Dámská háčkovaná tunika Fabio - tmavě modrá

Dámská háčkovaná tunika Fabio - tmavě modrá

Dámská háčkovaná tunika Fabio - tmavě modrá

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s Dámská háčkovaná tunika Fabio - tmavě modrá. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s Dámská háčkovaná tunika Fabio - tmavě modrá jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1133 Kč
Naše cena: 755 Kč

Moderní dámská tunika v tmavě modré barvě. Tunika se skládá ze dvou kusů, jednobarevného tílka a háčkovaného vršku, díky čemuž se dá nosit i odděleně. Je slušivě ušitá a hodící se k jakýmkoli kalhotům.

Materiál:
95% viskóza, 5% elastan

Velikost:
Univerzální

Velikost: UNI
Šířka v pase (A) 43 - 54 cm
Délka přední části (B) 60 cm

 

Námi uváděné velikosti odpovídají rozměrově hodnotám uvedeným v tabulce výše. Pro správný výběr vhodné velikosti, přeměřte své stávající oblečení a porovnejte naměřené hodnoty s hodnotami v tabulce.

 

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme Dámská háčkovaná tunika Fabio - tmavě modrá

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Dámská háčkovaná tunika Fabio - tmavě modrá

Magdaléna Dubjáková, Příšovice:
Nějaký čas jsem hledala prostředek usnadňující život a starost o mé blízké. A přesně požadovaný je tento Dámská háčkovaná tunika Fabio - tmavě modrá. Ocenila jsem jeho účinky, které bylytéměř okamžitě. Její použití je jednoduché a zvládne ho i hloupější osoba nebo totální začátečník. Nepotřebovala jsem nějaké důležité manuály. Všechno dopadlo naprosto hladce a rychle.

David Toufar, Malonty:
Dobrý Dámská háčkovaná tunika Fabio - tmavě modrá i do rodiny. Pro občasné pobavení v rodině stačí dvě krabice (i přes menší možnosti obsahuje spoustu zábavy pro celou rodinu). Pro pravidelnější zábavu a lepší stavění balíčků už to chce více jak dvě zkl. sadu. V případě, že holdujetemáte rádi} turnajům, tak 1 sady budou nejspíš doporučené, byť ne zcela nutné. Hraní 1vs1 je klasika a napínavé. Bitva s 1-2 hráči je speciální formát, který na turnajích moc neuvidíme, ale vhodnější pro partu kamarádek či rodinu (jen bude složitější do toho všechny zasvětit). Dámská háčkovaná tunika Fabio - tmavě modrá mají vydařené barvy, jde o fajnové téma a hlavní je jednoduchost sloučená se složitostí v taktice a strategii. Myšleno tak, že lehce pochopíte manuál, ale podstatně hůře se naučíte využívat tak, aby se Vám to hodilo. Chce to hodiny cvičení. :D

Štěpán Semenec, Evaň:
Mít vlastní Dámská háčkovaná tunika Fabio - tmavě modrá je prostě perfektní. Podle potřeby je hned po ruce když chci a to je dobré

Jakub Knejzlík, Štětkovice:
Je jen málo věcí, ze kterých má člověk určitě radost a Dámská háčkovaná tunika Fabio - tmavě modrá je jednou z nich. Používám dennodenně a nemám co vytknout. Vypadá docela dobře, takže se nebojím, že bych musel opět objednávat nový. Myslím, že jde celkem o kvalitní věc.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 07. 2017.

Hodnocení Dámská háčkovaná tunika Fabio - tmavě modrá

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze Dámská háčkovaná tunika Fabio - tmavě modrá

Šárka H: nemá chybu

Sabina M: Proboha. To raději přispěju na charitu

Nikolas H: 110 % spokojenost

Karel T: je to fajné

Tomáš G: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Dámská háčkovaná tunika Fabio - tmavě modrá. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Dámská háčkovaná tunika Fabio - tmavě modrá

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt