Dámská háčkovaná tunika Fabio - černá

Dámská háčkovaná tunika Fabio - černá

Dámská háčkovaná tunika Fabio - černá

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s Dámská háčkovaná tunika Fabio - černá. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s Dámská háčkovaná tunika Fabio - černá jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1133 Kč
Naše cena: 755 Kč

Moderní dámská tunika v černé barvyě. Tunika se skládá ze dvou kusů, jednobarevného tílka a háčkovaného vršku, díky čemuž se dá nosit i odděleně. Je slušivě ušitá a hodící se k jakýmkoli kalhotům.

Materiál: 
95% viskóza, 5% elasten

Velikost: 
Univerzální

Velikost: UNI
Šířka v pase (A) 43 - 54 cm
Délka přední části (B) 60 cm

 

Námi uváděné velikosti odpovídají rozměrově hodnotám uvedeným v tabulce výše. Pro správný výběr vhodné velikosti, přeměřte své stávající oblečení a porovnejte naměřené hodnoty s hodnotami v tabulce.

 

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme Dámská háčkovaná tunika Fabio - černá

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Dámská háčkovaná tunika Fabio - černá

Denis Důra, Čečkovice:
Už dlouhou dobu jsem si připadal celkově bez energie. Nic mě netěšilo a když, tak jsem s tím nevydržel. Potřeboval jsem nějak nakopnout najít Dámská háčkovaná tunika Fabio - černá vhodný přímo pro mě. Byli moc fajn, prostě experti. Když bude potřeba, nemám obavu se tam znovu vrátit.

Sebastian Krůza, Přestavlky u Čerčan:
Dámská háčkovaná tunika Fabio - černá jsem viděl v minulosti u kolegy na přednášce z biochemie. V první chvíli jsem si uvědomil, že vypadá dobře. Proto jsem se s kamarádem chvilku bavil. Nedal na něj dopustit, tudíž jsem učinil stanovisko, že si ho taky objednám. Vybral jsem si potřebnou částku, zakoupil si ho a dneska už můžu říct, že si dotyčný nevymýšlel. Hodně kvalitní zboží a já jsem velmi rád, že jsem se tak rozhodl.

Viktorie Bělotová, Horní Radechová:
Už si ani nevzpomínám, kdy jsem začala objednávat poprvé. Vzhledem ke svému zaměstnání a zkušenostem (než jsem objevila Dámská háčkovaná tunika Fabio - černá, vyzkoušel jsem snad úplně vše a výsledek prachbídný) můžu potvrdit, že je to skvělý zázrak. Co mě jenom mrzí, že jsem na něj nenatrefil dřív. Ušetřilo by mi to zbytečně promarněný čas a prachy vynaložené za jiné neúčinné zboží.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 07. 2017.

Hodnocení Dámská háčkovaná tunika Fabio - černá

hodnocení 5/5 od 9 hodnotících

Diskuze Dámská háčkovaná tunika Fabio - černá

Aleš R: Přišlo to celkem rychle

Vojtěch : Tak až bude bunda doma, hodím foto

Nikola K: já jsem to prostě chtěla

Nela K: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Radim P: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Dámská háčkovaná tunika Fabio - černá. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Dámská háčkovaná tunika Fabio - černá

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt