Damodara Ovocná svačinka maková 60g

Damodara Ovocná svačinka maková 60g

Damodara Ovocná svačinka maková 60g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s Damodara Ovocná svačinka maková 60g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s Damodara Ovocná svačinka maková 60g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Naše cena: 28 Kč

Chutná maková tyčinka ze sušeného ovoce s křupinkami, vyrobená pouze z přirozeně bezlepkových surovin za studena. Kvalitní a zdravý zdroj energie z ovoce. Produkty od DAMODARA jsou vhodné pro vegany. Neobsahují žádné živočišné produkty ani jakékoliv přísady vyrobené za použití živočišných produktů. Jsou bez konzervantů, umělých barviv, emulgátorů, ochucovadel či jiných umělých složek. Jsou vyrobeny výhradně z čistě přírodních surovin z přirozeně bezlepkových surovin. Proč tyčinku od DAMODARA? zdravá energie z ovoce ruční výroba minimální ovocný podíl 75% z přirozeně bezlepkových surovin vhodné i pro vegany bez konzervantů, umělých barviv aj. český produkt Složení: Mák, datle, rozinky, křupinky z extrudované kukuřice, skořice. Obsah: 60 gZemě původu: ČRVýživové údaje na 100 g:Energetická hodnota 1346 kJTuk 4,8 gSacharidy 72,7 gVláknina 7,2 gBílkoviny 4,9 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme Damodara Ovocná svačinka maková 60g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Damodara Ovocná svačinka maková 60g

Sabina Plutová, Dolní Podluží:
Bezva koupě! Jsem s tímto výrobkem zcela spokojená. Mám ho doma už tři týdny a pořád se ho nemůžu užít. Má všechno co očekávám a co jsem hledala u jiných výrobků které mě bohužel rozesmutněly. Už jsem vůbec nedoufala, že bych mohla najít na něco opravdu užitečného. Jsem ráda, že jsem objevila právě tento eshop, protože s koupí Damodara Ovocná svačinka maková 60g jsem jistě udělal dobře.

Alena Kusinová, Soběšice:
Jsem přesvědčená, že Damodara Ovocná svačinka maková 60g, dnes patří na trhu k absolutní špičce. Alespoň můj pocit po téměř dvou,třech,čtyřech,pěti,šesti letech {používání|užívání) je takový. Jsem velmi spokojená a nemohu mu téměř nic vytknout. Moc jsem ocenila možnost zvolit si Damodara Ovocná svačinka maková 60g po práci, v pohodlí domova. V tomhle nakupování přes internet moc oceňuji. A komunikace eshopu Damodara Ovocná svačinka maková 60g byla skutečně prvotřídní. Zákaznická help line reaguje téměř obratem, moje otázky byly zodpovězené dostatečně a jednoduše.

Viktor Zachara, Kravsko:
Koupeno ze zkušenosti pro Damodara Ovocná svačinka maková 60g ten manuál ! - doporučuji snad ani nečíst, je lépe to smontovat podle fotky na obalu. Výrobce by určitě zkrachoval, kdyby přidal 1 list papíru s lepším popisem... Montáž taky chvíli potrvá. Proč všichni všude použijou ty plasty - hned při montáži 1 žlábek na kolo prasknul a to jsem se to snažil nervat při dotahování. Co asi budu dělat, až prasknou ty dotahovače nebo úchyty středu?

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 09. 2017.

Hodnocení Damodara Ovocná svačinka maková 60g

hodnocení 5/5 od 18 hodnotících

Diskuze Damodara Ovocná svačinka maková 60g

Lukáš V: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Václav H: funkční výrobek

Matyáš R: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Matouš V: Jsem ráda, že to mám

František : Celkem jsem spokojený.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Damodara Ovocná svačinka maková 60g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Damodara Ovocná svačinka maková 60g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt