Dámská halenka Filla - 2 barevné varianty

Dámská halenka Filla - 2 barevné varianty

Dámská halenka Filla - 2 barevné varianty

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s Dámská halenka Filla - 2 barevné varianty. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s Dámská halenka Filla - 2 barevné varianty jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 644 Kč
Naše cena: 429 Kč Ověřit dostupnost

Lehká, dlouhá halenka s originálním vzorem je vhodná pro všechny vaše méně formální příležitosti! Model má véčkový výstřih, dlouhé rukávy, vykrojení na bocích a delší zadní stranu.    Model je dostupný ve 2 barevných variantách: modrá a černá.   Materiál: 65% bavlna                  35% polyester Velikost S M L XL XXL Přední délka (cm) 79 79 80 81 84 Zadní délka (cm) 71 72 73 75 77 Šířka přes prsa (cm x 2) 48 50 52 54 56 Šířka ve spodní části (cm x 2) 50 52 54 56 58 Vnější délka rukávu (cm) 58...

3 důvody proč prodáváme Dámská halenka Filla - 2 barevné varianty

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Dámská halenka Filla - 2 barevné varianty

Samuel Sterzik, Branky:
Dámská halenka Filla - 2 barevné varianty jsem zahlédl v minulosti u kamaráda na přednášce z biochemie. Hned jsem si uvědomil, že má pěkný vzhled. Tak jsem se s kolegou pár minut bavil. Nedal na něj dopustit, proto jsem se rozhodl, že si ho taky objednám. Vybral jsem si potřebnou částku, zakoupil si ho a teď už můžu prohlásit, že si spolužák nevymýšlel. Opravdu kvalitní věc a já jsem moc rád, že jsem si ho zakoupil.

Sára Bryjová, Kokory:
Tento Dámská halenka Filla - 2 barevné varianty jsem viděla u kamarádky a začala jsem se o něj informovat. Na babičky doporučení jsem okamžitě, co jsem přišla domů, sedla k notebooku a objednala. Po celkem krátké době zazvonil kurýr a já ho můžu využívat. Jsem hodně spokojená a budu testovat dál. Nejen svým kamarádům, ale každému, koho uvidím a dám se s ním do řeči.

Alena Rejsková, Žehuň:
Spokojenost nakupujícího by pokaždé měla být na hlavním místě. To už říkal nejen Tomáš Baťa a přesto jde spíš o fantasii. Ovšem zrovna Dámská halenka Filla - 2 barevné varianty to splňuje, podobně tak, jako tento obchod, protože jsem hodně spokojena. Za levnou cenu jsem koupila to, co jsem očekávala. Svou hodnotou rozhodně předčí podobné modely, tím jsem si jistá. Mám radost, že jsem nenaletěla špatnému výrobci.

Alena Sejkorová, Úpohlavy:
Dámská halenka Filla - 2 barevné varianty jsem si pořídila na těchto stránkách. A má spokojenost? Já i mnoho jiných lidí hodnotíme jako výhodu zanedbatelnou spotřebu, bohaté vybavení, bezproblémový chod. Co ale nebylo součástí balení, byl manuál na používání v českém jazyce, a některé prvky není možné vyměnit. Suma sumárum celkově hodnotím kladně.

Radim Babczynski, Soběšovice:
Zakoupili jsme si Rohové provedení Dámská halenka Filla - 2 barevné varianty. Sestavení zabere spousty času a jsou potřeba tak čtyř lidi. Složení je opravdu těžký oříšek, který jsme stavěli cca 4 hodiny. Chybělo některé šroubků a ostatních věcí. Návod je jen zbytečný cár papíru. Pořádně si promyslete kam Dámská halenka Filla - 2 barevné varianty chcete, protože přendat jí tak, aby se nerozpadla je náročné. K sestavení je potřeba mít dobře šikovné nářadí, ale výsledek stojí za to. Je prostorná, vzhledově nejlepší a vejde se do ní vše co chcete.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 25. 11. 2017.

Hodnocení Dámská halenka Filla - 2 barevné varianty

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze Dámská halenka Filla - 2 barevné varianty

Eva K: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Simona L: Ideální k osmnáctinám :)

Lukáš P: Jsem ráda, že to mám

Adéla R: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Viktorie K: Je to dostatečné?

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Dámská halenka Filla - 2 barevné varianty. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Dámská halenka Filla - 2 barevné varianty

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt