Damodara Ovocná svačinka proteinová s amarantem 60g

Damodara Ovocná svačinka proteinová s amarantem 60g

Damodara Ovocná svačinka proteinová s amarantem 60g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s Damodara Ovocná svačinka proteinová s amarantem 60g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s Damodara Ovocná svačinka proteinová s amarantem 60g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Naše cena: 26 Kč

Ovocná svačinka proteinová s amarantem vyrobená pouze z přirozeně bezlepkových surovin za studena. Kvalitní a zdravý zdroj energie z ovoce. Bez konzervantů, umělých barviv, emulgátorů, ochucovadel či jiných umělých složek. Proč proteinovou ovocnou svačinku od DAMODARY? zdravá energie z ovoce ruční výroba minimální ovocný podíl 70% z přirozeně bezlepkových surovin, bez umělých barviv aj. český produkt Složení: rozinky, švestky, slunečnicové semínko, datle, pufovaný amarant (6,4%), konopný protein (4%), kyselina sorbováObsah: 60 gZemě původu: ČRVýživové údaje na 100 g:Energetická hodnota 1457 kJTuk 11,7 gSacharidy 60,8 gVláknina 8 gBílkoviny 8,8 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme Damodara Ovocná svačinka proteinová s amarantem 60g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Damodara Ovocná svačinka proteinová s amarantem 60g

Michael Dospěl, Slavíkov:
Dělali jsme si s chlapama srandu, že by se hodilo něco, co by nám v našem věku zajistilo udržet potřebnou sílu. Klasicky jsme se štouchali, až nějakej kluk hodně zvážněl a řekl, že by něco takového uvítal doopravdy. Já už o sebe v tomhle směru dbám delší dobu, takže jsem mu ho jenom mohl doporučit. Dneska mi posílal e-mail, že děkuje, už Damodara Ovocná svačinka proteinová s amarantem 60g má doma také a pochválila ho i dcera.

Vojtěch Hollmann, Ponědraž:
Hledal jsem obchod, ve kterém mi vyjdou co nejvíc vstříc, protože mé potřeby byly celkem specifické. Obrátil jsem se tedy na vás a koupil přesně takový Damodara Ovocná svačinka proteinová s amarantem 60g, který jsem potřeboval. Děkuji za podporu a trpělivost, jsem hodně složitý nakupující. Konečně jsem si zakoupil přesně to, co jsem potřeboval a jsem opravdu hodně spokojený. Tento prodejce doporučuji všemi deseti.

Vanesa Lozrtová, Tvarožná:
Tento Damodara Ovocná svačinka proteinová s amarantem 60g, to je prostě totálně prvotřídní věcička! Odkládala jsem si na něj delší dobu, protože se mi několikrát ty penízky nějakým způsobem rozletěly, ale nedávno jsem si ho objednala a je to maximálně špica. Ale zejména se mi líbí, že vypadá úchvatně. Ne že by to byla jediná výhoda, ale pro mě je to důležité. Ale je to současně funkční věcička, dejte na mě :-)

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 07. 2017.

Hodnocení Damodara Ovocná svačinka proteinová s amarantem 60g

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze Damodara Ovocná svačinka proteinová s amarantem 60g

Jakub P: Damodara Ovocná svačinka proteinová s amarantem 60g je dobrý, ale chtělo yb to větší

Sofie K: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Valerie V: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Vít R: je to fajné

Anežka : Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Damodara Ovocná svačinka proteinová s amarantem 60g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Damodara Ovocná svačinka proteinová s amarantem 60g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt