Damodara Sezamové chipsy150g

Damodara Sezamové chipsy150g

Damodara Sezamové chipsy150g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s Damodara Sezamové chipsy150g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s Damodara Sezamové chipsy150g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Naše cena: 48 Kč

Chipsy se sezamovým semínkem Sezam chips jsou zdravé luštěninové křupky vhodné taktéž pro vegany. Neobsahují žádné živočišné produkty ani jakékoliv přísady vyrobené za použití živočišných produktů, naopak jsou luštěniny výborným zdrojem rostlinných bílkovin. Bez konzervantů, umělých barviv, emulgátorů, ochucovadel či jiných umělých složek. Jsou vyrobeny výhradně z čistě přírodních surovin z přirozeně bezlepkových surovin. Složení: Hrachová mouka, sezam, slunečnicový olej, sůl Obsah: 150 gZemě původu: ČRVýživové údaje na 100 g:Energetická hodnota 1604 kJTuk 20,3 gSacharidy 37,3 gVláknina 12,9 gBílkoviny 18,1 gSodík 1,2 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme Damodara Sezamové chipsy150g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Damodara Sezamové chipsy150g

Aleš Falc, Korozluky:
Jako novicovi mi strčili do ruky Damodara Sezamové chipsy150g. Nyní, po roce občasném hraní jsem si zakoupil znovu tento Damodara Sezamové chipsy150g. Od té doby mám pocit, že jsem hrál rok s polenem. Vyberu to co jsem si dřív myslel že je nemyslitelné a konečně s přehledem přepinknu míček přes celé hřiště jako by se nic nedělo. S tímhle mám perfektní švih a radost ze hry je nyní někde úplně skvělá. Nejsem sice moc zdatný hráč, ale díky úžasnému vyvážení a celkovému pocitu lehkosti v ruce se mi daří i technicky obtížnější chvilky. Z tuhle cenu můžu to jen doporučit všem kdo s hraním už začali a chtějí zažít něco extra.

Jonáš Hamburg, Jamné:
Když jsem vybíral Damodara Sezamové chipsy150g, nejdřív jsem si nebyl jistý zpracováním. Nakonec jsme vybrali s manželkou tento Damodara Sezamové chipsy150g a rozhodně jsme udělali dobře. Je kvalitní, pevný a úplně vyhovuje našim potřebám. Jsme opravdu spokojení a jistě si jej opět objednáme. Protože jsme již v odpočinku, nechali jsme si poradit od zkušených prodejců. již dávno jsme se nesetkali s takovým dobrým prodejem.

Nikola Vacínková, Kublov:
Potřebovala jsem nějakým stylem udělat dojem. Prostě jsem přála ideální změnu. Když jsem na Damodara Sezamové chipsy150g úplnou náhodou narazila, první co mě okamžitě napadlo bylo - to by mohlo být nakonec ono. A moje intuice mě pomohla. Od té doby jsem sama se sebou opravdu spokojená a cítím, že změnu poznalo i moje okolí.

Nikol Majewská, Pištín:
Protože jsem žena, tak se vždy koukám na několik aspektů, co chce nejen Damodara Sezamové chipsy150g, ale i eshop poskytnout. Tím myslím například cenu, zabalení balíčku, rychlost zaslání, design zboží a zásadní je pro mne komunikace. A můžu konstatovat, že se vším tímto jsem byla nejvíce uspokojena. Cena je v levná, balení bylo v klidu, žádné přehnané omotávání stretchkou nebo nevím čím a doručení bylo do čtyř dnů. Celkově můžu pouze doporučit!

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 07. 2017.

Hodnocení Damodara Sezamové chipsy150g

hodnocení 5/5 od 30 hodnotících

Diskuze Damodara Sezamové chipsy150g

Jáchym : Doufám, že to vydrží několik let :-D

Michal B: tak jsem to dostala aje to super

David B: Damodara Sezamové chipsy150g je dobrý, ale chtělo yb to větší

Jana D: Je to dostatečné?

Veronika V: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Damodara Sezamové chipsy150g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Damodara Sezamové chipsy150g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt