Dámská fleecová vesta Stitch & Soul - bílá

Dámská fleecová vesta Stitch & Soul - bílá

Dámská fleecová vesta Stitch & Soul - bílá

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s Dámská fleecová vesta Stitch & Soul - bílá. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s Dámská fleecová vesta Stitch & Soul - bílá jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 690 Kč
Naše cena: 460 Kč

Moderní dámská fleecová vesta v bílé barvě. Vesta má v přední části dvě kapsy, na hrudi je vyšité logo značky. Kapuce vesty je stylově zdobena malýma ouškama a je stahovací, šňůrky zdobí bambule. 

Velikost:  S M L XL
Šířka přes hrudník (A) 43 cm 44 cm 47 cm 49 cm
Šířka v ramenou (B) 32 cm 34 cm 37 cm 39 cm
Celková délka (C) 54 cm 55 cm 58 cm 59 cm


Námi uváděné velikosti odpovídají rozměrově hodnotám uvedeným v tabulce výše. Pro správný výběr vhodné velikosti, přeměřte své stávající oblečení a porovnejte naměřené hodnoty s hodnotami v tabulce.

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme Dámská fleecová vesta Stitch & Soul - bílá

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Dámská fleecová vesta Stitch & Soul - bílá

Karolína Nespěšná, Zářecká Lhota:
S tímto nákupem jsem hodně spokojená. Dámská fleecová vesta Stitch & Soul - bílá jsem si vybrala za účelem pohodlí a za tuto cenu si myslím, že jsem si lépe vybrat nemohla. Dámská fleecová vesta Stitch & Soul - bílá jen a jen doporučuji, určitě nebudete litovat!

Kateřina Machálková, Kuničky:
Dámská fleecová vesta Stitch & Soul - bílá mi opravdu pomohl vyřešit nešvar, který mou osobu již několik let sužoval. S jeho pomocí jsem energičtější a mám výrazně lepší náladu. To samozřejmě chválí zejména přátelé. Čas strávený spolu se nám pomocí Dámská fleecová vesta Stitch & Soul - bílá daří užívat si opravdu bez kompromisů. Teprve díky věcičky si užívám život a jsem vážně šťastná. Dámská fleecová vesta Stitch & Soul - bílá je nejvýhodnější investice pro lepší život.

Karolína Leitlová, Bošilec:
Hodně perfektní věc, nalákala mě na koupi rada mojí dcery. Prý to mám vyzkoušet a budu se divit, co dokáže za zázraky. Objednala jsem si a opravdu to není špatné. Vybrala jsem si v e-obchodě model, který se mi nejvíc líbil a nechala si ho zaslat na svou adresu. Nestálo to ani moc peněz a objednala jsem to z pohodlí gauče. :-] Teď mám Dámská fleecová vesta Stitch & Soul - bílá u sebe a spokojenost, pohoda.

Dominika Ševčáková, Rajhrad:
Dámská fleecová vesta Stitch & Soul - bílá je pomocí příjemnému materiálu a modernímu designu perfektní jak pro víkend, tak pro den svazující nás pracovními nutnostmí. Přítelkyně mi ho chtějí vzít, protože pomocí němu jsem viditelná a zvýší přesně to, co vyniknout má. Oceňuji na něm i to, že je snadno dostupný a kdykoliv potřebuji nový, není problém ho objednat. Doručení běžně proběhne do druhého dne a jsem o něm informována přes emailu předem.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 07. 2017.

Hodnocení Dámská fleecová vesta Stitch & Soul - bílá

hodnocení 5/5 od 8 hodnotících

Diskuze Dámská fleecová vesta Stitch & Soul - bílá

Daniela B: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Sebastian M: Dámská fleecová vesta Stitch & Soul - bílá je dobrý, ale chtělo yb to větší

Johana M: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Klára H: nemá chybu

Hana B: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Dámská fleecová vesta Stitch & Soul - bílá. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Dámská fleecová vesta Stitch & Soul - bílá

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt