Dámská halenka Hanah - 3 barevné varianty AKCE - Černá

Dámská halenka Hanah - 3 barevné varianty AKCE - Černá

Dámská halenka Hanah - 3 barevné varianty AKCE - Černá

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s Dámská halenka Hanah - 3 barevné varianty AKCE - Černá. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s Dámská halenka Hanah - 3 barevné varianty AKCE - Černá jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 449 Kč
Naše cena: 299 Kč

Vrcholné elegance dosáhnete s tímto modelem dámské halenky. Model je vyroben z lehkého materiálu a vyniká stylovou vázankou u krku. Dlouhé rukávy jsou zakončený zúžením s knoflíčkem. Model je dostupný ve 3 barevných provedeních: černá, zelená a bílá. Materiál: 65% bavlna 35% polyester Velikost S M L XL XXL Délka (cm) 62 64 65 67 68 Šířka přes prsa (cm x 2) 46 47 49 50 52 Šířka ve spodní části (cm x 2) 47 48 51 52 54 Vnější délka rukávu (cm) 64 64 66 67 67 Vnitřní délka rukávu (cm) 48 48 50 50 51

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme Dámská halenka Hanah - 3 barevné varianty AKCE - Černá

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Dámská halenka Hanah - 3 barevné varianty AKCE - Černá

Tereza Pakostová, Dobročovice:
Nakoupila jsem na internetu, protože obcházení krámů je mnohdy jen ztráta času. Pracovně jsem plně vytížená a nemám čas na nesmysly a dohadování se s obchodníky. Na ESHOPu mi rychle dokázali poradit a pomoct se zorientovat. Díky tomu mně okamžitě došlo, že to, co hledám, je Dámská halenka Hanah - 3 barevné varianty AKCE - Černá. }Maximální|Největší|Velkolepá} spokojenost, bezva cena!

Tadeáš Krpálek, Hrobčice:
Ze srovnání s podobnými produkty jako je Dámská halenka Hanah - 3 barevné varianty AKCE - Černá mi Vámi nabízený vycházel na první pohled suprově. Moc jsem proto nečekal a objednal. Zabalení, doba doručení i cena jsou pěkné. Přidanou hodnotou je, že Dámská halenka Hanah - 3 barevné varianty AKCE - Černá je tzv. user - friendly, tedy milý pro uživatele a to bylo pro mne příjemné překvapení. Váš eshop proto doporučuji ostatním.

Roman Vítek, Malonty:
Jelikož jsem zákazník, který si zakládá na kvalitním zpracování, více než na slevových akcích, koupil jsem si Dámská halenka Hanah - 3 barevné varianty AKCE - Černá právě zde. Než jsem to ale provedl, telefonoval jsem do společnosti, abych si byl jistý v tom, že mi bude Dámská halenka Hanah - 3 barevné varianty AKCE - Černá dodaný ve vysoké kvalitě a bez průtahů. Nicméně jsem zde získal informace, že navzdory tomu u zboží stojí Dámská halenka Hanah - 3 barevné varianty AKCE - Černá k dispozici, nebylo tak. Navzdory tomu jsme dosáhli spokojenosti pro mě i eshop a obchod se povedl v pohodě.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 07. 2017.

Hodnocení Dámská halenka Hanah - 3 barevné varianty AKCE - Černá

hodnocení 5/5 od 53 hodnotících

Diskuze Dámská halenka Hanah - 3 barevné varianty AKCE - Černá

Jakub G: Celkem jsem spokojený.

Andrea H: dobré

Daniel V: Dámská halenka Hanah - 3 barevné varianty AKCE - Černá je dobrý, ale chtělo yb to větší

Vojtěch J: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Anežka K: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Dámská halenka Hanah - 3 barevné varianty AKCE - Černá. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Dámská halenka Hanah - 3 barevné varianty AKCE - Černá

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt