Damodara Pizza chipsy (rajče oregáno) 100g

Damodara Pizza chipsy (rajče oregáno) 100g

Damodara Pizza chipsy (rajče oregáno) 100g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s Damodara Pizza chipsy (rajče oregáno) 100g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s Damodara Pizza chipsy (rajče oregáno) 100g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Naše cena: 42 Kč Ověřit dostupnost

Pizza Chipsy s příchutí rajčete a oregána jsou zdravé luštěninové křupky vhodné taktéž pro vegany. Neobsahují žádné živočišné produkty ani jakékoliv přísady vyrobené za použití živočišných produktů, naopak jsou luštěniny výborným zdrojem rostlinných bílkovin. Bez konzervantů, umělých barviv, emulgátorů, ochucovadel či jiných umělých složek. Jsou vyrobeny výhradně z čistě přírodních surovin z přirozeně bezlepkových surovin. Složení: hrachová mouka, slunečnicový olej, sušené brambory, sušené rajče (3%), sůl, oregáno (1%). Vyrobeno z přirozeně bezlepkových surovin. Obsah: 100 gZemě původu: ČRVýživové údaje na 100g:Bílkoviny        17,2gTuky             16,2gSacharidy      43gVláknina        11,2gSodík            1,2g

3 důvody proč prodáváme Damodara Pizza chipsy (rajče oregáno) 100g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Damodara Pizza chipsy (rajče oregáno) 100g

Johana Horniaková, Štichovice:
V pátek jsem obdržela Damodara Pizza chipsy (rajče oregáno) 100g, přišel zabalený v krásnémpříjemném} a neporušeném balení. Prozatím jsem stihla otestovat, zda opravdu funguje tak, jak píše prodejce. Je to sice jen několik dní, ale vypadá to, že je všechno tak, jak má být a můžu být i do budoucna klidná. Jinak hodnotím Damodara Pizza chipsy (rajče oregáno) 100g jako super.

Jáchym Hűbner, Nová Buková:
Letos na narozeniny jsem si řekl, že když kupuji moc dárků, že udělám radost i sobě, a něco si koupím. Jak jsem tak sledoval nabídky na internetu, zalíbil se mi váš Damodara Pizza chipsy (rajče oregáno) 100g. Tehdy jsem si pomyslel, že by se mi mohl hodit, a tak jsem si ho objednal. Nečekal jsem nic moc, nemám s obdobnými zbožím vhodné zkušenosti, ale co mi přišlo, to předčilo i moje nejšílenější očekávání. Opravdu jsem nečekal, že by mi mohlo přijít něco tak skvělého! Příští narozeniny se na váš krám podívám dřív, a počítám, že od vás pořídím víc dárků než letos.

Tadeáš Ušel, Slavětín:
Před časem jsem našel katalog Damodara Pizza chipsy (rajče oregáno) 100g, kde jsem si o tom přečetl podrobnější informace. Oslovil mě už katalogovš podobě. Objednal jsem ho jako dárek a také praktickou pomůcku. A musím říct, že jsem určitě neudělal špatně. Design, cena, provedení – všechno na špičkové úrovni. Alespoň se nemusím obávat, že by takový dárek byl by nevhod. Nic co udělalo mé přítelkyni takovou radost, jako tento Damodara Pizza chipsy (rajče oregáno) 100g.

Valerie Sydorová, Kunětice:
Na mateřské mě jednou napadlo, že bych mohla zkusit sehnat pro famílii něco jako Damodara Pizza chipsy (rajče oregáno) 100g. Vyhledávač mi našel tento eshop a já zde po chvíli rozmýšlení objednala. Zásilka se zbožím přišla do tří dnů, s produktem jsem zatím spokojená. Funguje, jak má, žádné problémy s ním nejsou, nestojí moc peněz. Už bych ho nezměnila!

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 11. 2017.

Hodnocení Damodara Pizza chipsy (rajče oregáno) 100g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze Damodara Pizza chipsy (rajče oregáno) 100g

Michal K: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Josef A: Celkem jsem spokojený.

Hana P: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Petra C: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Eliška : Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Damodara Pizza chipsy (rajče oregáno) 100g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Damodara Pizza chipsy (rajče oregáno) 100g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt