Damodara Pizza chipsy (rajče oregáno) 100g

Damodara Pizza chipsy (rajče oregáno) 100g

Damodara Pizza chipsy (rajče oregáno) 100g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s Damodara Pizza chipsy (rajče oregáno) 100g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s Damodara Pizza chipsy (rajče oregáno) 100g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Naše cena: 42 Kč

Pizza Chipsy s příchutí rajčete a oregána jsou zdravé luštěninové křupky vhodné taktéž pro vegany. Neobsahují žádné živočišné produkty ani jakékoliv přísady vyrobené za použití živočišných produktů, naopak jsou luštěniny výborným zdrojem rostlinných bílkovin. Bez konzervantů, umělých barviv, emulgátorů, ochucovadel či jiných umělých složek. Jsou vyrobeny výhradně z čistě přírodních surovin z přirozeně bezlepkových surovin. Složení: hrachová mouka, slunečnicový olej, sušené brambory, sušené rajče (3%), sůl, oregáno (1%). Vyrobeno z přirozeně bezlepkových surovin. Obsah: 100 gZemě původu: ČRVýživové údaje na 100g:Bílkoviny        17,2gTuky             16,2gSacharidy      43gVláknina        11,2gSodík            1,2g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme Damodara Pizza chipsy (rajče oregáno) 100g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Damodara Pizza chipsy (rajče oregáno) 100g

Vojtěch Grézl, Měnín:
Když jsem objednával Damodara Pizza chipsy (rajče oregáno) 100g, neměl jsem přesnou představu. Důraz jsem dával především na materiál, funkčnost a termín doručení. Se vším mi pomohli v obchodě vstříc, byl jsem až překvapený korektním a klidným jednáním. Jsem opravdu nadšený a určitě tento Damodara Pizza chipsy (rajče oregáno) 100g doporučím rodině. Perfektní eshop, jsem spokojený.

Tobiáš Malůšek, Mouřínov:
Byla to super nabídka. Podobné věci prozkoumávám na internetu a v reklamách už dlouho, ale takhle levnou cenu jsem u Damodara Pizza chipsy (rajče oregáno) 100g fakt nikde neviděl. Věděl jsem, že je produkt opravdu bytelný, takže by byl určitě hřích nechat si ho za těchto príma podmínek utéct. Neváhal jsem ani den a udělal jsem vhodně. Už dávno mi nic neudělalo takovou radost.

Gabriela Kučinská, Louňovice:
Objednala jsem si Damodara Pizza chipsy (rajče oregáno) 100g a byla jsem velice spokojená. Oslovil mne především kvůli tomu, že nejen dobře funguje, ale také skvěle funguje. Mám ráda šikózní a super věci, které vynikají vysokou odolností a jsou držáky. Velice mě potěšila radost také prakticky okamžité rychlost doručení, protože jsem na doručení Damodara Pizza chipsy (rajče oregáno) 100g opravdu pospíchala.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 09. 2017.

Hodnocení Damodara Pizza chipsy (rajče oregáno) 100g

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze Damodara Pizza chipsy (rajče oregáno) 100g

Jaroslav B: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Samuel K: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Viktor D: 110 % spokojenost

Gabriela H: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Linda V: já jsem to prostě chtěla

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Damodara Pizza chipsy (rajče oregáno) 100g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Damodara Pizza chipsy (rajče oregáno) 100g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt