Damodara Ovocná svačinka konopná se slunečnicí 60g

Damodara Ovocná svačinka konopná se slunečnicí 60g

Damodara Ovocná svačinka konopná se slunečnicí 60g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s Damodara Ovocná svačinka konopná se slunečnicí 60g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s Damodara Ovocná svačinka konopná se slunečnicí 60g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Naše cena: 26 Kč

Ovocná svačinka konopná se slunečnicí vyrobená pouze z přirozeně bezlepkových surovin za studena. Kvalitní a zdravý zdroj energie z ovoce. Bez konzervantů, umělých barviv, emulgátorů, ochucovadel či jiných umělých složek. Proč ovocnou konopnou tyčinku od DAMODARY? zdravá energie z ovoce ruční výroba minimální ovocný podíl 65% z přirozeně bezlepkových surovin, bez umělých barviv aj. český produkt. - z přirozeně bezlepkových surovin- vhodné pro vegany- lisováno za studena- GMO free- Hand madeUchovávejte v suchu, chladu a temnu.Složení: rozinky, slunečnicová semínka (31%), datle, konopný list (2%)Obsah: 60 gZemě původu: ČRVýživové údaje na 100 g:Energetická hodnota 1588 kJTuk 16,2 gSacharidy 60,4 gVláknina 7,6 gBílkoviny 7,8 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme Damodara Ovocná svačinka konopná se slunečnicí 60g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Damodara Ovocná svačinka konopná se slunečnicí 60g

Veronika Eisnerová, Jevišovka:
Řekl bych, že Damodara Ovocná svačinka konopná se slunečnicí 60g naprosto předčí všechny ostatní konkurenční modely. A nejde jen o jeho kvalitu. Pro mě byla hlavní i kvalita ve spojitosti na to, co za ni teda dostanu. Nevybírám pokaždé jen ten nejkrásnější výrobek, snažím se vzít v potaz kvalitu i cenu poštovného a kontakt s e-shopem. V tomhle směru mě Damodara Ovocná svačinka konopná se slunečnicí 60g více než potěšil a mohu ho každému doporučit.

Denis Sobíšek, Louňovice pod Blaníkem:
Pro upřesnění bych upřesnil, že jsem šetrný člověk, občas asi až moc. Takže než si zboží koupím, důkladně si vše prověřím. Nepřekvapí vás proto jistě, že jsem si Damodara Ovocná svačinka konopná se slunečnicí 60g pečlivě vyhledal na webu a porovnal články. Byl jsem překvapen, že byly vesměs kladné. Trochu mě to znervóznilo, ovšem pak jsem si Damodara Ovocná svačinka konopná se slunečnicí 60g přesto objednal. No a nemůžu jinak, než k těm pozitivním hodnocením přidat ještě jedno své hodnocení. Byla to jistě velice výhodná koupě.

Václav Hermoch, Rapotín:
Damodara Ovocná svačinka konopná se slunečnicí 60g kurýr přivezl bez kazu a neprodleně. Bohužel podle popisu, měl Damodara Ovocná svačinka konopná se slunečnicí 60g přijít ve speciální krabici, což se tak nestalo. Kdyby to nebyl prezent, zřejmě bych to neřešil. Bohužel jsem byl nucen, ovšem i přesto komunikace byla nekonfliktní. Přijal jsem omluvu a okamžitě mi zaslali krabičku s pouzdrem. Co bych však změnil, bylo poštovné. Eshop preferuje jedinou společnost, která si účtuje balné. Další peníze k ceně zboží.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 07. 2017.

Hodnocení Damodara Ovocná svačinka konopná se slunečnicí 60g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze Damodara Ovocná svačinka konopná se slunečnicí 60g

Sebastian T: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Vanesa H: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Zdeněk M: Jsem ráda, že to mám

Jaroslav H: Celkem jsem spokojený.

Kristýna T: Proboha. To raději přispěju na charitu

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Damodara Ovocná svačinka konopná se slunečnicí 60g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Damodara Ovocná svačinka konopná se slunečnicí 60g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt