Dámská halenka Sinja - 6 barevných variant

Dámská halenka Sinja - 6 barevných variant

Dámská halenka Sinja - 6 barevných variant

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s Dámská halenka Sinja - 6 barevných variant. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s Dámská halenka Sinja - 6 barevných variant jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 644 Kč
Naše cena: 429 Kč

Netradiční dámská halenka zaujme svým originálním designem, který spočívá zejména v barevném odlišení límečku se zavazováním od ostatních částí košile. Tento kontrast je pak opakován v jemné lince například kolem 3/4 rukávů. V souladu s nejnovějšími trendy je zadní zakulacená část košile delší než ta přední.  Model je dostupný v 6 barevných provedeních: růžová, šedá, zelená, černá, béžová a bílá (na obrázcích v tomto pořadí).   Materiál: 65% bavlna                 35% polyester Velikost S M L...

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme Dámská halenka Sinja - 6 barevných variant

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Dámská halenka Sinja - 6 barevných variant

Marek Halbich, Tlustice:
Dámská halenka Sinja - 6 barevných variant byl doručen v pořádku a ve smluvený termín. Bohužel na základě informací, měl Dámská halenka Sinja - 6 barevných variant přijít ve speciální krabici, což se tak nestalo. Kdyby to nebyl dárek, vůbec bych se neozval. Bohužel jsem byl nucen, avšak i navzdory tomu domluva byla pohodová. Přijal jsem omluvu a obratem mi zaslali krabičku s pouzdrem. Co bych ovšem změnil, je výběr dopravců. Prodejce nabízí jednu společnost, která vyžaduje balné. Další peníze k ceně zboží.

Kristýna Horská, Kožichovice:
Byla jsem nákupem skvěle překvapena. Objednaný Dámská halenka Sinja - 6 barevných variant dorazil v rekordně rychlém čase a já z něj měla velikou radost. Vyzdvihla bych jeho vkusný vkusný design a samozřejmě praktičnost. To je můj šálek kávy, na to nedám dopustit. Znám lidi, kteří si objednali něco podobného, ale od jiného výrobce (jméno si už nepamatuji) a nadávali na to, že je to k ničemu. Tohle je něco jiného, neselže! Půjčila jsem jim ho na týden a dali mi za pravdu. Kupujte originál, kupujte tohle!

Aleš Theimer, Zádub-Závišín:
Dámská halenka Sinja - 6 barevných variant naprosto odpovídá mým požadavkům. Je šikovný a cena přitom hezká, myslím, že z něj činí výrobek dostupný|vhodný} celkem komukoliv. K nákupu mě inspirovali hlavně pozitivní zkušenosti dalších uživatelů. Říkal jsem si, že když je mnoho zákazníků rádo, je šance, že se mezi ně zařadím i já sám.

Tadeáš Bambásek, Plazy:
Nejprve chci pochválit opravdu osobitý design, potom také skvělý výkon Dámská halenka Sinja - 6 barevných variant. Dá se užít pro několik věcí, ale pozor je hodně křehký. Dceři se spadl na stole a kousek se odtrhnul. Na užitek to však nic nezměnilo, jen byl poškrábán tenhle hezký design. Je opravdu výkonný a celkem klidný.

Magdaléna Štiborová, Hrdlořezy:
Mojím hlavním problémem je roztěkanost. Než se pro něco rozhodnu, je to strašně dlouho. Jsem schopna vybírat i mnoho dní. Porovnávám schopnosti, čtu recenze, zkušenosti jiných majitelů a hodně se dotazuji prodejce. Na tenhle Dámská halenka Sinja - 6 barevných variant jsem našla hodně pozitivních ohlasů, ale pro jistotu jsem ještě několikrát psala do obchodu. Nyní se přidávám k frontě rozverných majitelů a také děkuji prodavačce za ochot mi vše říci.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 09. 2017.

Hodnocení Dámská halenka Sinja - 6 barevných variant

hodnocení 4/5 od 1 hodnotících

Diskuze Dámská halenka Sinja - 6 barevných variant

Eva M: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Veronika K: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Aleš D: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Viktorie K: děda je z dárku je nadšený

Amálie D: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Dámská halenka Sinja - 6 barevných variant. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Dámská halenka Sinja - 6 barevných variant

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt