Dámská halenka Flowersome - 3 barevné varianty AKCE - Krémová

Dámská halenka Flowersome - 3 barevné varianty AKCE - Krémová

Dámská halenka Flowersome - 3 barevné varianty AKCE - Krémová

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s Dámská halenka Flowersome - 3 barevné varianty AKCE - Krémová. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s Dámská halenka Flowersome - 3 barevné varianty AKCE - Krémová jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 449 Kč
Naše cena: 299 Kč

Volná halenka s květinovým vzorem vytvoří perfektní styl pro celou řadu příležitostí. Lehká, lehce průsvitná halenka se vyznačuje véčkovým výstřihem, který je obohacen zavazováním na mašli. Halenka je dostupná ve 3 barevných kombinacíh: krémová, růžová a černá. Materiál: 65% bavlna 35% polyester Velikost S M L XL XXL Délka (cm) 65 66 69 70 72 Šířka přes prsa (cm x 2) 44 48 50 51 54 Šířka ve spodní části (cm x 2) 46 49 52 53 55 Vnější délka rukávu (cm) 63 64 65 67 68 Vnitřní délka rukávu (cm) 48...

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme Dámská halenka Flowersome - 3 barevné varianty AKCE - Krémová

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Dámská halenka Flowersome - 3 barevné varianty AKCE - Krémová

Michal Šebestián, Vílanec:
Letos na Vánoce jsem si řekl, že když pořizuji tolik dárků, že udělám radost i sobě, a něco si koupím. Jak jsem tak sledoval nabídky na webu, zalíbil se mi váš Dámská halenka Flowersome - 3 barevné varianty AKCE - Krémová. Tehdy jsem si řekl, že by se mi mohl hodit, a tak jsem si ho zakoupil. Nečekal jsem hogofogo, nemám s obdobnými výrobky vhodné zkušenosti, ale co mi došlo, to předčilo i mé nejšílenější očekávání. Opravdu jsem nečekal, že by mi mohlo přijít něco tak dobrého! Příští narozeniny se na váš eshop podívám hned, a počítám, že od vás zakoupím víc dárků než letos.

Karolína Tillerová, Hnačov:
Dobře skladný. Lehce použivatelný a běžně lze s ním pohybovat.Jeho váha zajišťuje dobrou a snadnou stabilitu. Objednala jsem si tento výrobek k představení na oslavných akcích a oslavách. Jsem doteď velmi spokojená a věřím,že bude vše i budoucnu v pořádku. Vřele doporučuji pro lidi,kteří rádi povídají a nemají doprovod,protože prostřednictvím mluveného základu je možné plnit si moje sny....

Josef Jurák, Sokoleč:
Dámská halenka Flowersome - 3 barevné varianty AKCE - Krémová mě padl do oka už ve chvíli, kdy jsem ho poprvé vzal do ruky. Z prvního blízkého setkání jsem měl nejprve vážné nervy, ale ty byly opravdu neopodstatněné, jak jsem se přesvědčil. Zejména se totiž Dámská halenka Flowersome - 3 barevné varianty AKCE - Krémová pyšní velmi komfortním ovládáním. V mžiku si ho automatizují i lidé, kteří s tímto Dámská halenka Flowersome - 3 barevné varianty AKCE - Krémová do té doby bližší kontakt neměli. Po prvním seznámení si jistě získá také vás.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 09. 2017.

Hodnocení Dámská halenka Flowersome - 3 barevné varianty AKCE - Krémová

hodnocení 5/5 od 28 hodnotících

Diskuze Dámská halenka Flowersome - 3 barevné varianty AKCE - Krémová

Antonín M: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Lukáš E: tak jsem to dostala aje to super

Ema V: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Amálie P: Je to dostatečné?

Petra S: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Dámská halenka Flowersome - 3 barevné varianty AKCE - Krémová. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Dámská halenka Flowersome - 3 barevné varianty AKCE - Krémová

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt