Dámská halenka Villa - 2 barevné varianty

Dámská halenka Villa - 2 barevné varianty

Dámská halenka Villa - 2 barevné varianty

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s Dámská halenka Villa - 2 barevné varianty. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s Dámská halenka Villa - 2 barevné varianty jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1199 Kč
Naše cena: 799 Kč

Hledáte-li elegantní halenku pro pravidelné nošení, pak si z našeho širokého portfolia jistě vyberete. Halenka Villa vyniká asymetrickým střihem s módním prodloužením v zadní části, které je zároveň i praktické, neboť lichotí i silnějším postavám. Třičtvrteční rukávy se připínají pomocí knoflíku.  Materiál: 60% polyester                   35% viskóza                    5% elastan   Velikost UNI Přední délka (cm) 52 Zadní délka (cm) 70 Šířka přes prsa (cm x 2) 60 Šířka ve spodní části (cm x 2)...

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme Dámská halenka Villa - 2 barevné varianty

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Dámská halenka Villa - 2 barevné varianty

Daniela Kohlíková, Radkovice u Hrotovic:
Nejdříve jsem se snažila najít Dámská halenka Villa - 2 barevné varianty na internetu, kde by byl levnější a zajistili mi bleskové doručení, protože jsem nechtěla čekat. A na tomto obchodě jsem to našla. Vstřícnost a příjemné komunikace byla super, perfektní jednoduchost a přehlednost a s zasláním modelu v okamžité rychlosti jsem byla hodně příjemně překvapena. Zboží funguje na 100% a já jen můžu všem doporučit. Nejen svým přátelům a kolegům, ale i zde. Proto děkuji a doporučuji.

Zdeněk Veverka, Suchá Lhota:
Dámská halenka Villa - 2 barevné varianty z zkušenosti hlediska nic nechybí, je pěkné, lehoučké, obratné a kvalitní. V porovnání se podobnými, které jsem měl v drápech jde o kompromis výkonu a vlastností obou. V domácícm nasazení bych se bál o pevnost dřevěné konstrukce, snad výrobce ví co dělá.

Tobiáš Mošnička, Velká Bystřice:
Zkusili jste toho již nepočítaně a bezvýsledně? Žádný Dámská halenka Villa - 2 barevné varianty ale vašim požadavkům nikdy stoprocentně neodpovídal. Nemusíte ovšem kvůli tomu dělat kompromis. Znám řešení. Pořiďte si tak jako já Dámská halenka Villa - 2 barevné varianty. Jedině produkt bez kompromisů splnil všechny mé požadavky a já jsem z něj jako u vytržení. V momentě, kdy doslouží, okamžitě si objednám další.

Richard Ručkay, Skuteč:
Já jsem eshopům, reklamám a všem podobným záležitostem odjakživa odolával. Ne že bych si to nemohl dovolit, ale neměl jsem důvěru. Tudíž vás asi nešokuje, že jsem si Dámská halenka Villa - 2 barevné varianty neobjednal sám, ale zakoupila mi ho dcera k Vánocům. Po tom, co jsem si ho párkrát prověřil, tvrdím, pletl jsem se. Výrobek je bezkonkurenční nástroj a mrzí mě pouze jediné, a sice, že jsem si produkt nekoupil již předtím.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 28. 07. 2017.

Hodnocení Dámská halenka Villa - 2 barevné varianty

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze Dámská halenka Villa - 2 barevné varianty

Eliška R: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Simona P: Ideální k osmnáctinám :)

Filip S: funkční výrobek

Anežka M: Tento Dámská halenka Villa - 2 barevné varianty jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Sabina : Proboha. To raději přispěju na charitu

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Dámská halenka Villa - 2 barevné varianty. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Dámská halenka Villa - 2 barevné varianty

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt