Dámská halenka Rona - 6 barevných variant

Dámská halenka Rona - 6 barevných variant

Dámská halenka Rona - 6 barevných variant

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s Dámská halenka Rona - 6 barevných variant. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s Dámská halenka Rona - 6 barevných variant jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 749 Kč
Naše cena: 499 Kč

Elegantní dámskou halenku Rona v 6 trendy barvách jistě využijete pro mnoho nezapomenutelných příležitostí! Lehká halenka získává na šmrncu díky svému límci s černou vázankou a řasením na přední straně.  Model je dostupný ve 3 barevných provedeních: růžová, bílá, šedá, zelená, béžová a černá (na obrázcích v tomto pořadí). Materiál: 65% bavlna                 35% polyester Velikost S M L XL XXL Délka (cm) 63 63 65 67 69 Šířka přes prsa (cm x 2) 45 48 50 53 54 Šířka ve spodní části (cm x 2) 50 52...

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme Dámská halenka Rona - 6 barevných variant

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Dámská halenka Rona - 6 barevných variant

Marie Macúchová, Hartinkov:
S Dámská halenka Rona - 6 barevných variant jsem nadmíru spokojena. Naprosto splnil má kritéria a samozřejmě se nelišil od obrázku z e-shopu. Již dle produktových obrázků jsem měla přehled o tom, co si objednávám a zklamaná jsem tak nebyla. Od momentu, co ho používám, se můj život vskutku opravdu zjednodušil. Všem můžu vřele doporučit jeho pořízení. Zbavíte se jeho prostřednictvím množství nepříjemností.

Viktor Ogurek, Tlustice:
Dámská halenka Rona - 6 barevných variant jsem objednal jako náhradu, protože jiný, celkem nekvalitní kousek se okamžitě rozbil. Překvapilo mě, jak je v porovnání o hodně více kvalitně zpracovaný a to už na první pohled. Bez ohledu na unikátní design a službu. Jako esteticky zaměřený člověk si dávám záležet také na tom, aby se mi věc, kterou pořizuji, líbila. A jsem nadšený! Nevěřím, že jsem se tak dlouho s pořízením váhal. Snad jen cena by mohla být o krapet nižší, ale mám pochopení, že za preciznost se zkrátka platí.

Vanesa Morská, Rotava:
objednala jsem si u vás Dámská halenka Rona - 6 barevných variant a jsem velice spokojená. Vypadá přesně tak, jak jsem požadovala a hlavně funguje. Velmi si cením rychlosti doručení, která byla opravdu rychlá. Takové jednání jako u vás bohužel není časté. Ještě jednou mnohokrát děkuji za bezchybné služby. Patřím mezi perfekcionistky, takže příliš často nechválím. Tentokrát však musím.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 30. 07. 2017.

Hodnocení Dámská halenka Rona - 6 barevných variant

hodnocení 5/5 od 8 hodnotících

Diskuze Dámská halenka Rona - 6 barevných variant

Eva L: Je to dostatečné?

Nikolas W: Jsem ráda, že to mám

Viktorie B: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Kamila S: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Radim T: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Dámská halenka Rona - 6 barevných variant. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Dámská halenka Rona - 6 barevných variant

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt