Dámská blůza s krajkou - červená

Dámská blůza s krajkou - červená

Dámská blůza s krajkou - červená

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s Dámská blůza s krajkou - červená. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s Dámská blůza s krajkou - červená jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1094 Kč
Naše cena: 729 Kč

Dámská blůza v červené barvě. Halenka z lehkého materiálu zdobena krajkou. Zadní díl je mírně prodloužený. Konce rukávů jsou rozšířené a zdobené.

Materiál:
95% viskoza, 5% elastan

Velikost:
Univerzální

Velikost: Uni
Šířkav pase (A) 50 cm
Šířka přes prsa 46 cm
Délka (B) 58/65cm
Délka rukávu 59 cm

Námi uváděné velikosti odpovídají rozměrově hodnotám uvedeným v tabulce výše. Pro správný výběr vhodné velikosti, přeměřte své stávající oblečení a porovnejte naměřené hodnoty s hodnotami v tabulce.

 

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme Dámská blůza s krajkou - červená

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Dámská blůza s krajkou - červená

Vanesa Ronzová, Červená Třemešná:
Tak jako většina dam, které jsou zároveň partnerkou i matkou, i mě záleží na vitalita rodiny. Jakým způsobem zajistit, aby jim nic nechybělo a přitom potěšit chuťové pohárky manžela i ratolestí? Jde o komplikovaná a důležitý úkol. Jeho splnění je ovšem jednodušší, než se na první pohled zdá. A vyřešil to za mě Dámská blůza s krajkou - červená. Jeho prostřednictvím mám zajištěno, že o mé blízké je dokonale postaráno.

David Dombai, Zděchov:
Už několikrát jsem se spálil, proto jsem se o vašem e-shopu nejdřív informoval a obrátil se na vás na základě doporučení. Udělal jsem nejlíp, vše bylo dokonale takové, jak jsem očekával. Jsem s Dámská blůza s krajkou - červená moc spokojený, funguje přesně tak, jak jsem potřeboval. Měl jsem ještě několik dotazů, na které mi vaši prodavači odpověděli, takže nákup proběhl hodně profesionálně a ještě opět díky.

Petra Kolíbalová, Bartoušov:
Holky, netuším jestli páni někdy něco podobného ocení, ale my si troufám můžeme říct, že toto je prostě neuvěřitelně užitečný Dámská blůza s krajkou - červená. Toto je věc, která mi hrozně všechno ulehčila, a jsem s ní bez výhradně ráda. Syn se na to sice xichtí, ale znáte to, chlap málokdy pochopí, když nám něco opravdu pomůže. A já jsem vážně nadšená, že jsem něco takového na webu objevila. Takže pokud některá z vás není rozhodnutá, pak vám toto můžu určitě doporučit.

Eliška Opršálová, Pohorská Ves:
Člověk musí číst složení (jako na všem) a nebýt pohodlný se ptát a pak dříve nebo později dostane co chcepoptává}. Dostali by ode mne plný počet hvězdiček, kdyby nehrozilo, že si člověk omylem koupí Dámská blůza s krajkou - červená z části z něčeho co dýchalo a mělo sestru a tatínka.

Radim Mezírka, Hrachoviště:
Obdržel jsem ho od milenky. Já sám bych si dříve nikdy nepomyslel, že by mi chtěl pomoci. Moje ego bylo silnější než já, i když jsem v uvnitř sebe docela strádal. Pracoval jsem sám se sebou a hrál si na hrdinu. Jsem milence vděčný, protože díky jí jsem Dámská blůza s krajkou - červená zkusil a poznal, že funguje a není důvod mu nevěřit. Už jsem ho doporučil i kolegovi z práce, která se mi svěřil se stejným zádrhelem.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 07. 2017.

Hodnocení Dámská blůza s krajkou - červená

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze Dámská blůza s krajkou - červená

Aneta J: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Linda K: Ideální k osmnáctinám :)

Markéta M: já jsem to prostě chtěla

Kristýna H: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Roman : Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Dámská blůza s krajkou - červená. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Dámská blůza s krajkou - červená

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt