Damodara Špenát pudr 100g

Damodara Špenát pudr 100g

Damodara Špenát pudr 100g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s Damodara Špenát pudr 100g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s Damodara Špenát pudr 100g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Naše cena: 38 Kč Ověřit dostupnost

Sušený špenát pudr si zachovává svou typickou chuť a vůni i po usušení. Vhodné použití: Do polévek, omáček, smoothie, jako přírodní barvivo atd.- vhodné pro vegany- GMO FREESložení: sušený špenát 100%Obsah: 100gZemě původu: ČRVýživové údaje na 100g:Energie 1529 kJBílkoviny 41,1gTuky 2,5gSacharidy 41,2gVláknina 7,5gSodík 861 mg

3 důvody proč prodáváme Damodara Špenát pudr 100g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Damodara Špenát pudr 100g

Richard Juříček, Vršce:
Jelikož jsem zákazník, který lpí na vlastnostech, více než na cenovce, zakoupil jsem si Damodara Špenát pudr 100g u tohoto prodejce. Než jsem to ovšem provedl, kontaktoval jsem společnost, abych se ujistil, že mi bude Damodara Špenát pudr 100g odeslán ve špičkové kvalitě a včas. Nicméně jsem zde dostal odpověď, že i když u zboží stojí Damodara Špenát pudr 100g dostupný, k dispozici nebyl. Nicméně jsme našli řešení spokojenosti pro obě strany a obchod se uskutečnil na jedničku.

Hana Balažíková, Doubravník:
Spokojenost zákazníka by pokaždé měla být na prvním místě. To už říkal nejen Tomáš Baťa a přesto jde spíš o utopii. Ovšem zrovna Damodara Špenát pudr 100g to splňuje, stejně tak, jako tento eshop, jelikož jsem hodně spokojena. Za levnou cenu jsem koupila to, co jsem chtěla. Svou hodnotou určitě předčí stejné výrobky, tím jsem přesvědčená. Mám radost, že jsem nenaletěla nekvalitnímu výrobci.

Lukáš Melničuk, Trpín:
Letos na narozeniny jsem si řekl, že když kupuji množství dárků, že udělám radost i sobě, a něco si koupím. Jak jsem tak sledoval nabídky na eshopech, padl mi do oka váš Damodara Špenát pudr 100g. Tehdy jsem si pomyslel, že by se mi mohl hodit, a tak jsem si ho zakoupil. Nečekal jsem hogofogo, nemám s obdobnými výrobky vhodné zkušenosti, ale co mi přišlo, to předčilo i mé nejšílenější očekávání. Opravdu jsem nečekal, že by mi mohlo přijít něco tak báječného! Příští Vánoce se na váš obchod podívám hned, a počítám, že od vás pořídím víc dárků než včera.

Klára Bretová, Žitenice:
Damodara Špenát pudr 100g podporuje mojí přirozenou lenost, protože nejsem nucena hledat čtyři věci, když mi v pohodě stačí jedna. Stačí jedna návštěva obchodu nebo jeden chat do obchodu a mohu pohodlně a lehce pracovat. Tké i mojí dceru baví tento Damodara Špenát pudr 100g používat, protože se s ním pracuje snadno, rychle a tím pádem u běžné domácí činnosti stráví méně času.

Anežka Jonasová, Melč:
Kdyby se mě někdo zeptal, jestli Damodara Špenát pudr 100g splnil moje potřeby, odpověděla bych zcela, že ano. On je celkem mnohonásobně předčil. A to vážně nepřeháním. Těm, kteří stále přemítají, bych řekla, ať ho rozhodně vyzkouší. Neříkám, že bude sedět všem. Ale já se určitě mezi šťastné zákazníky řadím.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 11. 2017.

Hodnocení Damodara Špenát pudr 100g

hodnocení 4/5 od 1 hodnotících

Diskuze Damodara Špenát pudr 100g

Ondřej K: tak jsem to dostala aje to super

Kamila C: Proboha. To raději přispěju na charitu

Miroslav O: Damodara Špenát pudr 100g je dobrý, ale chtělo yb to větší

Patrik C: Celkem jsem spokojený.

Eva K: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Damodara Špenát pudr 100g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Damodara Špenát pudr 100g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt