Dámská bunda Feathers modrá AKCE - modrá

Dámská bunda Feathers modrá AKCE - modrá

Dámská bunda Feathers modrá AKCE - modrá

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s Dámská bunda Feathers modrá AKCE - modrá. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s Dámská bunda Feathers modrá AKCE - modrá jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 2099 Kč
Naše cena: 1399 Kč

Blíží se zima, a vy se stále nemůžete rozhodnout, jaký typ zimní bundy by jste si přáli? Máme pro vás řešení. Naše zimní bunda Feathers je ideální jak na nošení ve městě či na procházky po přírodě, tak i na společenské akce. Bunda je prošívaná se dvěma kapsami vpředu. Střih:  s kapucí Trend: jednobarevný Materiál: 100% polyester Rozměry S M L XL XXL Délka od ramen vpředu (cm) 62 63 64 66 68 Délka ramen vzadu  (cm) 74 75 76 78 80 Šířka v podpaží (cm) x 2 48 50 52 54 56 Šířka pasu (cm) x 2 48 49...

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme Dámská bunda Feathers modrá AKCE - modrá

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Dámská bunda Feathers modrá AKCE - modrá

Zuzana Kandráčová, Snovídky:
Dámská bunda Feathers modrá AKCE - modrá u nás v kanceláři jedna kolegyně propagovala tak, že jsem si nakonec řekla, že kdyby měla být jen čtvrtina z toho pravda, chci to teda zkusit. Jsem spíš opatrná, ale když jsem ji tak slyšela, přišlo mi hloupé zatracovat něco, s čím nemám sama zážitek. Docela ta investice není tak nerozumná. Nelituji ani kačky, kterou jsem za Dámská bunda Feathers modrá AKCE - modrá zaplatila. S nadšenými příspěvky jsem se tak přidala ke spolupracovnici a od té doby si Dámská bunda Feathers modrá AKCE - modrá zakoupily další tři.

Andrea Radinová, Rusín:
Obdržela jsem ho jako dárek. Do toho času jsem nikdy ani nepřemýšlela nad tím, že bych si ho sama koupila. Pak jsem se přece jen rozhodla, že ho hned zkusím. Bez výčitek musím potvrdit, že jsem byla moc mile spokojená. Kamarádky, které u mě byly na návštěvě se ihned ptaly, jak jsem s ním spokojená. Tak jsem popravdě pověděla, že si nemohu stěžovat a bez váhání jsem jim jí doporučila.

Matyáš Střelka, Lhotka nad Labem:
Přestože eshop nabízel opravdu pestrou nabídku Dámská bunda Feathers modrá AKCE - modrá, nadšení opadlo, když Dámská bunda Feathers modrá AKCE - modrá dorazil. Co se týče doručení, vše na jedničku. Bohužel eshop mi nedokázal vysvětlit, z jakého důvodu přišlo jiné zboží. Reklamace byla vyřešena za více jak 30 dní, což je podle mě nezanedbatelný nedostatek tohoto eshopu.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 28. 07. 2017.

Hodnocení Dámská bunda Feathers modrá AKCE - modrá

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze Dámská bunda Feathers modrá AKCE - modrá

Tereza T: děda je z dárku je nadšený

Jana B: Proboha. To raději přispěju na charitu

Veronika : dobré

Denisa T: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Anna R: Tento Dámská bunda Feathers modrá AKCE - modrá jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Dámská bunda Feathers modrá AKCE - modrá. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Dámská bunda Feathers modrá AKCE - modrá

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt