GMO free- Hand madeSložení: rozinky, datle, sušená jablka (7,8%), chia semínka (4,8 g), extrudované jáhlyObsah: 60 gZemě původu: ČRVýživové údaje na 100 g:Energetická hodnota 1285 kJTuk 1,6 gSacharidy 75gVláknina 7,2gBílkoviny 3,9 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme Damodara Ovocná svačinka chia s jablky 60g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Damodara Ovocná svačinka chia s jablky 60g

Nikola Plšková, Rynárec:
Damodara Ovocná svačinka chia s jablky 60g jsou výborné a stálé výrobky. Zatím mám nejlepší zkušenosti s výrobky. Doporučuji všem kamarádům. Budu objednávat pdobné.

František Kowalczuk, Střezimíř:
Objednávám v online obchodech velmi rád, je to pro mě rychlejší. Stejné to bylo také s Damodara Ovocná svačinka chia s jablky 60g. Tak jsem našel ten svůj, objednal a za pár dní byl Damodara Ovocná svačinka chia s jablky 60g rovnou ve schránce. Já se místo toho můžu zaměřit na jiné aktivity. Jsem vskutku rád za skutečnost, že podobná varianta existuje, Damodara Ovocná svačinka chia s jablky 60g se mi opravdu zalíbil. Tento způsob nákupu je dobrá pro zákazníky, kteří nemají, tak jako já, rádi čekání v přeplněných nákupních centrech.

Matyáš Fešar, Pchery:
Třikrát jsem se musel proklikat zpět k objednávce, až jsem přečetl upozornění ”NELZE PROVÉST“. Následně jsem se obrátil na zákaznickou podporu, což byl skvělý krok. Pracovník zjistil řekl, že má jakousi systémovou chybu, ale že ji obratem vyřeší. Vyžádal si na mě e-mail, a jakmile správně zprovoznil nákupní košík, kontaktoval mě a nákup jsme dokončili za zvýhodněnou cenu.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 28. 07. 2017.

Hodnocení Damodara Ovocná svačinka chia s jablky 60g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze Damodara Ovocná svačinka chia s jablky 60g

Jaroslav : 110 % spokojenost

Kamila S: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Miroslav N: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Jonáš S: je to fajné

Valerie K: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Damodara Ovocná svačinka chia s jablky 60g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Damodara Ovocná svačinka chia s jablky 60g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt