Damodara Pizza chipsy (rajče oregáno) 100g

Damodara Pizza chipsy (rajče oregáno) 100g

Damodara Pizza chipsy (rajče oregáno) 100g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s Damodara Pizza chipsy (rajče oregáno) 100g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s Damodara Pizza chipsy (rajče oregáno) 100g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Naše cena: 38 Kč

Pizza Chipsy s příchutí rajčete a oregána jsou zdravé luštěninové křupky vhodné taktéž pro vegany. Neobsahují žádné živočišné produkty ani jakékoliv přísady vyrobené za použití živočišných produktů, naopak jsou luštěniny výborným zdrojem rostlinných bílkovin. Bez konzervantů, umělých barviv, emulgátorů, ochucovadel či jiných umělých složek. Jsou vyrobeny výhradně z čistě přírodních surovin z přirozeně bezlepkových surovin. Složení: hrachová mouka, slunečnicový olej, sušené brambory, sušené rajče (3%), sůl, oregáno (1%). Vyrobeno z přirozeně bezlepkových surovin. Obsah: 100 gZemě původu: ČRVýživové údaje na 100g:Bílkoviny        17,2gTuky             16,2gSacharidy      43gVláknina        11,2gSodík            1,2g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme Damodara Pizza chipsy (rajče oregáno) 100g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Damodara Pizza chipsy (rajče oregáno) 100g

Sabina Nekvindová, Hustopeče:
Nestává se mi občas, že bych jakýkoliv Damodara Pizza chipsy (rajče oregáno) 100g na potkání chválila. Nejsem zastáncem reklamy za každou cenu. Ale když jsem s ním skutečně spokojená, proč se o to nepodělit. Třeba pomůže i někomu jinému. Co já se něčeho obdobného nahledala, takže dámy nebojte se a určitě vyzkoušejte. Navíc, zaslání je zadarmo.

Matěj Hermach, Soběkury:
Jak jsem spokojený s Damodara Pizza chipsy (rajče oregáno) 100g? Určitě objednávající dostane to, co si objedná. Co se týká nákupu přes internet, velice mě potěšilo rychlé dodání i přehlednost internetového krámu. Líbí se mi, že nabízí velký výběr produktů a každý si tak v něm najde to svoje. Jenom je škoda, že o tom neví více lidí. Určitě by šel na odbyt!

Rozálie Adlerová, Podhradí nad Dyjí:
Já jsem na eshopy moc stará, není to oblast, ve které bych byla jako ryba ve vodě. V podstatě tam umím jenom pracovat s e-maily a hltat zprávy. Ale vnučka mi nedávno ukázala, jakým způsobem se dá v eshopech objednávat a zakoupila mi tento Damodara Pizza chipsy (rajče oregáno) 100g. Jasně, neměla jsem jistotu, jestli mi k něčemu bude, jenomže když v pořádku přišel a velmi dobře fungoval, musela mi demonstrovat jak si výrobek objednám bez pomoci. Od té chvíle si věc pořizuji s železnou pravidelností, protože je to opravdu šikovná věc a opravdu velmi mi pomáhá.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 07. 2017.

Hodnocení Damodara Pizza chipsy (rajče oregáno) 100g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze Damodara Pizza chipsy (rajče oregáno) 100g

Roman : Jsem ráda, že to mám

Rozálie K: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Michaela T: nemá chybu

Karolína K: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Matouš J: Celkem jsem spokojený.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Damodara Pizza chipsy (rajče oregáno) 100g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Damodara Pizza chipsy (rajče oregáno) 100g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt