Damodara Ovocná svačinka fíková 60g

Damodara Ovocná svačinka fíková 60g

Damodara Ovocná svačinka fíková 60g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s Damodara Ovocná svačinka fíková 60g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s Damodara Ovocná svačinka fíková 60g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Naše cena: 26 Kč

Chutná fíková tyčinka ze sušeného ovoce s křupinkami, vyrobená pouze z přirozeně bezlepkových surovin za studena. Kvalitní a zdravý zdroj energie z ovoce. Produkty DAMODARA jsou vhodné i pro vegany. Neobsahují žádné živočišné produkty ani jakékoliv přísady vyrobené za použití živočišných produktů. Bez konzervantů, umělých barviv, emulgátorů, ochucovadel či jiných umělých složek. Jsou vyrobeny výhradně z čistě přírodních surovin z přirozeně bezlepkových surovin. Proč datlovou tyčinku od DAMODARA? zdravá energie z ovoce ruční výroba minimální ovocný podíl 75% z přirozeně bezlepkových surovin vhodné i pro vegany bez konzervantů, umělých barviv aj. český produkt Složení: Fíky, datle, karobový prášekObsah: 60 gZemě původu: ČRVýživové údaje na 100 g:Energetická hodnota 1131kJTuk 0,6 gSacharidy 71,7 gVláknina 9,3 gBílkoviny 2,8 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme Damodara Ovocná svačinka fíková 60g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Damodara Ovocná svačinka fíková 60g

Magdaléna Válečková, Prštice:
Damodara Ovocná svačinka fíková 60g splňuje všechny vlastnosti reklamované v reklamě. Používání jednoduché, vysoká citlivost na sebemenší změnu v ovzduší, velmi tichý provoz u televize neruší a vzduch v ve sklepě stále čerstvý, jako po vyvětrání. Mohu ze zkušenosti zájemcům doporučit,

Adam Kanát, Rožnov:
Já jsem online obchodům, inzerci a všem takovým legracím vždy odolával. Nebylo to o tom, že bych si nákup nemohl dovolit, ale nevěřil jsem. Tudíž vás nejspíše nešokuje, že jsem si Damodara Ovocná svačinka fíková 60g nepořídil sám, ale objednala mi ho přítelkyně k Vánocům. Po tom, co jsem si ho párkrát prověřil, musím říct, pletl jsem se. Výrobek je velmi dobrý pomocník a mrzí mě jenom jediné, a sice, že jsem si výrobek neobjednal dřív.

Eva Grussová, Roseč:
Jasnou náhodou se mi dostala do rukou zpráva o Damodara Ovocná svačinka fíková 60g. Váhala jsem, jestli si ho mám zakoupit, přece jen jsem jej aktuálně nepotřebovala. Ale zvědavost vyhrála a myslela jsem si, že když mi nebude hodit se, bude se možná hodit našim vnoučatům. Po pár dnech, kdy jsem Damodara Ovocná svačinka fíková 60g používala jsem si jej hodně oblíbila, že si jej jistě nechám. Vřele doporučuji.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 07. 2017.

Hodnocení Damodara Ovocná svačinka fíková 60g

hodnocení 5/5 od 26 hodnotících

Diskuze Damodara Ovocná svačinka fíková 60g

Vanesa H: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Dominik N: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Alena F: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Martin G: je to fajné

Eliška P: Ideální k osmnáctinám :)

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Damodara Ovocná svačinka fíková 60g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Damodara Ovocná svačinka fíková 60g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt