Dámská bunda Mayon khaki - zelená

Dámská bunda Mayon khaki - zelená

Dámská bunda Mayon khaki - zelená

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s Dámská bunda Mayon khaki - zelená. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s Dámská bunda Mayon khaki - zelená jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 2999 Kč
Naše cena: 1999 Kč

- módní bunda v dlouhém, rozšířeném střihu - zapínání na zip a dodatečné druky - vnitřní část kapuce je pokryta kostkovanou textilií - kapsy na zip - v pase stahování pomocí šňůrek - neoteplená - kvalitní, 100% bavlněné provedení Materiál: 100% bavlna Velikost S M L XL XXL Délka bundy od ramen (cm) 76 77 78 80 84 Šířka přes prsa (cm) x 2 48 49 51 52 53 Šířka v pase (cm) x 2 46 47 49 50 52 Šířka ve spodní části (cm) x 2 51 54 57 58 60 Délka rukávu od ramen (cm) 63 63 64 64 64 Vnitřní délka...

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme Dámská bunda Mayon khaki - zelená

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Dámská bunda Mayon khaki - zelená

Pavel Taneček, Horní Ředice:
Všem bych řekl, aby se drželi záznamů v popisu Dámská bunda Mayon khaki - zelená. Myslím, že případná nerozumná hodnocení mohou v více případech pocházet z nesprávného užívání. Tuhle zkušenost měl náš strýc, který nás od nákupu varoval. Jsem velmi rád, že jsem na jeho zkušenosti nedal a  Dámská bunda Mayon khaki - zelená objednal. Mám ho už čtvrtý měsíc a opravdu mu nemohu nic vytknout.

Václav Fejfárek, Koloveč:
S manželkou jsme poptávali výborný Dámská bunda Mayon khaki - zelená do naší zahrady. Hledali jsme dobrý Dámská bunda Mayon khaki - zelená, který nám vydrží delší dobu. Jsme již oba v důchodu a nemůžeme si dovolit vyhazovat peníze. Velmi jste nám pomohli při výběru, oceňujeme rychlé a příjemné jednání.

Simona Wasserbauerová, Dolní Brusnice:
Na tomto Dámská bunda Mayon khaki - zelená se mi líbí široká škála různého ovládání, i když nastavení je trochu složité a musel mi poradit sousedův dospívající kluk. Těžko říct, zda se to někdy naučím a jestli vůbec všechny funkce využiji. Budu ráda, když se naučím základní věci a zbytek asi nevyužiji. Nicméně za takto levnou cenu, bych neočekávala tolik různých funkcí. Až budete užitečné hledat, pozor na to, některé jsou pečlivě skryté. Nicméně manuál je poměrně srozumitelný.

Matouš Hollas, Jeviněves:
Tak tento Dámská bunda Mayon khaki - zelená jsme si s přítelkyní pořídili do našeho současného domova. Pravda, slečně se to moc nelíbilo, mockrát jsem si vyslechl, že je to blbost, že za to jen vyhodíme peníze a bez užitku, znáte to, ne? Ovšem pak ho doručili, a co myslíte, že se stalo? Petra propadla jeho kouzlu, musel jsem si objednat druhý, protože fakt velmi rychle změnila pohled na věc. Dnes už bychom se bez tak vynikající Dámská bunda Mayon khaki - zelená neobešli.

Tereza Kulišťáková, Lejšovka:
Tento Dámská bunda Mayon khaki - zelená jsem hledala holce a chtěla jsem tu nejúžasnější kvalitu za levnou cenu. Našla jsem pár obchodů a teprve u vás jsem našla přesně to, co jsem poptávala. Po týdnu testování jsme dostatečně spokojení, že jsme u vás objednali další Dámská bunda Mayon khaki - zelená. Synovi se hodně líbí a já jsem ráda, že jsem na vás narazila. Doporučím vás také svým známým. Děkuji.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 07. 2017.

Hodnocení Dámská bunda Mayon khaki - zelená

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze Dámská bunda Mayon khaki - zelená

Sabina K: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Julie V: Je to dostatečné?

Jakub S: Dámská bunda Mayon khaki - zelená je dobrý, ale chtělo yb to větší

Eva B: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Natálie J: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Dámská bunda Mayon khaki - zelená. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Dámská bunda Mayon khaki - zelená

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt