Dámská halenka Latino bílá - bílá

Dámská halenka Latino bílá - bílá

Dámská halenka Latino bílá - bílá

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s Dámská halenka Latino bílá - bílá. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s Dámská halenka Latino bílá - bílá jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1049 Kč
Naše cena: 699 Kč

- halenka - body - hispana/latino styl - dole zapínání na dva cvočky - výstřih se stahovací gumkou Materiál: 95% polyester 5% elastan Velikost UNI Přední délka od ramen (cm) 62 Šířka přes prsa (cm) 40 Šířka v pase (cm) 34 Šířka ve spodní části (cm) 41 Šířka horní části stehen (cm) 15

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme Dámská halenka Latino bílá - bílá

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Dámská halenka Latino bílá - bílá

Kamila Šeďová, Loštice:
Nejprv mne zaujala krása a úhlednost Eshopu a prodávaného produktu. Vše byla jasné na první pohled a objednala jsem. Poté mne hned překvapila rychlost dodání objednaného Dámská halenka Latino bílá - bílá a super zabalení balíčku, aby balíček nebylo poničeno. Funkčnost a správnost je samozřejmostí. Cena nejkrásnější a nejlevnější, komunikace příjemná a dodání opravdu bleskové. Nemám nic, co bych napsala jako špatné, takže za mě jedno velké ano! Doporučuji.

Oliver Lehocký, Černíkovice:
Dámská halenka Latino bílá - bílá, který odpovídal mým přísným podmínkám, jsem si pořídil právě u tohoto prodejce. Již několik měsíců vzájemně spolupracujeme a nemám si na co stěžovat. Bohatá nabídka, popis Dámská halenka Latino bílá - bílá, někdy jiné modely, cenovky jsou mírně dražší, jenomže mají kvalitního dodavatele. Zřejmě pouze nepatrnou chybu jsem našel možnostech dopravy, a komunikaci. Jinak celkově doporučuji. Bohužel takových společností není mnoho.

Hana Jasioková, Laškov:
Na tady tom Dámská halenka Latino bílá - bílá se mi líbí veselá škála všelijakého ovládání, i když ovládání je poněkud složité a musel mi poradit sousedův pubertální syn. Těžko říct, zda se to někdy naučím a jestli vůbec všechny nastavení využiji. Budu šťastná, když se naučím základní věci a ostatní asi nepoužiji. Přesto za takto levnou cenu, bych neočekávala tolik všemožných funkcí. Až budete potřebné hledat, bacha na to, některé jsou dobře schované. Nicméně návod je poměrně srozumitelný.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 28. 07. 2017.

Hodnocení Dámská halenka Latino bílá - bílá

hodnocení 5/5 od 61 hodnotících

Diskuze Dámská halenka Latino bílá - bílá

Zuzana C: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Kamila S: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Valerie V: já jsem to prostě chtěla

Adam U: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Sabina P: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Dámská halenka Latino bílá - bílá. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Dámská halenka Latino bílá - bílá

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt