Damodara Špenát pudr 100g

Damodara Špenát pudr 100g

Damodara Špenát pudr 100g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s Damodara Špenát pudr 100g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s Damodara Špenát pudr 100g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Naše cena: 34 Kč

Sušený špenát pudr si zachovává svou typickou chuť a vůni i po usušení. Vhodné použití: Do polévek, omáček, smoothie, jako přírodní barvivo atd.- vhodné pro vegany- GMO FREESložení: sušený špenát 100%Obsah: 100gVýživové údaje na 100g:Energie 1529 kJBílkoviny 41,1gTuky 2,5gSacharidy 41,2gVláknina 7,5gSodík 861 mg

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme Damodara Špenát pudr 100g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Damodara Špenát pudr 100g

Jana Beinhauerová, Skapce:
Dneska jsem si vzpomněla, že vám musím napsat a vyjádřit velkou spokojenost. Pořídila jsem u vás celkem drahý Damodara Špenát pudr 100g a musím říci, že mě příjemně překvapilo jednání a také zpracování. Vše jste mi dokonale vysvětlili a nevadilo vám odpovídat na mé všetečné otázky. Toho si hodně wvelmi vážím a jistě vás doporučím přátelům.

Alžběta Vrbecká, Český Šternberk:
Dlouze jsem váhala, jestli€zda si mám Damodara Špenát pudr 100g pořídit. Cena se mi zdála dost vysoká a jsem celkem nedůvěřivá. Když mně zakoupení schválil i šéf, tak jsem si tedy zakoupila. Kurýrní služba jej doručila za dva dny a mé počáteční překvapení bylo, jak pečlivě byl zabalený. Netrpělivě jsem vyndala z balíčku a vyzkoušela. Celkem to nemá vadu a když mi šéf řekl, že mi jej uhradí a daruje k vánocům, měla jsem okamžitě moc krásný den.

Daniela Loudátová, Mezilečí:
Damodara Špenát pudr 100g pro nás v rodině znamená hlavně výhodnou značku kvality. Rádi využíváme jeho bezvadných vlastností. Především ale já, která jsem si ho objednala původně jenom pro sebe k užívání na chatu. Jeden je ale málo, hodí se pořídit víc kusů, ty peníze stojí za to zainvestovat.

Josef Čtrnáctý, Dřešín:
Damodara Špenát pudr 100g jsem si zakoupil především z důvodu, že nebyl drahý. Nejsem příliš bohatý, naopak se musím vždy ubezpečit, jak je co drahé, tudíž cenová dostupnost byla pro mě důležitá. Neočekával jsem moc velkou kvalitu, ale výrobce mě příjemně překvapil. Kvalitní, funkční věcička. Za málo peněz hodně muziky, jak se říká. Kamarádovi, který mě k nákupu přiměl, jsem pak z vděku věnoval láhev skotské, protože mi doporučením udělal vážně neuvěřitelnou radost.

Michaela Schwarczová, Písečná:
Když už zde Damodara Špenát pudr 100g recenzujete, já se nemůže držet zpátky. Pořídila jsem si ho nejdříve náhodou. Toužila jsem si zakoupit jiné zboží, ale nebylo k mání, proto jsem hledala alternativu. A poměrně se štěstím jsem našla tohle. No a od té doby si neobjednávám jinou věc. Tohle je zkrátka špičková kvalita za nízkou cenu, rychlá doprava a vskutku pozitivní přístup prodávajícího. Potřebujete nad víc?

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 07. 2017.

Hodnocení Damodara Špenát pudr 100g

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze Damodara Špenát pudr 100g

Anežka C: Je to dostatečné?

Nela K: já jsem to prostě chtěla

Vanesa H: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Vanesa A: dobré

Michal B: je to fajné

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Damodara Špenát pudr 100g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Damodara Špenát pudr 100g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt