Damodara Ovocná svačinka kokosová 60g

Damodara Ovocná svačinka kokosová 60g

Damodara Ovocná svačinka kokosová 60g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s Damodara Ovocná svačinka kokosová 60g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s Damodara Ovocná svačinka kokosová 60g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Naše cena: 28 Kč

Chutná datlová tyčinka ze sušeného ovoce s křupínkami a hrachové mouky, vyrobená pouze z přirozeně  bezlepkových surovin za studena. Kvalitní a zdravý zdroj energie z ovoce. Neobsahuje konzervanty, umělé barviva, emulgátory, ochucovadla či jiné umělé složky. Proč datlovou tyčinku od DAMODARA? zdravá energie z ovoce ruční výroba minimální ovocný podíl 75% z přirozeně bezlepkových surovin vhodné i pro vegany bez konzervantů, umělých barviv aj. český produkt Složení: Datle, rozinky, křupinky z extrudované kukuřice, kokos, muškátový květ. Obsah: 60 gZemě původu: ČRVýživové údaje na 100 g:Energetická hodnota 1374 kJTuk 5,9 gSacharidy 73,2 gVláknina 6,6 gBílkoviny 3,7 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme Damodara Ovocná svačinka kokosová 60g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Damodara Ovocná svačinka kokosová 60g

Samuel Sváček, Vernéřovice:
Já jsem online obchodům, recenzím a všem podobným věcem vždycky odolával. Nebylo to o tom, že bych si zboží nemohl dovolit, avšak chyběla mi důvěra. Logicky vás zřejmě nepřekvapí, že jsem si Damodara Ovocná svačinka kokosová 60g nepořídil z vlastní vůle, ale koupila mi ho přítelkyně k Vánocům. Po té, co jsem si ho dostatečně otestoval, tvrdím, pletl jsem se. Tohle je perfektní pomocník a je mi líto jenom jediné, a to, že jsem si ho nezakoupil již dříve.

Kateřina Petláková, Machov:
Nutně jsem chtěla tento Damodara Ovocná svačinka kokosová 60g velmi okamžitě doručit a měla jsem hodně divné přání. Díky vám vše klaplo a já jsem byla hodně překvapená profesionálním přístupem. Damodara Ovocná svačinka kokosová 60g je přesně takový, jaký jsem nutně musela mít. Přítel je nadšený (byl to dáreček pro něho), proto spokojenost na obou stranách. Kéž by ostatní obchody fungovaly tak spolehlivě, jako ten váš. To by bylo nakupování ještě více příjemnější.

Tobiáš Cabrnoch, Litomyšl:
Než jsem nakoupil, tak jsem zavolal do eshopu zda skutečně mají Damodara Ovocná svačinka kokosová 60g skladem. Byl jsem opatrný, ale bylo to zbytečné, za tři dny mi doma zvonil kurýr. Skvělá rychlost doručení.

Anna Sulová, Třebětín:
Nejsem zvyklá objednávat na webu. Jsem žena, proto ráda si vše prohlídnu na vlastní oči a ohmatám. Ovšem tuto Damodara Ovocná svačinka kokosová 60g prodávali za báječnou cenu a slíbili okamžité dodání, tak jsem se rozhodla. A můžu sdělit, že jsem ráda, že to tak dopadlo. Nejen, že jsem ušetřila můj čas, kdy jsem nemusela někde chodit, ale byl mi výrobek doručen dokonce okamžitě, perfektně zabalený a já jsem maximálně ráda. Jednoduchý a přehledný eshop je velké plus. Doporučuji.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 09. 2017.

Hodnocení Damodara Ovocná svačinka kokosová 60g

hodnocení 5/5 od 20 hodnotících

Diskuze Damodara Ovocná svačinka kokosová 60g

Linda S: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Nela K: děda je z dárku je nadšený

Eva B: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Roman P: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Marie O: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Damodara Ovocná svačinka kokosová 60g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Damodara Ovocná svačinka kokosová 60g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt