Damodara Ovocná svačinka maková 60g

Damodara Ovocná svačinka maková 60g

Damodara Ovocná svačinka maková 60g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s Damodara Ovocná svačinka maková 60g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s Damodara Ovocná svačinka maková 60g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Naše cena: 26 Kč

Chutná maková tyčinka ze sušeného ovoce s křupinkami, vyrobená pouze z přirozeně bezlepkových surovin za studena. Kvalitní a zdravý zdroj energie z ovoce. Produkty od DAMODARA jsou vhodné pro vegany. Neobsahují žádné živočišné produkty ani jakékoliv přísady vyrobené za použití živočišných produktů. Jsou bez konzervantů, umělých barviv, emulgátorů, ochucovadel či jiných umělých složek. Jsou vyrobeny výhradně z čistě přírodních surovin z přirozeně bezlepkových surovin. Proč tyčinku od DAMODARA? zdravá energie z ovoce ruční výroba minimální ovocný podíl 75% z přirozeně bezlepkových surovin vhodné i pro vegany bez konzervantů, umělých barviv aj. český produkt Složení: Mák, datle, rozinky, křupinky z extrudované kukuřice, skořice. Obsah: 60 gZemě původu: ČRVýživové údaje na 100 g:Energetická hodnota 1346 kJTuk 4,8 gSacharidy 72,7 gVláknina 7,2 gBílkoviny 4,9 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme Damodara Ovocná svačinka maková 60g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Damodara Ovocná svačinka maková 60g

Marie Buksová, Chudeřice:
Damodara Ovocná svačinka maková 60g mohu vřele poradit všem svým přátelům a rodině. I já jsem se přesvědčila, že nejen dobře chutná, ale je i hodně skvěle cenově dostupný a není potřeba žádné speciální prostředky k tomu, abych ho chtěla ovládat. Snadná příprava a bezchybná chuť nadchla nejen mě, ale i souseda a prarodiče. Plné spektrum chutí vyhovuje každému z rodiny. Také jsem byla pochválená za svou šikovnost.

Eliška Habánová, Příkazy:
O Damodara Ovocná svačinka maková 60g jsem se dozvěděla [zcela|celkem] náhodou. Ve frontě v supermarketu o něm štěbetali nějaké ženy stojící za mnou. Vlastně jsem je nemohla neslyšet. A po pár větách zaujaly moji pozornost. Něco podobného by mi taky mohlo pomoci. Doma jsem okamžitě usedla k internetu a nabídku Damodara Ovocná svačinka maková 60g bez problémů našla. Váhala jsem jen chvíli a za chvíli byla objednávka hotová. Objednávka byla doručena hned následující den odpoledne. A já si tak říkám, že i dlouhá fronta k kase může být nakonec k něčemu dobrá. S nákupem jsem totiž velmi moc spokojená.

Barbora Bartalová, Řendějov:
Oblíbila jsem si zvuk Damodara Ovocná svačinka maková 60g. Kupuji už ho pět let, ale tato novinka mi přijde zatím nejlepší. Přátelé je z toho nadšená. Dokonce jsem o tom řekla přítelkyním a mé mamince, také ho začaly užívat a zatím slyším samou {chválu|pochvaly). Doufám, že mě tedy produkt nezklame. Vyzkoušela jsem už všechny řady a zoufale hledám mou nejlepší. Všechny jsou krásné. Z této řady objednáváme více druhů a jsou opravdu užitečné. Když je náhodně neseženu a koupím něco jiného, jsem nenadšená.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 28. 07. 2017.

Hodnocení Damodara Ovocná svačinka maková 60g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze Damodara Ovocná svačinka maková 60g

Klára B: nemá chybu

Lukáš S: funkční výrobek

Kryštof K: je to fajné

Denisa V: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Nikola T: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Damodara Ovocná svačinka maková 60g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Damodara Ovocná svačinka maková 60g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt