Damodara Pizza chipsy (rajče oregáno) 100g

Damodara Pizza chipsy (rajče oregáno) 100g

Damodara Pizza chipsy (rajče oregáno) 100g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s Damodara Pizza chipsy (rajče oregáno) 100g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s Damodara Pizza chipsy (rajče oregáno) 100g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Naše cena: 42 Kč Ověřit dostupnost

Pizza Chipsy s příchutí rajčete a oregána jsou zdravé luštěninové křupky vhodné taktéž pro vegany. Neobsahují žádné živočišné produkty ani jakékoliv přísady vyrobené za použití živočišných produktů, naopak jsou luštěniny výborným zdrojem rostlinných bílkovin. Bez konzervantů, umělých barviv, emulgátorů, ochucovadel či jiných umělých složek. Jsou vyrobeny výhradně z čistě přírodních surovin z přirozeně bezlepkových surovin. Složení: hrachová mouka, slunečnicový olej, sušené brambory, sušené rajče (3%), sůl, oregáno (1%). Vyrobeno z přirozeně bezlepkových surovin. Obsah: 100 gZemě původu: ČRVýživové údaje na 100g:Bílkoviny        17,2gTuky             16,2gSacharidy      43gVláknina        11,2gSodík            1,2g

3 důvody proč prodáváme Damodara Pizza chipsy (rajče oregáno) 100g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Damodara Pizza chipsy (rajče oregáno) 100g

Johana Horniaková, Štichovice:
V čtvrtek jsem obdržela Damodara Pizza chipsy (rajče oregáno) 100g, přišel zabalený v hezkémpříjemném} a neporušeném obalu. Zatím jsem stihla vyzkoušet, jestli opravdu funguje tak, jak uvádí prodejce. Je to sice jen pár dní, ale vypadá to, že je všechno tak, jak má být a můžu být i do budoucna spokojená. Jinak hodnotím Damodara Pizza chipsy (rajče oregáno) 100g jako perfektní.

Jáchym Hűbner, Nová Buková:
Letos na Vánoce jsem si řekl, že když kupuji množství dárků, že udělám radost i sobě, a něco si koupím. Jak jsem tak prohlížel nabídky na internetu, padl mi do oka váš Damodara Pizza chipsy (rajče oregáno) 100g. Tehdy jsem si řekl, že by se mi mohl hodit, a tak jsem si ho zakoupil. Nečekal jsem nic moc, nemám s obdobnými výrobky vhodné zkušenosti, ale co mi přišlo, to předčilo i mé nejšílenější očekávání. Fakt jsem nečekal, že by mi mohlo dorazit něco tak perfektního! Příští Vánoce se na váš obchod podívám dříve, a počítám, že od vás objednám víc dárků než letos.

Tadeáš Ušel, Slavětín:
Před časem jsem našel katalog Damodara Pizza chipsy (rajče oregáno) 100g, kde jsem si o tom přečetl detailnější informace. Zaujal mě už papírově podobě. Koupil jsem ho jako překvapení a také šikovnou pomůcku. A musím napsat, že jsem jistě nekoupil špatně. Vzhled, cena, kvalita – všechno na vrcholné úrovni. Rozhodně se nemusím bát, že by takový dárek byl by nevhod. Málo co udělalo mé manželce takovou radost, jako tento Damodara Pizza chipsy (rajče oregáno) 100g.

Valerie Sydorová, Kunětice:
Na mateřské mě jednou napadlo, že bych mohla zkusit objednat pro famílii něco jako Damodara Pizza chipsy (rajče oregáno) 100g. Vyhledávač mi našel tento eshop a já zde po chvíli rozmýšlení nakoupila. Zásilka se zbožím přišla do 2 dnů, s produktem jsem pořád spokojená. Funguje, jak má, žádné problémy s ním nejsou, nestojí moc peněz. Už bych ho nezměnila!

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 02. 2018.

Hodnocení Damodara Pizza chipsy (rajče oregáno) 100g

hodnocení 5/5 od 40 hodnotících

Diskuze Damodara Pizza chipsy (rajče oregáno) 100g

Petra J: já jsem to prostě chtěla

Martin Ž: Damodara Pizza chipsy (rajče oregáno) 100g je dobrý, ale chtělo yb to větší

Zuzana Ď: děda je z dárku je nadšený

Kryštof P: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Sabina V: Je to dostatečné?

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Damodara Pizza chipsy (rajče oregáno) 100g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Damodara Pizza chipsy (rajče oregáno) 100g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt