Dámská halenka Isabelle - 3 barevné varianty

Dámská halenka Isabelle - 3 barevné varianty

Dámská halenka Isabelle - 3 barevné varianty

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s Dámská halenka Isabelle - 3 barevné varianty. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s Dámská halenka Isabelle - 3 barevné varianty jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 539 Kč
Naše cena: 359 Kč

Elegantní dámská halenka s výstřihem do V na zadní straně je ideální volbou pro formálnější příležitosti. Rukávy modelu dosahují délky do 7/8. Materiál: 65% bavlna                 35% polyester   Velikost S M L XL XXL Délka (cm) 61 63 65 66 68 Šířka přes prsa (cm x 2) 44 47 48 51 53 Šířka ve spodní části (cm x 2) 46 48 50 52 54 Vnější délka rukávu (cm) 40 42 43 44 45 Vnitřní délka rukávu (cm) 29 30 31 31 32

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme Dámská halenka Isabelle - 3 barevné varianty

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Dámská halenka Isabelle - 3 barevné varianty

Štěpán Pavloň, Desná:
Jako muž nemám moc času hledat různá řešení. Proto jsem věděl, jaký produkt chci. Našel jsem si ho a pořídil. Vše proběhlo k mé úplné spokojenosti. Seriozní komunikace prodavačů a garance funkčnosti mne přesvědčilo, že chci tento Dámská halenka Isabelle - 3 barevné varianty všem doporučit. Jsem rád a zároveň příjemně překvapen, že skutečně to funguje tak rychle. Bezproblémový eshop.

Oliver Kaufner, Rokytovec:
V rámci volného času jsem strávil kvantum odpolední hledáním informací a porovnáváním jednotlivých parametrů. Z mého porovnání mi Dámská halenka Isabelle - 3 barevné varianty vyšel jako bezkonkurenční, z toho důvodu volba padla právě na něj. A se svým výběrem jsem spokojený i po otestování produktu. Dámská halenka Isabelle - 3 barevné varianty disponuje skvělým výkonem a kvalitním zpracováním. Jestli potřebujete spolehlivého parťáka, Dámská halenka Isabelle - 3 barevné varianty je ideálním kandidátem.

Michal Šárek, Želízy:
Pokud máte bolesti hlavy z televizních reklamních spotů a přesvědčování, jak je ten který výrobek úplně top, jednejte jako já. Využijte namísto líbivých marketingových frází raději opravdové recenze zájemců, kteří si to skutečně otestovali. Já tak můžu opravduobjektivně potvrdit, že Dámská halenka Isabelle - 3 barevné varianty je tím nejlepším, co si můžete pořídit.

Petra Štráfeldová, Butoves:
Už jsem postraší, a s technikou si moc nerozumím, takže jsem při nákupu vašeho Dámská halenka Isabelle - 3 barevné varianty velmi ocenila hlavně to, jak jednoduché je objednat si ho a nechat si ho dovézt až do kanceláře. Kurýr mi pak všechno potřebné vysvětlil, takže po špatných zkušenostech z podobných eshopů jsem plně ráda jak s kvalitou výrobku, tak i s tím, že pomáháte vstříc i technicky méně chytrým lidem. Za to bych vám chci poděkovat, a taky pochválit Dámská halenka Isabelle - 3 barevné varianty, který mi byl zaslán, je opravdu perfektní.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 09. 2017.

Hodnocení Dámská halenka Isabelle - 3 barevné varianty

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze Dámská halenka Isabelle - 3 barevné varianty

Andrea L: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Richard P: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

David B: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Filip K: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Jan B: Dámská halenka Isabelle - 3 barevné varianty je dobrý, ale chtělo yb to větší

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Dámská halenka Isabelle - 3 barevné varianty. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Dámská halenka Isabelle - 3 barevné varianty

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt