Damodara Špenát pudr 100g

Damodara Špenát pudr 100g

Damodara Špenát pudr 100g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s Damodara Špenát pudr 100g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s Damodara Špenát pudr 100g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Naše cena: 38 Kč

Sušený špenát pudr si zachovává svou typickou chuť a vůni i po usušení. Vhodné použití: Do polévek, omáček, smoothie, jako přírodní barvivo atd.- vhodné pro vegany- GMO FREESložení: sušený špenát 100%Obsah: 100gZemě původu: ČRVýživové údaje na 100g:Energie 1529 kJBílkoviny 41,1gTuky 2,5gSacharidy 41,2gVláknina 7,5gSodík 861 mg

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme Damodara Špenát pudr 100g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Damodara Špenát pudr 100g

Petra Dobrovolná, Dolní Dobrouč:
Tento Damodara Špenát pudr 100g samozřejmě doporučuji. Po přečtení zkušeností a popisku jsem si zakoupila rovnou tři kusy a jsem s nimi naprosto ráda. Design i objem odpovídá grafice a s kontaktováním eshopu kvůli dodání taky nebyl žádný zádrhel. Pracuji s nimi občasně a pořád vypadají dva jako nové. Jistě jim zůstanu oddaná i nadále a zakoupím další, bude-li třeba. Což si nemyslím, jelikož zatím pracují 100%.

Kryštof Bejsta, Ohaře:
Damodara Špenát pudr 100g jsem objednal jako další, protože jiný, poměrně špatný kousek se okamžitě rozbil. Překvapilo mě, jak je v porovnání mnohem více precizně zpracovaný a to už na první pohled. Nehledě na unikátní design a službu. Jako vizuálně založený člověk si dávám záležet také na tom, aby se mi věc, kterou pořizuji, líbila. A jsem nadšený! Nevěřím, že jsem se tak dlouho s pořízením rozmýšlel. Snad jen cena by mohla být o něco levnější, ale mám pochopení, že za kvalitní se zkrátka platí.

Samuel Katrušák, Moravské Bránice:
Nemá na českém trhu snadné. Konkurence je široká a snaží se prodávat vlastní nekvalitní šmejdy. Já se v téhle oblasti pohybuju už nějaký ten pátek a mám přesnou představu, co za svou tvrdě vydřenou sumu chci pořídit. A konkurence má smůlu. Já věřím jedině Damodara Špenát pudr 100g a nic mě nepřesvědčí o změně. Říkejte si, co chcete, pro nás to je věc, která nemá na světě konkurenci.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 09. 2017.

Hodnocení Damodara Špenát pudr 100g

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze Damodara Špenát pudr 100g

Štěpán V: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Kateřina M: Ideální k osmnáctinám :)

Eliška K: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Barbora P: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Petra F: Je to dostatečné?

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Damodara Špenát pudr 100g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Damodara Špenát pudr 100g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt