Damodara Sezamové chipsy150g

Damodara Sezamové chipsy150g

Damodara Sezamové chipsy150g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s Damodara Sezamové chipsy150g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s Damodara Sezamové chipsy150g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Naše cena: 53 Kč Ověřit dostupnost

Chipsy se sezamovým semínkem Sezam chips jsou zdravé luštěninové křupky vhodné taktéž pro vegany. Neobsahují žádné živočišné produkty ani jakékoliv přísady vyrobené za použití živočišných produktů, naopak jsou luštěniny výborným zdrojem rostlinných bílkovin. Bez konzervantů, umělých barviv, emulgátorů, ochucovadel či jiných umělých složek. Jsou vyrobeny výhradně z čistě přírodních surovin z přirozeně bezlepkových surovin. Složení: Hrachová mouka, sezam, slunečnicový olej, sůl Obsah: 150 gZemě původu: ČRVýživové údaje na 100 g:Energetická hodnota 1604 kJTuk 20,3 gSacharidy 37,3 gVláknina 12,9 gBílkoviny 18,1 gSodík 1,2 g

3 důvody proč prodáváme Damodara Sezamové chipsy150g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Damodara Sezamové chipsy150g

Patrik Hunal, Rančířov:
Pro objednávku zboží typu Damodara Sezamové chipsy150g jsem se rozhodoval delší dobu. Snažím se vždy nákupy přes web dobře promyslet. Už jsme se s milenkou dvakrát spálili a objednali u nedůvěryhodného eshopu. Tady mě ale mile překvapily velice přehledné webové stránky, vše bylo pěkně vysvětleno, cena rozumná. A účinnost Damodara Sezamové chipsy150g mě hezky překvapila. Myslím, že jsem vybral dobře.

Adéla Karetová, Sudovo Hlavno:
Nakoupila jsem na internetu, protože obcházení krámů je mnohdy jen ztráta času. Pracovně jsem plně vytížená a nemám čas na nesmysly a dohadování se s obchodníky. Na ESHOPu mi rychle dokázali pomoc a pomoct se zorientovat. Díky tomu mně ihned došlo, že to, co hledám, je Damodara Sezamové chipsy150g. }Maximální|Největší|Velkolepá} spokojenost, bezva cena!

Martin Kozlovský, Velké Albrechtice:
Damodara Sezamové chipsy150g, zakoupený ve Vašem eshopu je určitě z nejhezčích, které jsem měl možnost vyzkoušet a porovnával jsem s minimálně čtyřmi podobnými. Nejdříve jsem chtěl objednat podobný, ale když jsem si prohlédl všechna pro a negativa zvolil jsem se koupit u Vás. Přestože uběhl již nějaký čas, jsem pořád spokojen a vím, že koupit ve Vašem e-shopu byla úžasná volba. Děkuji rovněž za milé a ochotné jednání.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 25. 02. 2018.

Hodnocení Damodara Sezamové chipsy150g

hodnocení 5/5 od 51 hodnotících

Diskuze Damodara Sezamové chipsy150g

Johana E: já jsem to prostě chtěla

Anna B: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Barbora V: Proboha. To raději přispěju na charitu

Vanesa H: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Kristýna D: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Damodara Sezamové chipsy150g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Damodara Sezamové chipsy150g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt