Dámská halenka Fiona - 3 barevné varianty

Dámská halenka Fiona - 3 barevné varianty

Dámská halenka Fiona - 3 barevné varianty

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s Dámská halenka Fiona - 3 barevné varianty. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s Dámská halenka Fiona - 3 barevné varianty jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 638 Kč
Naše cena: 425 Kč

Trendy halenka s puntíkovaným vzorem je vhodná pro běžné nošení do práce i více formální příležitosti. Halenka je vyrobena z mírně průsvitného materiálu a je ozvláštněna véčkovým výstřihem na zadní straně. Rukávy dosahují délky do 3/4.    Model je dostupný ve 3 barevných provedeních: černá, šedá a modrá.   Materiál: 65% bavlna                 35% polyester Velikost S M L XL XXL Délka (cm) 60 61 63 64 66 Šířka přes prsa (cm x 2) 44 47 47 51 53 Šířka ve spodní části (cm x 2) 45 47 48 52 54 Vnější...

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme Dámská halenka Fiona - 3 barevné varianty

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Dámská halenka Fiona - 3 barevné varianty

Marie Kalvarová, Lodhéřov:
S Dámská halenka Fiona - 3 barevné varianty jsem hodně spokojená, skvěle sedí, jsou perfektně šité, nikde netáhnout, jsou velmi krásné. Všichni mi je chválí, takže dělají radost nejen mně, ale i milencovi :)

Oliver Jirmásek, Janůvky:
Dobrý Dámská halenka Fiona - 3 barevné varianty i do rodiny. Pro občasné zahrání v rodině stačí tři krabice (i přes menší možnosti obsahuje spoustu zábavy pro celou rodinu). Pro pravidelnější hraní a lepší stavění balíčků už to chce více jak jednu zkl. sadu. V případě, že holdujetemáte rádi} turnajům, tak 2 sady budou nejspíš doporučené, byť ne zcela nutné. Hraní dva na dva je tradiční a napínavé. Bitva s 3-4 hráči je speciální formát, který na turnajích moc nzažijeme, ale vhodnější pro partu lidí či rodinu (jen bude obtížnější do toho všechny zasvětit). Dámská halenka Fiona - 3 barevné varianty mají vydařené použitelnost, jde o suprové téma a hlavní je jednoduchost sloučená se složitostí v využití a strategii. Myšleno tak, že lehce pochopíte manuál, ale podstatně hůře se naučíte využívat tak, aby se Vám to hodilo. Chce to měsíce cvičení. :D

Petra Palzerová, Starý Hrozenkov:
Na tomto Dámská halenka Fiona - 3 barevné varianty se mi líbí veselá škála různého ovládání, i když ovládání je trochu těžší a musel mi poradit můj dospívající syn. Těžko říct, zda se to někdy naučím a jestli opravdu všechny nastavení využiji. Budu šťastná, když se naučím potřebné věci a ostatní asi nepoužiji. Nicméně za takto výhodnou cenu, bych neočekávala tolik různých funkcí. Až budete potřebné hledat, pozor na to, některé jsou dobře schované. Nicméně brožura je celkem srozumitelný.

Pavel Šťastný, Budčeves:
Nejprv musím upřednostnit opravdu krásný design, potom také skvělý užitek Dámská halenka Fiona - 3 barevné varianty. Dá se použít pro více funkcí, ale pozor je hodně mačkavý. Matce se převrátil€obrátil na zemi a kousek se ulomil. Na funkčnost to ale nic nezměnilo, jen byl změněn tenhle krásný vzhled. Je opravdu výkonný a poměrně tichý.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 07. 2017.

Hodnocení Dámská halenka Fiona - 3 barevné varianty

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze Dámská halenka Fiona - 3 barevné varianty

Sára H: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Sofie D: já jsem to prostě chtěla

Veronika S: děda je z dárku je nadšený

Simona K: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Kamila A: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Dámská halenka Fiona - 3 barevné varianty. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Dámská halenka Fiona - 3 barevné varianty

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt