Dámská háčkovaná tunika Fabio - bílá

Dámská háčkovaná tunika Fabio - bílá

Dámská háčkovaná tunika Fabio - bílá

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s Dámská háčkovaná tunika Fabio - bílá. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s Dámská háčkovaná tunika Fabio - bílá jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1133 Kč
Naše cena: 755 Kč

Moderní dámská tunika v bílé barvě. Tunika se skládá ze dvou kusů, jednobarevného tílka a háčkovaného vršku, díky čemuž se dá nosit i odděleně. Je slušivě ušitá a hodící se k jakýmkoli kalhotům.

Materiál: 
95% viskóza, 5% elastan

Velikost: 
Univerzální

Velikost: UNI
Šířka v pase (A) 43 - 54 cm
Délka přední části (B) 60 cm

 

Námi uváděné velikosti odpovídají rozměrově hodnotám uvedeným v tabulce výše. Pro správný výběr vhodné velikosti, přeměřte své stávající oblečení a porovnejte naměřené hodnoty s hodnotami v tabulce.

 

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme Dámská háčkovaná tunika Fabio - bílá

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Dámská háčkovaná tunika Fabio - bílá

Adéla Dratvová, Radostice:
Jasnou náhodou se mi objevila do rukou zpráva o Dámská háčkovaná tunika Fabio - bílá. Váhala jsem, jestli si jej mám objednat, přece jen jsem jej aktuálně nevyužila. Ale zvědavost zvítězila a říkala jsem si, že když mi nebude hodit se, bude se třeba hodit našim vnoučatům. Po pár týdnech, kdy jsem Dámská háčkovaná tunika Fabio - bílá testovala jsem si jej natolik oblíbila, že si jej jistě nechám. Vřele doporučuji.

Vojtěch Zsiga, Svojek:
lehce se přiznám, že jsem byl, co Dámská háčkovaná tunika Fabio - bílá považovali na hloupost. Pak jsem ale v práci slyšel kámoše, jak o něm nadšeně mluví. Pročetl jsem si webové stránky a můj původně skálopevný postoj vzal za své. I manželka mi říkala, že bych neměl odsuzovat něco, co jsem sám neužíval. Takže jsem Dámská háčkovaná tunika Fabio - bílá koupil a hned třetí den ho dodali. Používám ho sice teprve třetí den, ale nemám mu co vytknout. Věřím, že mě nezklame ani v budoucnosti.

Sofie Vondrovicová, Ostrovánky:
Myslím si, že Dámská háčkovaná tunika Fabio - bílá docela předčí všechny ostatní konkurenční výrobky. A nejde jen o jeho kvalitu. Pro mě byla hlavní i cena ve spojitosti na to, co za ni vlastně dostanu. Nevybírám pokaždé jen ten nejlevnější výrobek, snažím se zohlednit provedení i cenu doručení a komunikaci s obchodem. V tomto ohledu mě Dámská háčkovaná tunika Fabio - bílá více než potěšil a mohu ho všem doporučit.

Zdeněk Gibson, Červené Pečky:
Jako novicovi mi strčili do ruky Dámská háčkovaná tunika Fabio - bílá. Nyní, po roce občasném hraní jsem si koupil znovu tento Dámská háčkovaná tunika Fabio - bílá. Od té doby mám pocit, že jsem hrál rok s dřevákem. Vyberu to co jsem si dřív myslel že je nemyslitelné a konečně s přehledem přestřelím míček přes celé hřiště jako by se nechumelilo. S tímhle mám perfektní švih a radost ze hry je nyní někde úplně jinde. Nejsem sice moc technický hráč, ale díky úžasnému vyvážení a celkovému pocitu lehkosti v ruce se mi daří i technicky těžší chvilky. Z tuhle cenu můžu to jen doporučit všem kdo s hraním už začali a chtějí zažít něco bomba.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 07. 2017.

Hodnocení Dámská háčkovaná tunika Fabio - bílá

hodnocení 5/5 od 8 hodnotících

Diskuze Dámská háčkovaná tunika Fabio - bílá

Pavel R: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Šárka P: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Jana L: nemá chybu

Aneta G: Tento Dámská háčkovaná tunika Fabio - bílá jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Matouš E: Celkem jsem spokojený.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Dámská háčkovaná tunika Fabio - bílá. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Dámská háčkovaná tunika Fabio - bílá

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt