Damodara Ovocná svačinka švestková 60g

Damodara Ovocná svačinka švestková 60g

Damodara Ovocná svačinka švestková 60g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s Damodara Ovocná svačinka švestková 60g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s Damodara Ovocná svačinka švestková 60g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Naše cena: 26 Kč

Chutná švestková tyčinka ze sušeného ovoce s křupinkami, vyrobená pouze z přirozeně bezlepkových surovin za studena. Kvalitní a zdravý zdroj energie z ovoce. Produkty DAMODARA jsou vhodné pro vegany. Neobsahují žádné živočišné produkty ani jakékoliv přísady vyrobené za použití živočišných produktů. Bez konzervantů, umělých barviv, emulgátorů, ochucovadel či jiných umělých složek. Jsou vyrobeny výhradně z čistě přírodních surovin z přirozeně bezlepkových surovin. Proč datlovou tyčinku od DAMODARA? zdravá energie z ovoce ruční výroba minimální ovocný podíl 75% z přirozeně bezlepkových surovin vhodné i pro vegany bez konzervantů, umělých barviv aj. český produkt Složení: Sušené švestky, rozinky, extrudovaná kukuřice, lněné semínko, kyselina sorbová. Obsah: 60 gZemě původu: ČRVýživové údaje na 100 g:Energetická hodnota 1320 kJTuk 7,2 gSacharidy 72,4 gVláknina 6,9 gBílkoviny 4,7 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme Damodara Ovocná svačinka švestková 60g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Damodara Ovocná svačinka švestková 60g

Kryštof Konupka, Pařezov:
Klidně se přiznám, že jsem byl, co Damodara Ovocná svačinka švestková 60g považovali na nesmysl. Pak jsem ale v práci slyšel kámoše, jak o něm hezky hovoří. Vyhledal jsem si webové stránky a můj původně pevný postoj vzal za své. I kamarádka mi říkala, že bych neměl hanit něco, co jsem sám neotestoval. Takže jsem Damodara Ovocná svačinka švestková 60g koupil a hned čtvrtý den ho doručili. Testuji ho sice teprve čtvrtý týden, ale nemám mu co vynadat. Myslím si, že mě neošidí ani v budoucnosti.

Michaela Pátková, Hlučín:
Za tento Damodara Ovocná svačinka švestková 60g dávám největší palec nahoru. Velmi mě potěšil a mohu napsat, že jsem nečekala velký úspěch. Objednávala jsem tento výrobek y počátkunejdříve} jako dárek k vánocům, kdy jsem si ho po otestování musela zakoupit i já sama. Teď už v rodině kupujeme jen tento výrobek a nemůžeme si ho dostatečně užít. Všem nám bezchybně funguje, pokud vím, nikdo s ním neměl zatím nijaký problém.

Denisa Šarovská, Malčín:
Několik týdnů jsem porovnávala tyto dva Damodara Ovocná svačinka švestková 60g, než jsem se rozhodla jeden z nich zakoupit přes internet. Největšími plusy daného produktu jsou, že mají návod v češtině, poměrně snadno je lze rozebrat, vyčistit, dají se objednat náhradní komponenty, má dostačující objem, rychlou a jednoduchou manipulaci. Bohužel našla jsem i mínusy. Jednak to byla kurýrní služba, i když to se samotným produktem to nemělo nic společného. K tomu šlo o: nevhodné bezpečnostní systémy, není možnost výběru většího množství variant, nemalá spotřeba vody a elektřiny. I když původně bylo napsáno A++.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 07. 2017.

Hodnocení Damodara Ovocná svačinka švestková 60g

hodnocení 5/5 od 14 hodnotících

Diskuze Damodara Ovocná svačinka švestková 60g

Miroslav K: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Michal : Damodara Ovocná svačinka švestková 60g je dobrý, ale chtělo yb to větší

Andrea R: Proboha. To raději přispěju na charitu

Daniela F: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Veronika L: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Damodara Ovocná svačinka švestková 60g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Damodara Ovocná svačinka švestková 60g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt