Dámská halenka Sinja - 6 barevných variant

Dámská halenka Sinja - 6 barevných variant

Dámská halenka Sinja - 6 barevných variant

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s Dámská halenka Sinja - 6 barevných variant. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s Dámská halenka Sinja - 6 barevných variant jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 644 Kč
Naše cena: 429 Kč

Netradiční dámská halenka zaujme svým originálním designem, který spočívá zejména v barevném odlišení límečku se zavazováním od ostatních částí košile. Tento kontrast je pak opakován v jemné lince například kolem 3/4 rukávů. V souladu s nejnovějšími trendy je zadní zakulacená část košile delší než ta přední.  Model je dostupný v 6 barevných provedeních: růžová, šedá, zelená, černá, béžová a bílá (na obrázcích v tomto pořadí).   Materiál: 65% bavlna                 35% polyester Velikost S M L...

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme Dámská halenka Sinja - 6 barevných variant

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Dámská halenka Sinja - 6 barevných variant

Sabina Udržalová, Bolešiny:
Dlouho jsem se dívala na nejlevnější Dámská halenka Sinja - 6 barevných variant, nakonec jsem nejlevnější našla tady. Je zbytečné dívat se na levnější jinde.

Filip Wiedner, Okrouhlo:
Když jsem vybíral Dámská halenka Sinja - 6 barevných variant, nejdřív jsem si nebyl jistý kvalitou. Nakonec jsme zvolili s manželkou tento Dámská halenka Sinja - 6 barevných variant a určitě jsme udělali výborně. Je kvalitní, pevný a úplně vyhovuje našim požadavkům. Jsme vážně spokojení a jistě si jej zase objednáme. Protože jsme již v důchodu, nechali jsme si poradit od profesionálních prodejců. již dávno jsme se nesetkali s takovým dobrým přístupem.

Laura Sušňová, Radotín:
Doufám, že se na mě nikdo nebude dívat přes prsty, ale moc {nechápu|nevěřím|nepochopila jsem{, v čem je tento Dámská halenka Sinja - 6 barevných variant perfektní. Zakoupila jsem si jej na mnohá doporučení a celkem jsem spokojená. Dělá to hrozný kravál, a co se týče funkčnosti tak celkem docela pokulhává. Navíc jsem na něj čekala týden, což by se dalo zamluvit, pokud by se jednalo o perfektní produkt. {Tohle|Toto je skvělý, za který bych takto vysokou cenu opět dala.

Viktorie Dračková, Mikulovice:
Tento Dámská halenka Sinja - 6 barevných variant u této společnosti bych se jistě nebála opět objednat. Cením si možnosti navržení svých poznatků a taktéž objednání jiných typů. Materiál, cena, plánek stoprocentně v pořádku, jen mě lehce nesedla domluva s prodejem. Produkt, který měl přijít za týden, se opozdil. A e-shop mě odkázal na dopravce s dodatkem, že oni ho zaslali okamžitě, ihned. Velká škoda.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 07. 2017.

Hodnocení Dámská halenka Sinja - 6 barevných variant

hodnocení 4/5 od 1 hodnotících

Diskuze Dámská halenka Sinja - 6 barevných variant

Martin T: funkční výrobek

Valerie B: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Nela P: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Pavel F: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Samuel M: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Dámská halenka Sinja - 6 barevných variant. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Dámská halenka Sinja - 6 barevných variant

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt