Damodara Ovocná svačinka meruňková 50g

Damodara Ovocná svačinka meruňková 50g

Damodara Ovocná svačinka meruňková 50g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s Damodara Ovocná svačinka meruňková 50g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s Damodara Ovocná svačinka meruňková 50g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Naše cena: 28 Kč

Ovocná svačinka meruňková vyrobená pouze z přirozeně bezlepkových surovin za studena. Kvalitní a zdravý zdroj energie z ovoce. Bez konzervantů, umělých barviv, emulgátorů, ochucovadel či jiných umělých složek. Proč ovocnou konopnou tyčinku od DAMODARY? zdravá energie z ovoce ruční výroba minimální ovocný podíl 70% z přirozeně bezlepkových surovin, umělých barviv aj. český produkt. - z přirozeně bezlepkových surovin- vhodné pro vegany- lisováno za studena- GMO free- Hand madeUchovávejte v suchu, chladu a temnu.Složení: rozinky, meruňky, extrudované jáhlové křupinkyObsah: 50 gZemě původu: ČRVýživové údaje na 100 g:Energetická hodnota 1218 kJTuk 1,8 gSacharidy 72,2 gVláknina 5,6 gBílkoviny 4,6 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme Damodara Ovocná svačinka meruňková 50g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Damodara Ovocná svačinka meruňková 50g

Kristýna Holejšovská, Prostřední Bečva:
Za můj léta používaný Damodara Ovocná svačinka meruňková 50g, na který jsem zvyklá, jsem hledala náhradu, protože původní již není k sehnání. Hledala jsem na webu a našla tento. Má mnohem lepší funkčnost a i pohledově se mi líbil, tak jsem jej hned objednala, protože i cenově je pro mne dostupný. Moje volba byla po všech stránkách dobrá a počítám i do budoucna.

Denis Legát, Strachotín:
Stále MEGA product, bude to si znít zvláštně, ale vlastnil jsem už i stabilnější, který mi ukradli a vrátil jsem se zpět, protože i co se týče provedení, dle mě nejhezčí, který byl dosud prodáván. Sečteno podtrženo neříkám, že je to {nejvýhodnější|nejlepší{ koupě , co se týče kvality..velikosti Damodara Ovocná svačinka meruňková 50g, ale vše zatím stále spolehlivě funguje.

Dominika Kudráčová, Dubičné:
Když jsem Damodara Ovocná svačinka meruňková 50g poprvé spatřila a vedle něj takhle příjemnou cenovku, tak jsem se téměř až vyděsila. Avšak řekla jsem si, že ho prověřím. Naštěstí, protože tato věcička opravdu předčila moje představy. Očekávala jsem totální šmejd, ale byla to fakt kvalitní skvělá věcička z pevného materiálu, kterou využívám skoro pořád! Spokojená a cenově přijatelná koupě, stejných jsem poslední dobou moc neměla.

Petr Halačka, Čučice:
Vašeho výrobku jsem si všiml jen náhodně přes jednu internetovou reklamu. Když jsem si prohlédl manuál, napadlo mě, že by nemusel být nešikovný, proto jsem si jej nechal poslat. Řeknu vám, nevěřil jsem příliš, že by váš Damodara Ovocná svačinka meruňková 50g mohl být tak dobrý, ovšem použití předčil mé očekávání. Ačkoliv s nákupy přes internet nemám dosti dobré zkušenosti pro různou výdrž zboží a ne vždy přiměřené ceny, za tenhle nákup dávám jednoznačně palec nahoru!

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 09. 2017.

Hodnocení Damodara Ovocná svačinka meruňková 50g

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze Damodara Ovocná svačinka meruňková 50g

Markéta L: nemá chybu

Ondřej L: Přišlo to celkem rychle

Richard M: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Roman H: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Adéla : Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Damodara Ovocná svačinka meruňková 50g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Damodara Ovocná svačinka meruňková 50g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt