Dámská bunda Bonde modrá - modrá

Dámská bunda Bonde modrá - modrá

Dámská bunda Bonde modrá - modrá

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s Dámská bunda Bonde modrá - modrá. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s Dámská bunda Bonde modrá - modrá jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 2249 Kč
Naše cena: 1499 Kč

Moderní bunda Bonde, se zapínáním na zip s červeným pruhem a kosočtvercovým prošíváním působí stylově. Navíc díky barevné podšívce s příjemného materiálu se budete cítit pohodlně. Střih:  bez kapuce Trend: jednobarevný Materiál: 100% polyester Rozměry S M L XL XXL Délka od ramena (cm) 55 56 57 59 61 Šířka v podpaží (cm) x 2 47 48 49 50 51 Šířka pasu (cm) x 2 43 45 47 49 51 Šířka boků (cm) x 2 47 48 49 50 51 Délka rukávů - vnější (cm) 61 62 63 64 65 Délka rukávů - vnitřní (cm) 48 48 48 48 48...

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme Dámská bunda Bonde modrá - modrá

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Dámská bunda Bonde modrá - modrá

Kryštof Lanča, Třebušín:
Tento Dámská bunda Bonde modrá - modrá jsem zakoupil poprvé a můžu s láskou oznámit, že jsem maximálně spokojený. Produkt funguje jak má, vše bylo doručeno v pořádku a hlavně v rekordním čase. A i když to byl můj první objednávka, tak po této zkušenosti můžu říct, že tento výrobek si opět objednám jen zde. Jsem zcela spokojený a můžu všem pouze doporučit. Spolehlivost a kvalita. Perfektní.

Jiří Dušička, Křimov:
„Už jsi si pořídil Dámská bunda Bonde modrá - modrá?“ vyzvídají se mě moji kamarádi. Dlouho jsem jim odsekával, že ještě nikoliv. A popravdě ani nějak nechápal, proč bych ho vyzkoušet měl. Dotazů bylo ale den ode dne víc. Takže jsem se rozhodl prostě Dámská bunda Bonde modrá - modrá důkladně prověřit. A pak jsem na to přišel. Dámská bunda Bonde modrá - modrá je totiž vskutku vynikající, přesně tak, jak se o něm říká. Také já tak můžu ostatním položit dotaz: „A už jsi si objednal Dámská bunda Bonde modrá - modrá?“

Daniel Mouka, Děčany:
Dámská bunda Bonde modrá - modrá byl doručen nepoškozený a bez prodlevy. Bohužel podle popisu, měl Dámská bunda Bonde modrá - modrá přijít v dárkovém balení, což však chybělo. Kdyby se nejednalo o prezent, pravděpodobně bych nebyl naštvaný. Bohužel jsem byl nucen, avšak i přesto komunikace byla nekonfliktní. Přijal jsem omluvu a okamžitě mi zaslali krabičku s pouzdrem. Co bych ovšem zlepšil, byla doprava. Eshop má v nabídce jedinou společnost, která si účtuje balné. Další finanční prostředky nad rámec ceny zboží.

Ema Kubšová, Čenkov u Bechyně:
Měla jsem velmi nedobrou zkušenost s nákupy přes internet, proto jsem se předlouho odhodlávala tímto způsobem něco dalšího zakoupit. Nakonec jsem to zkusila u vás a byla jsem pžíjemně překvapena, že vše může jít hladce. Děkuji vám moc za perfektní Dámská bunda Bonde modrá - modrá, který jsem u vás pořídila a brzy se na vás obrátím s další objednávkou.

Aleš Smitka, Rašov:
Patřím k mužům, kteří neumí vybírat dárky. Nikdy mě nenapadne nic skvělého, čím bych udělal radost. A občas mě to dost mrzí. Teď, co znám Dámská bunda Bonde modrá - modrá, je to ale zcela jiné. Už jsem to jako dárek objednal asi šesti lidem a všichni byli stejně rádi jako já. Navíc hodně překvapení, že jsem se zrovna já tak trefil s skvělým {dárkem|překvapením.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 30. 07. 2017.

Hodnocení Dámská bunda Bonde modrá - modrá

hodnocení 5/5 od 13 hodnotících

Diskuze Dámská bunda Bonde modrá - modrá

Emma S: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Michaela K: Je to dostatečné?

Marie P: nemá chybu

Jana P: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Štěpán M: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Dámská bunda Bonde modrá - modrá. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Dámská bunda Bonde modrá - modrá

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt