Dámská halenka Elle - 2 barevné varianty

Dámská halenka Elle - 2 barevné varianty

Dámská halenka Elle - 2 barevné varianty

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s Dámská halenka Elle - 2 barevné varianty. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s Dámská halenka Elle - 2 barevné varianty jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 494 Kč
Naše cena: 329 Kč

Veselá dámská halenka je ideálním outfitem pro nadcházející jarní a letní sezónu! Halenka je vyrobena z lehkého materiálu. Model má mírně nabrané rukávky a véčkový výstřih na zadní straně. Dostupné barvy: žlutá (první dvě fotky) a zelená (následující fotky).   Materiál: 65% bavlna                 35% polyester   Velikost S M L XL XXL Délka (cm) 62 65 65 67 66 Šířka přes prsa (cm x 2) 46 47 49 51 52 Šířka ve spodní části (cm x 2) 46 49 50 52 53 Vnější délka rukávu (cm) 11 12 12 13 13

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme Dámská halenka Elle - 2 barevné varianty

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Dámská halenka Elle - 2 barevné varianty

Marek Harviš, Bělá pod Pradědem:
Dámská halenka Elle - 2 barevné varianty jsem si pořizoval přes internet. Nikdy jsem takto nic neobjednával, a byl jsem tudíž trochu opatrný. Nemusel jsem ale čekat dlouho, jen jeden den, než mi přijelo před domem pošťačka a předala mi můj Dámská halenka Elle - 2 barevné varianty. Ani s dopravou mě nevyšel dráž, než v vesnickém krámě, navíc jsem jej získal doma u noťasu. Úžasná služba.

Denisa Fingerhutová, Střížovice:
Lehce skladný. Jednoduše ovladatelný a běžně lze s ním pohybovat.Jeho váha dodává dobrou a snadnou stabilitu. Objednala jsem si tento výrobek k představení na rodinných akcích a oslavách. Jsem zatím velmi spokojená a tuším,že bude vše i budoucnu v pořádku. Vřele doporučuji pro všechny,kteří rádi povídají a nemají doprovod,protože díky mluveného podkladu je možné plnit si své sny....

Nikol Lejdarová, Brandýsek:
Už jsem postraší, a s technikou si dost nerozumím, takže jsem při nákupu vašeho Dámská halenka Elle - 2 barevné varianty velmi ocenila hlavně to, jak jednoduché je zakoupit si ho a nechat si ho přivézt až domů. Pošťák mi pak všechno důležité vysvětlil, takže po špatných zkušenostech z podobných služeb jsem plně ráda jak s kvalitou výrobku, tak i s tím, že vycházíte vstříc i technicky méně nadaným kupujícím. Za to bych vám chci poděkovat, a taky pochválit Dámská halenka Elle - 2 barevné varianty, který mi byl doručen, je opravdu perfektní.

Sofie Blahnová, Hodslavice:
Spokojenost zákazníka by pokaždé měla být na hlavním místě. To už říkal nejen Tomáš Baťa a přesto jde spíš o utopii. Ovšem zrovna Dámská halenka Elle - 2 barevné varianty to splňuje, podobně tak, jako tento eshop, protože jsem hodně spokojena. Za přijatelnou cenu jsem koupila to, co jsem očekávala. Svou kvalitou rozhodně předčí stejné výrobky, tím jsem si jistá. Mám radost, že jsem nenaletěla špatnému tvůrci.

Michael Doležán, Radostná pod Kozákovem:
Nejprve chci vyzdvihnout opravdu hezký design, dále také skvělý užitek Dámská halenka Elle - 2 barevné varianty. Dá se užít pro více věcí, ale bacha je hrozně křehký. Dceři se převrátil€obrátil na zemi a kousek se odtrhnul. Na užitek to ale nic nezměnilo, jen byl změněn tento hezký vzhled. Je teda výkonný a celkem klidný.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 28. 07. 2017.

Hodnocení Dámská halenka Elle - 2 barevné varianty

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze Dámská halenka Elle - 2 barevné varianty

Lucie B: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Pavel B: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Lukáš K: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Natálie M: děda je z dárku je nadšený

Lucie K: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Dámská halenka Elle - 2 barevné varianty. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Dámská halenka Elle - 2 barevné varianty

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt