Damodara Sezamové chipsy150g

Damodara Sezamové chipsy150g

Damodara Sezamové chipsy150g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s Damodara Sezamové chipsy150g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s Damodara Sezamové chipsy150g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Naše cena: 53 Kč Ověřit dostupnost

Chipsy se sezamovým semínkem Sezam chips jsou zdravé luštěninové křupky vhodné taktéž pro vegany. Neobsahují žádné živočišné produkty ani jakékoliv přísady vyrobené za použití živočišných produktů, naopak jsou luštěniny výborným zdrojem rostlinných bílkovin. Bez konzervantů, umělých barviv, emulgátorů, ochucovadel či jiných umělých složek. Jsou vyrobeny výhradně z čistě přírodních surovin z přirozeně bezlepkových surovin. Složení: Hrachová mouka, sezam, slunečnicový olej, sůl Obsah: 150 gZemě původu: ČRVýživové údaje na 100 g:Energetická hodnota 1604 kJTuk 20,3 gSacharidy 37,3 gVláknina 12,9 gBílkoviny 18,1 gSodík 1,2 g

3 důvody proč prodáváme Damodara Sezamové chipsy150g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Damodara Sezamové chipsy150g

Patrik Hunal, Rančířov:
Pro nákup výrobku typu Damodara Sezamové chipsy150g jsem se rozmýšlel delší čas. Snažím se všechny objednávky přes internet dobře zvážit. Už jsme se s milenkou jednou spálili a objednali u nedůvěryhodného eshopu. Zde mě ale příjemně překvapily hodně přehledné eshopové stránky, vše bylo srozumitelně vysvětleno, cena příjemná. A funkčnost Damodara Sezamové chipsy150g mě mile překvapila. Myslím, že jsem vybral správně.

Adéla Karetová, Sudovo Hlavno:
Nakoupila jsem na internetu, protože obcházení kamenných obchodů je mnohdy jen ztráta času. Pracovně jsem plně vytížená a nemám čas na nesmysly a dohadování se s obchodníky. Na ESHOPu mi rychle dokázali pomoc a pomoct se zorientovat. Díky tomu mně okamžitě došlo, že to, co hledám, je Damodara Sezamové chipsy150g. }Maximální|Největší|Velkolepá} spokojenost, skvělá cena!

Martin Kozlovský, Velké Albrechtice:
Damodara Sezamové chipsy150g, zakoupený ve Vašem obchodě je jeden z nejlepších, které jsem měl možnost vyzkoušet a porovnával jsem s nejméně šesti podobnými. Nejdříve jsem chtěl objednat jiný, ale když jsem si prošel všechna pro a negativa zvolil jsem se nakoupit u Vás. I když uběhl již nějaký čas, jsem pořád spokojen a vím, že objednat ve Vašem eshopu byla úžasná volba. Děkuji rovněž za příjemné a vstřícné jednání.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 11. 2017.

Hodnocení Damodara Sezamové chipsy150g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze Damodara Sezamové chipsy150g

Rozálie K: Proboha. To raději přispěju na charitu

Šárka T: dobré

Aleš B: tak jsem to dostala aje to super

Karolína B: Je to dostatečné?

Emma Č: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Damodara Sezamové chipsy150g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Damodara Sezamové chipsy150g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt