Damodara Sezamové chipsy150g

Damodara Sezamové chipsy150g

Damodara Sezamové chipsy150g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s Damodara Sezamové chipsy150g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s Damodara Sezamové chipsy150g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Naše cena: 53 Kč

Chipsy se sezamovým semínkem Sezam chips jsou zdravé luštěninové křupky vhodné taktéž pro vegany. Neobsahují žádné živočišné produkty ani jakékoliv přísady vyrobené za použití živočišných produktů, naopak jsou luštěniny výborným zdrojem rostlinných bílkovin. Bez konzervantů, umělých barviv, emulgátorů, ochucovadel či jiných umělých složek. Jsou vyrobeny výhradně z čistě přírodních surovin z přirozeně bezlepkových surovin. Složení: Hrachová mouka, sezam, slunečnicový olej, sůl Obsah: 150 gZemě původu: ČRVýživové údaje na 100 g:Energetická hodnota 1604 kJTuk 20,3 gSacharidy 37,3 gVláknina 12,9 gBílkoviny 18,1 gSodík 1,2 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme Damodara Sezamové chipsy150g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Damodara Sezamové chipsy150g

Sofie Paskudová, Bynovec:
Na mateřské mě jednou napadlo, že bych mohla zkusit objednat pro famílii něco jako Damodara Sezamové chipsy150g. Vyhledávač mi našel tento internetový obchůdek a já zde po chvíli rozmýšlení objednala. Zásilka se zbožím přišla do tří dnů, s produktem jsem stále spokojená. Funguje, jak má, žádné problémy s ním nejsou, nestojí moc korun. Už bych ho nevynechala!

Tereza Mádlíková, Horní Pěna:
Damodara Sezamové chipsy150g pro nás v rodině znamená hlavně spolehlivou značku kvality. Rádi využíváme jeho bezvadných vlastností. Především ale já, která jsem si ho koupila původně jenom pro sebe k užívání na chatu. Jeden je ale málo, hodí se pořídit víc kusů, ty korunky stojí za to zainvestovat.

Simona Kulhanová, Rochov:
Daný Damodara Sezamové chipsy150g jsem si pořídila z důvodu nízké ceny a hlavně, že byl k mání. Byla jsem jako na trní, protože hodnocení nebyly moc dobré. Největším negativem byl den doručení. Bohužel to byla pravda. Tento Damodara Sezamové chipsy150g jsem chtěla mít doma relativně brzy, a ve finále jsem ho obdržela s nemalým zpožděním, než jinde.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 09. 2017.

Hodnocení Damodara Sezamové chipsy150g

hodnocení 5/5 od 12 hodnotících

Diskuze Damodara Sezamové chipsy150g

Jáchym K: Jsem ráda, že to mám

Laura B: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Sabina H: dobré

Radek K: Celkem jsem spokojený.

Ondřej T: funkční výrobek

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Damodara Sezamové chipsy150g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Damodara Sezamové chipsy150g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt