Damodara Ovocná svačinka kokosová 60g

Damodara Ovocná svačinka kokosová 60g

Damodara Ovocná svačinka kokosová 60g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s Damodara Ovocná svačinka kokosová 60g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s Damodara Ovocná svačinka kokosová 60g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Naše cena: 26 Kč

Chutná datlová tyčinka ze sušeného ovoce s křupínkami a hrachové mouky, vyrobená pouze z přirozeně  bezlepkových surovin za studena. Kvalitní a zdravý zdroj energie z ovoce. Neobsahuje konzervanty, umělé barviva, emulgátory, ochucovadla či jiné umělé složky. Proč datlovou tyčinku od DAMODARA? zdravá energie z ovoce ruční výroba minimální ovocný podíl 75% z přirozeně bezlepkových surovin vhodné i pro vegany bez konzervantů, umělých barviv aj. český produkt Složení: Datle, rozinky, křupinky z extrudované kukuřice, kokos, muškátový květ. Obsah: 60 gZemě původu: ČRVýživové údaje na 100 g:Energetická hodnota 1374 kJTuk 5,9 gSacharidy 73,2 gVláknina 6,6 gBílkoviny 3,7 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme Damodara Ovocná svačinka kokosová 60g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Damodara Ovocná svačinka kokosová 60g

Lucie Lysáčková, Šošůvka:
Koupeno prarodičům jako nevšední vánoční dárek. Velká spokojenost. Dáreček je oba potěšil a já ušetřila kačky! :-) Nejvíc se mi líbí, jak jsou teď s Damodara Ovocná svačinka kokosová 60g spokojení. Naučili se ho lehko používat a chválí si jeho všestrannost. Možná si ho koupím zítra taky. Nepoužiji ho sice tak často jako táta s mámou, ale taková věc se na zahradu hodí vždy.

Dominik Regec, Syrov:
Otestovali jste toho už mnoho a bezvýsledně? Žádný Damodara Ovocná svačinka kokosová 60g bohužel vaší představě nikdy naprosto přesně neodpovídal. Nemusíte však rozhodně činit kompromisy. Vím, jak na to. Objednejte si tak jako já Damodara Ovocná svačinka kokosová 60g. Pouze výrobek bez kompromisů splnil všechny moje kritéria a já jsem z něj jako u vytržení. Ten den, kdy doslouží, hned si pořídím ještě jeden.

Daniel Palivec, Květná:
Objednáním Damodara Ovocná svačinka kokosová 60g jsem si nebyl zcela jist, ale nakonec jsem spokojen. Nepovažuji se za náročného zákazníka, přesto požaduji výkon a za stanovenou cenu odpovídající výkon. Tento obchod a jeho výrobky mě hezky překvapily. Kvalita odpovídá ceně, výkon dle návodu a očekávání. Udělalo mi radost i designové zpracování, které je efektivní a pěkné. jistě v nejbližší době objednám další kusy.

Laura Loskotová, Nezabudice:
Nutně jsem chtěla tento Damodara Ovocná svačinka kokosová 60g velmi rychle poslat a měla jsem hodně divné přání. Díky vám vše klaplo a já jsem byla hodně překvapená dobrým přístupem. Damodara Ovocná svačinka kokosová 60g je přesně takový, jaký jsem potřebovala. Manžel je spokojený (byl to dáreček pro něho), takže spokojenost na obou stranách. Kéž by ostatní e-shopy fungovaly tak spolehlivě, jako ten váš. To by bylo objednávání ještě mnohem milejší.

Kristián Rolinec, Vrbčany:
Docela perfektní Damodara Ovocná svačinka kokosová 60g, dlouho jsem neudělal tak výhodný nákup. Vydrží opravdu hodně, nerozbije se, a vypadá docela skvěle. Určitě mi ulehčil velmi práce, a jsem rád, že se mi ho podařilo najít. Sháněl jsem jej totiž na internetu velmi dlouho, ale za pěknou cenu dlouho marně, až jsem viděl na váš krám. Hodně mě oslovil popisek u Damodara Ovocná svačinka kokosová 60g, takže jsem se rozhodl si jej objednat. To, co mi přišlo, mě přesvědčilo, že mám co dělat se bezpečnou a velmi dobrou firmou.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 28. 07. 2017.

Hodnocení Damodara Ovocná svačinka kokosová 60g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze Damodara Ovocná svačinka kokosová 60g

Dominika : Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Jakub H: Celkem jsem spokojený.

Sebastian : 110 % spokojenost

Kateřina F: nemá chybu

Jonáš : je to fajné

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Damodara Ovocná svačinka kokosová 60g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Damodara Ovocná svačinka kokosová 60g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt