Dámská halenka Tipo bílá - bílá

Dámská halenka Tipo bílá - bílá

Dámská halenka Tipo bílá - bílá

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s Dámská halenka Tipo bílá - bílá. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s Dámská halenka Tipo bílá - bílá jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 524 Kč
Naše cena: 349 Kč

Halenka Tipo se pyšní svým prvotřídním materiálem z bavlny a saténu. Halenka je elegantně zdobena a určena je rozhodně pro ty náročnější zákaznice, které se nespokojí jen tak s něčím. Halenka vás bude skvěle doprovázet při různých slavnostních příležitostech. Složení: 75% polyester              20% bavlna              5% spandex   Rozměry v cm Velikost                   S                M                   L                      XL                   XXL                                          ...

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme Dámská halenka Tipo bílá - bílá

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Dámská halenka Tipo bílá - bílá

Julie Babičková, Radíč:
Normálně objednávám přes net a aktuálně jsem chtěla ke svému využití Dámská halenka Tipo bílá - bílá. Po porovnání cenových nabídek mi Vaše vypadala nejlepší a proto jsem Dámská halenka Tipo bílá - bílá ihned objednala. Doba @dodání|doručení} byla standardní a rovněž způsob platby mi vyhovoval. Splnil moje potřeby a pokud zůstanete na rovnoměrné úrovni, tak jste dostali další spokojenou zákaznici.

Sofie Baginová, Hluboké Mašůvky:
Okamžité doručení. Dobrý a unikátní vzhled. Možná trochu vyšší cena. Jinak jsem s Dámská halenka Tipo bílá - bílá klidná. Nejkladněji hodnotím vzhled, vypadá ještě lépe než na obrázku, ty peníze za to stály. Rozhodovala jsem mezi tímto typem a ještě podobným, nakonec vyhrál tento. Podle toho, co jsem četla, byl tento produkt výbornější než jeho konkurenti v této užitkové kategorii.

Štěpán Šouta, Křídla:
Když jsem objednával Dámská halenka Tipo bílá - bílá, neměl jsem konkrétní představu. Důraz jsem dával především na vyhotovení, použití a termín dodání. Se vším mi vyšli v obchodě vstříc, byl jsem až nadšen korektním a solidním jednáním. Jsem opravdu nadšený a určitě tento Dámská halenka Tipo bílá - bílá doporučím známým. Skvělý eshop, jsem uspokojený.

Petra Berbrová, Kasalice:
Já sama nemám s Dámská halenka Tipo bílá - bílá své vlastní zkušenosti, objednala jsem ho matince. Sáhla jsem po něm především proto, že měl na webu velice kladné recenze a protože pár kamarádek ho také mají. Máti, i když byla zprvu dost skeptická, si ho teď velmi chválí. Pokaždé, když k ní přijedu, tak o něm hovoří a je velmi nadšená.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 28. 07. 2017.

Hodnocení Dámská halenka Tipo bílá - bílá

hodnocení 5/5 od 57 hodnotících

Diskuze Dámská halenka Tipo bílá - bílá

Laura V: děda je z dárku je nadšený

Kateřina V: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Julie O: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Zuzana K: já jsem to prostě chtěla

Jaroslav L: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Dámská halenka Tipo bílá - bílá. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Dámská halenka Tipo bílá - bílá

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt