Damodara Řepové chipsy 100g

Damodara Řepové chipsy 100g

Damodara Řepové chipsy 100g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s Damodara Řepové chipsy 100g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s Damodara Řepové chipsy 100g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Naše cena: 42 Kč Ověřit dostupnost

Chipsy s bramborem a červenou řepou. Damodara - chipsy jsou zdravé luštěninové křupky vhodné taktéž pro vegany. Neobsahují žádné živočišné produkty ani jakékoliv přísady vyrobené za použití živočišných produktů, naopak jsou luštěniny výborným zdrojem rostlinných bílkovin. Bez konzervantů, umělých barviv, emulgátorů, ochucovadel či jiných umělých složek. Jsou vyrobeny výhradně z čistě přírodních surovin z přirozeně bezlepkových surovin. Složení: hrachová mouka, sušené brambory, červ. řepa (10%), slunečnicový olej, sůl Obsah: 100 gZemě původu: ČRVýživové údaje na 100 g:Energetická hodnota 1783 kJTuk 21,7 gSacharidy 38,4 gVláknina 11,3 gBílkoviny 16,7 gSodík 1,3 g

3 důvody proč prodáváme Damodara Řepové chipsy 100g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Damodara Řepové chipsy 100g

Oliver Malhous, Zábřezí-Řečice:
Hledal jsem pro kamarády opravdu kvalitní Damodara Řepové chipsy 100g s ohledem na provoz a trvanlivost. Hlavní roli pro mě znamenala také cena. Naštěstí jsem narazil na tento obchod, ve kterém jsem našel přesně to, co jsem potřeboval. Kromě bezpečnosti a nízkých cen také příjemné a ochotné jednání. Damodara Řepové chipsy 100g přišel poštou rychle a splňoval mé očekávání. Takto by to mělo být všude.

Ondřej Zlámal, Horní Vltavice:
Manželka mě pověřila zakoupením Damodara Řepové chipsy 100g. I když jsem nedůvěřoval doporučení€radu jejích kamarádek0, nakonec jsem byl příjemně překvapen. Milá vůně, dokonalá chuť, jednoduchá příprava. Damodara Řepové chipsy 100g jsem dal svým přátelům a sklidil nečekaný potlesk. Určitě najde své hezké místo v naší domácnosti.

Štěpán Motáň, Rovensko:
Jednoduché, avšak plně funkční a šikovné provedení Damodara Řepové chipsy 100g. Moderní vzhled a dobrá stabilita. Neopakovatelná vůně i povrch. Velmi jednoduchá a snadná montáž. Krásně do postele se hodí. Kvalitní provedení, vyhotovení a ošetření vzhledu. V případě potřeby rychlá demontáž a jednoduchý přenos i v rodinném osobním automobilu. Zcela bych to doporučil každému, kdo si chce v sounáležitosti s kvalitou opravdu vychutnat bio a osvěžující spánek a zároveň využít ze všech praktických schopností, kterými jasně disponuje.

Martin Razima, Kyjovice:
Doporučuji všem, kteří rádi nejraději a řeší velikost kufru auta při balení všech potřebností jako je stan,deky, karimatky, kempingový stoleček s křesly, oblečení, šlapadla a pod. Toto je osobité Damodara Řepové chipsy 100g řešení - vše zabaleno v kufru, který je po rozložení stolkem.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 25. 11. 2017.

Hodnocení Damodara Řepové chipsy 100g

hodnocení 4/5 od 1 hodnotících

Diskuze Damodara Řepové chipsy 100g

Anežka S: děda je z dárku je nadšený

Emma Š: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Kamila S: dobré

Johana P: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Simona J: Tento Damodara Řepové chipsy 100g jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Damodara Řepové chipsy 100g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Damodara Řepové chipsy 100g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt