Damodara Ovocná svačinka fíková 60g

Damodara Ovocná svačinka fíková 60g

Damodara Ovocná svačinka fíková 60g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s Damodara Ovocná svačinka fíková 60g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s Damodara Ovocná svačinka fíková 60g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Naše cena: 28 Kč

Chutná fíková tyčinka ze sušeného ovoce s křupinkami, vyrobená pouze z přirozeně bezlepkových surovin za studena. Kvalitní a zdravý zdroj energie z ovoce. Produkty DAMODARA jsou vhodné i pro vegany. Neobsahují žádné živočišné produkty ani jakékoliv přísady vyrobené za použití živočišných produktů. Bez konzervantů, umělých barviv, emulgátorů, ochucovadel či jiných umělých složek. Jsou vyrobeny výhradně z čistě přírodních surovin z přirozeně bezlepkových surovin. Proč datlovou tyčinku od DAMODARA? zdravá energie z ovoce ruční výroba minimální ovocný podíl 75% z přirozeně bezlepkových surovin vhodné i pro vegany bez konzervantů, umělých barviv aj. český produkt Složení: Fíky, datle, karobový prášekObsah: 60 gZemě původu: ČRVýživové údaje na 100 g:Energetická hodnota 1131kJTuk 0,6 gSacharidy 71,7 gVláknina 9,3 gBílkoviny 2,8 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme Damodara Ovocná svačinka fíková 60g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Damodara Ovocná svačinka fíková 60g

Richard Řehounek, Křimov:
Mnohokrát jsem už naletěl. Většinou se nechám ukecat a koupím věc, co zdaleka nesplňuje má přání. To stejné jsem si myslel i o Damodara Ovocná svačinka fíková 60g, nevěděl jsem, jak moc jsem se mýlil. Nejprve jsem nějak ohromen nebyl, ale postupem času přicházím jen na samé výhody. Nepamatuji si, kdy naposledy se mi do rukou dostalo něco tak dokonalého, co splňuje vše, co splňovat má. Bohužel se to nestává moc často a právě proto jsem tak překvapen.

Johana Dadoková, Plumlov:
Damodara Ovocná svačinka fíková 60g je velmi pěkný a šikovný. Rozhodně doporučuji. Cena odpovídá užitku. Nemyslím si však, že si dáte něco na víc, dostanete něco báječnějšího. Pokud ano, já jsem s tímto produktem tedy spokojená. Myslím, že se jedná o poměrně nadprůměrný kus, který umí spoustu věcí a za tu cenu zvládne vše, co chci.

Johana Gürtlerová, Krakov:
Damodara Ovocná svačinka fíková 60g je díky příjemnému materiálu a trendy designu ideální jak pro volný čas, tak pro den svazující nás pracovními nutnostmí. Kámošky mi ho chtějí vzít, protože díky němu jsem viditelná a zvýší přesně to, co zvýšit má. Oceňuji na něm i to, že je lehce sehnatelný a když potřebuji další, není problém ho objednat. Doručení běžně dojde do dalšího dne a jsem o něm informována přes emailu předem.

Kamila Czerneková, Přeborov:
Nemám zdání, jak moc objednávají tyhle produkty dámy, ale já si nemohla pomoct. Damodara Ovocná svačinka fíková 60g se mi vážně zamlouval a měla jsem dojem, že by mi přišel vhod. A vážně jsem uvažovala správně. Teď si ho nemůžu vynachválit. Vynikající kvalita, velká odolnost, zkrátka jedním slovem bomba a kdo něco takového potřebuje, tomu můžu bez výhrad daný Damodara Ovocná svačinka fíková 60g doporučit.

Jáchym Bílý, Drhovle:
Není hodně podobných kousků jako právě Damodara Ovocná svačinka fíková 60g. Už po prvním otestování mi bylo jasné, že tohle je přesně to, co jsem dlouho hledal. V dnešní době určitě není přebytek unikátního zboží v této váhové kategorii. Damodara Ovocná svačinka fíková 60g dělá vše, co jsem očekával, snad dokonce víc, předčil má poměrně přemrštěná očekávání. Proto ho spokojeně doporučím všem z vás, kteří o pořízení přemýšlíte. Speciálně je třeba zmínit vstřícnost ze strany obchodu.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 09. 2017.

Hodnocení Damodara Ovocná svačinka fíková 60g

hodnocení 5/5 od 14 hodnotících

Diskuze Damodara Ovocná svačinka fíková 60g

Valerie N: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Daniela K: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Barbora K: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Viktorie M: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Denisa L: děda je z dárku je nadšený

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Damodara Ovocná svačinka fíková 60g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Damodara Ovocná svačinka fíková 60g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt