Dámská jarní/podzimní bunda Argo khaki - zelená

Dámská jarní/podzimní bunda Argo khaki - zelená

Dámská jarní/podzimní bunda Argo khaki - zelená

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s Dámská jarní/podzimní bunda Argo khaki - zelená. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s Dámská jarní/podzimní bunda Argo khaki - zelená jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 2249 Kč
Naše cena: 1499 Kč

- stylová dámská bunda pro jaro a podzim - zapínání na zip - textilní kapuce se šňůrkami - přední kapsy na cvočky - kapsa na paži na zip - dekorativní výšivky Materiál: 100% polyester Velikost S M L XL Délka bundy od ramen (cm) 51 53 55 57 Šířka přes prsa (cm) x 2 46 48 50 53 Šířka v pase (cm) x 2 45 45 46 48 Šířka ve spodní části (cm) x 2 45 45 46 48 Délka rukávu od ramen (cm) 62 63 64 65 Vnitřní délka rukávu (cm) 45 45 46 46

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme Dámská jarní/podzimní bunda Argo khaki - zelená

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Dámská jarní/podzimní bunda Argo khaki - zelená

Veronika Bídová, Nová Ves u Jarošova:
U této firmy nakupuji docela často. Hraje mi do karet jak s cenou za produkt, tak s kvalitou zpracování. S ohledem na to, že u nás není široká nabídka po těchto Dámská jarní/podzimní bunda Argo khaki - zelená, jiný eshop již nehledám. Jejich negativem je pouze delší doba dodání a další druhotné náklady jako jsou: obalové materiály, cena dopravy. Bohužel jestliže chcete mít první jakost výhodně, musíte se počkat.

Jana Trnovská, Ostrovec-Lhotka:
Dostala jsem Dámská jarní/podzimní bunda Argo khaki - zelená jako dárek a byla jsem moc mile překvapena. Jsem opravdu mile překvapená, že mi manžel dal milý dárek.

Michael Hoško, Dolní Stakory:
Nejedná se nějakou převratnou novinku, ale mě oslovuje. Nejprve jsem chtěl koupit levnější Dámská jarní/podzimní bunda Argo khaki - zelená, ale přece jenom jsem se rozhodl, že se spokojím se dražším produktem a jsem za to opravdu rád. Bratr si objednal právě dražší a neustále má nějaké problémy. Já jej užívám přes čtvrt roku a nenašel jsem zatím žádné chyby.

Šárka Pantlíková, Poděvousy:
Potřebovala jsem ihned a rozumně pořídit Dámská jarní/podzimní bunda Argo khaki - zelená. Vyšli jste mi vstříc, poradili a odkázali mne na to, co jsem chtěla. Skvělé a férové jednání a hlavně zásilka došel včas, jak jsem chtěla. Perfektní, tak by to mělo být vždy.

Natálie Litošová, Toušice:
O Dámská jarní/podzimní bunda Argo khaki - zelená jsem se doslechla [zcela|celkem] náhodou. Ve frontě v obchodu o něm mluvily tři ženy stojící za mnou. Vlastně jsem je nemohla neslyšet. A po pár minutách upoutaly mou pozornost. Něco podobného by mi taky mohlo pomoci. Doma jsem hned usedla k internetu a nabídku Dámská jarní/podzimní bunda Argo khaki - zelená lehce dohledala. Rozmýšlela jsem jen chvíli a za chvíli byla objednávka hotová. Objednávka dorazila hned následující den odpoledne. A já si dnes říkám, že i dlouhá fronta k pokladně může být nakonec k něčemu dobrá. S nákupem jsem totiž opravdu moc spokojená.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 07. 2017.

Hodnocení Dámská jarní/podzimní bunda Argo khaki - zelená

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze Dámská jarní/podzimní bunda Argo khaki - zelená

Jana F: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Kryštof R: je to fajné

Michael L: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Oliver H: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Daniela A: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Dámská jarní/podzimní bunda Argo khaki - zelená. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Dámská jarní/podzimní bunda Argo khaki - zelená

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt