Dámská halenka s háčkovanými rukávy - tmavě modrá

Dámská halenka s háčkovanými rukávy - tmavě modrá

Dámská halenka s háčkovanými rukávy - tmavě modrá

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s Dámská halenka s háčkovanými rukávy - tmavě modrá. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s Dámská halenka s háčkovanými rukávy - tmavě modrá jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 780 Kč
Naše cena: 520 Kč

Módní dámský top značky Maïa Hemera Paris v tmavě modré barvě. Top má větší kulatý výstřih opatřen gumičkou a šňůrkou. Široké rukávy jsou z části velmi efektně háčkované. Halenka je volného, postupně se mírně rozšiřujícího střihu. Je vyrobena z velice příjemného, lehkého materiálu.

Materiál:
100% polyester

Velikosti:
S, M, L

Velikost: S M L
 Šířka v pase (A) 53 cm  56 cm 57 cm
 Šířka přes prsa 52 cm 54 cm 58 cm
 Délka (B) 57 cm  58 cm 58 cm
 

Námi uváděné velikosti odpovídají rozměrově hodnotám uvedeným v tabulce výše. Pro správný výběr vhodné velikosti, přeměřte své stávající oblečení a porovnejte naměřené hodnoty s hodnotami v tabulce.

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme Dámská halenka s háčkovanými rukávy - tmavě modrá

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Dámská halenka s háčkovanými rukávy - tmavě modrá

Jonáš Šiling, Přebuz:
Potřeboval jsem pořídit Dámská halenka s háčkovanými rukávy - tmavě modrá v co nejlepší kvalitě a za přijatelnou cenu. Navíc jsem na to hodně pospíchal. Naštěstí jste mi vyšli opravdu vstříc, poradili, a balíček zaslali obratem. ZásilkuDárek} před pár dny přišel a vše bylo v naprostém pořádku. Vážím si dobré komunikace a skvělému přístupu k zákazníkovi.

Michal Blatský, Vrábče:
Dostal jsem Dámská halenka s háčkovanými rukávy - tmavě modrá jako dárek, ale přesto jsem nadšený. Ono se povídá, že darovanému koni na zuby nezírej, ale zde ani na nic čumět nejde. Minimalistický jednoduchý design, žádná chybovost. Jednoduše perfektní výrobek, který mi udělal ochotně radost a doporučuji všem, kteří přemýšlejí nebo se rozhodují mezi několika produkty. vyberte jistě tento.

Klára Kőlblová, Modrá:
Obdržela jsem Dámská halenka s háčkovanými rukávy - tmavě modrá jako dárek a byla jsem moc hezky překvapena. Jsem opravdu spokojená a šťastná, že mi kolegové darovali hezký dárek.

Nela Kneysová, Třebešov:
Měla jsem štěstí a pořídila jsem Dámská halenka s háčkovanými rukávy - tmavě modrá za zvýhodněnou cenu. Čekala jsem skoro jeden týdny, než balíka dorazil. Řešila jsem s eshopem nějaké problémy s doručovací adresou a zaplacením. Lehce se všechno vyřešilo a balíček mi došel. Ještě jsem řádně neotestovala všechny funkce, ale už teď jsem spokojená a těším se, až budu mít mnoho času ho detailněji vyzkoušet a pochlubím se kamarádům.

Klára Dejdarová, Mladeč:
Dámská halenka s háčkovanými rukávy - tmavě modrá jsem si pořídila zejména kvůli manželovi. I když jsem si ho koupila pro sebe, tušila jsem, že muži se bude líbit. No a měla jsem pravdu. Chlap mě hned chválil a mimo to, že byl nadšený, jsem byla nadšená i já. Slouží mi velmi dobře a můj muž už ví, co mi má kupovat, abych byla šťastná.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 30. 07. 2017.

Hodnocení Dámská halenka s háčkovanými rukávy - tmavě modrá

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze Dámská halenka s háčkovanými rukávy - tmavě modrá

Lucie B: já jsem to prostě chtěla

Marie M: Je to dostatečné?

Martin V: Celkem jsem spokojený.

Magdaléna M: nemá chybu

Lucie : Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Dámská halenka s háčkovanými rukávy - tmavě modrá. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Dámská halenka s háčkovanými rukávy - tmavě modrá

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt