Dámská jarní/podzimní bunda Cali světlejší modrá AKCE - modrá

Dámská jarní/podzimní bunda Cali světlejší modrá AKCE - modrá

Dámská jarní/podzimní bunda Cali světlejší modrá AKCE - modrá

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s Dámská jarní/podzimní bunda Cali světlejší modrá AKCE - modrá. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s Dámská jarní/podzimní bunda Cali světlejší modrá AKCE - modrá jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1499 Kč
Naše cena: 999 Kč

Stylová dámská bunda kombinuje moderní džínový materiál s izolujícím šusťákovým materiálem na těle bundy. Trendy dlouhý střih bundy poskytuje dostatek ochrany před chmurným počasím. Bunda se dá libovolně stáhnout v pase a umožňuje tak zvýraznění siluety. Model disponuje kapucí a dvěma předními kapsami na zip. Materiál: 65% bavlna 35% polyester Velikost bundy S M L XL XXL Nejkratší délka od ramen (cm) 71 73 75 77 79 Nejdelší délka od ramen (cm) 82 84 86 88 90 Šířka v podpaží (cm) x 2 47 49 51 53...

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme Dámská jarní/podzimní bunda Cali světlejší modrá AKCE - modrá

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Dámská jarní/podzimní bunda Cali světlejší modrá AKCE - modrá

Tomáš Klener, Jarpice:
Jen co jsem ho spatřil, okamžitě jsem si byl jistý, že Dámská jarní/podzimní bunda Cali světlejší modrá AKCE - modrá musím mít. Měli jich hodně na výběr, že mi dlouho trvalo, než jsem se pro určitý rozhodl. To byla unikátní malinká a vlastně milá komplikace. Pak už jen stačilo si ho zakoupit a vybrat jestli si ho chci doručit na jakékoliv z prodejen, nebo si ho nechám dovést až ke dveřím. Za mě chválím bezvadný servis a parádní komunikace, to se dneska cení!

Jana Trýznová, Březová-Oleško:
Dámská jarní/podzimní bunda Cali světlejší modrá AKCE - modrá mohu klidně poradit všem svým přátelům a známým. Osobně jsem se přesvědčila, že nejen dobře chutná, ale je i hodně dobře cenově dostupný a není potřeba žádné zvláštní prostředky k tomu, abych ho mohla ovládat. Lehká příprava a bezvadná chuť nadchla nejen mě, ale i manžela a děti. Plné spektrum chutí odpovídá každému z rodiny. Také jsem byla pochválená za svou chytrost.

Amálie Lauterbachová, Horní Slivno:
S Dámská jarní/podzimní bunda Cali světlejší modrá AKCE - modrá jsem opravdu spokojena. Stoprocentně splnil všechna očekávání a stejně tak se nelišil od obrázku z e-shopu. Již dle ilustračních fotografií jsem měla jistotu v tom, co si nechávám zaslat a naštvaná jsem tak nebyla. Od momentu, co ho mám doma, se můj život skutečně velmi zlepšil. Ostatním můžu velmi doporučit jeho objednávku. Zbavíte se jeho prostřednictvím mnoha potíží.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 07. 2017.

Hodnocení Dámská jarní/podzimní bunda Cali světlejší modrá AKCE - modrá

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze Dámská jarní/podzimní bunda Cali světlejší modrá AKCE - modrá

Gabriela P: dobré

Gabriela S: Tento Dámská jarní/podzimní bunda Cali světlejší modrá AKCE - modrá jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Eva M: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Tobiáš : 110 % spokojenost

Radek C: funkční výrobek

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Dámská jarní/podzimní bunda Cali světlejší modrá AKCE - modrá. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Dámská jarní/podzimní bunda Cali světlejší modrá AKCE - modrá

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt