Dámská halenka Filla - 2 barevné varianty

Dámská halenka Filla - 2 barevné varianty

Dámská halenka Filla - 2 barevné varianty

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s Dámská halenka Filla - 2 barevné varianty. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s Dámská halenka Filla - 2 barevné varianty jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 644 Kč
Naše cena: 429 Kč Ověřit dostupnost

Lehká, dlouhá halenka s originálním vzorem je vhodná pro všechny vaše méně formální příležitosti! Model má véčkový výstřih, dlouhé rukávy, vykrojení na bocích a delší zadní stranu.    Model je dostupný ve 2 barevných variantách: modrá a černá.   Materiál: 65% bavlna                  35% polyester Velikost S M L XL XXL Přední délka (cm) 79 79 80 81 84 Zadní délka (cm) 71 72 73 75 77 Šířka přes prsa (cm x 2) 48 50 52 54 56 Šířka ve spodní části (cm x 2) 50 52 54 56 58 Vnější délka rukávu (cm) 58...

3 důvody proč prodáváme Dámská halenka Filla - 2 barevné varianty

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Dámská halenka Filla - 2 barevné varianty

Samuel Sterzik, Branky:
Dámská halenka Filla - 2 barevné varianty jsem spatřil napoprvé u spolužáka na přednášce z chemie. V první chvíli jsem si všiml, že nevypadá zle. Z toho důvodu jsem se s ním pár minut bavil. Nedal na něj dopustit, tudíž jsem učinil stanovisko, že ho taky vyzkouším. Vybral jsem si finanční prostředky, zakoupil si ho a dneska už můžu říct, že si kolega nevymýšlel. Opravdu kvalitní věc a já jsem opravdu rád, že ho mám.

Sára Bryjová, Kokory:
Tento Dámská halenka Filla - 2 barevné varianty jsem shlédla u babičky a začala jsem se o něj zajímat. Na babičky doporučení jsem ihned, co jsem přišla z kanceláře, sedla k počítači a objednala. Po opravdu krátké chvíli zazvonil pošťák a já jej můžu používat. Jsem velmi spokojená a budu zkoušet dál. Nejen svým kamarádům, ale každému, koho potkám a dám se s ním do rozhovoru.

Alena Rejsková, Žehuň:
Spokojenost nakupujícího by pokaždé měla být na prvním místě. To už říkal nejen Tomáš Baťa a přesto jde spíš o utopii. Ovšem zrovna Dámská halenka Filla - 2 barevné varianty to splňuje, stejně tak, jako tento obchod, jelikož jsem nadmíru spokojena. Za nízkou cenu jsem dostala to, co jsem očekávala. Svou hodnotou určitě předčí podobné modely, tím jsem si jistá. Mám radost, že jsem nenaletěla špatnému tvůrci.

Alena Sejkorová, Úpohlavy:
Dámská halenka Filla - 2 barevné varianty jsem zakoupila na tomto e-shopu. A jak to dopadlo? Já i většina lidí hodnotíme jako plus zanedbatelnou energetickou náročnost, bohaté příslušenství, spolehlivý chod. Co ovšem nebylo součástí balení, byl návod na použití v češtině, a specifické prvky nelze vyměnit. Navzdory tomu celkově hodnotím kladně.

Radim Babczynski, Soběšovice:
Zakoupili jsme si Rohové provedení Dámská halenka Filla - 2 barevné varianty. Sestavení zabere hodně času a jsou potřeba tak dvou lidi. Složení je dosti těžký oříšek, který jsme stavěli cca 3 hodiny. Chybělo některé šroubků a ostatních věcí. Manuál je jen zbytečný cár papíru. Pořádně si rozmyslete kam Dámská halenka Filla - 2 barevné varianty chcete, protože přendat jí tak, aby se nerozpadla je těžké na fištrón. K sestavení je potřeba mít opravdu šikovné ruce, ale výsledek stojí za to. Je velké, vzhledově hezká a vejde se do ní vše co potřebujete.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 02. 2018.

Hodnocení Dámská halenka Filla - 2 barevné varianty

hodnocení 5/5 od 26 hodnotících

Diskuze Dámská halenka Filla - 2 barevné varianty

Nikola M: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Václav N: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Kristýna G: nemá chybu

Radek Š: Celkem jsem spokojený.

Václav R: Jsem ráda, že to mám

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Dámská halenka Filla - 2 barevné varianty. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Dámská halenka Filla - 2 barevné varianty

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt