Dámská jarní/podzimní bunda Cali světlejší modrá - modrá

Dámská jarní/podzimní bunda Cali světlejší modrá - modrá

Dámská jarní/podzimní bunda Cali světlejší modrá - modrá

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s Dámská jarní/podzimní bunda Cali světlejší modrá - modrá. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s Dámská jarní/podzimní bunda Cali světlejší modrá - modrá jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 2129 Kč
Naše cena: 1419 Kč Ověřit dostupnost

Stylová dámská bunda kombinuje moderní džínový materiál s izolujícím šusťákovým materiálem na těle bundy. Trendy dlouhý střih bundy poskytuje dostatek ochrany před chmurným počasím. Bunda se dá libovolně stáhnout v pase a umožňuje tak zvýraznění siluety. Model disponuje kapucí a dvěma předními kapsami na zip.   Materiál: 65% bavlna                   35% polyester   Velikost bundy S M L XL XXL Nejkratší délka od ramen (cm) 71 73 75 77 79 Nejdelší délka od ramen (cm) 82 84 86 88 90 Šířka v...

3 důvody proč prodáváme Dámská jarní/podzimní bunda Cali světlejší modrá - modrá

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Dámská jarní/podzimní bunda Cali světlejší modrá - modrá

Michal Bdinka, Štěnovický Borek:
Chtěl jsem udělat radost manželce k narozeninám. Vůbec jsem však neměl jasnou představu o tom, co koupit. Obrátil jsem se na vás s očekáváním a udělal jsem výborně. Poradili jste mi, jak jste nejlépe uměli a výsledný Dámská jarní/podzimní bunda Cali světlejší modrá - modrá je skvělý. Manželka byla nadšená. Překvapivě jsem ještě ušetřil. Určitě u vás zase v budoucnu něco pořídím, vše proběhlo naprosto klidně, až jsem byl sám šokovaný.

Vanesa Chodúrová, Boršov:
Dámská jarní/podzimní bunda Cali světlejší modrá - modrá jsem dostala k svátku od tchýně. Takže jsem byla víc než nedůvěřivá, protože manželova maminka v minulosti občas naletěla nejrůznějším ne zrovna poctivým prodejcům. Řekla jsem si, že za zkoušku vlastně nic nedám, když už je to na stole. A názor jsem změnila velmi obratem. Dneska jsem za to překvapení moc ráda. A bonusem to vylepšilo i komunikace s tchýní.

Magdaléna Reiterová, Bořitov:
Vzhled je pro mě primární. Studuji design a nemůžu si pořídit cokoliv, co se mi nelíbí. Právě Dámská jarní/podzimní bunda Cali světlejší modrá - modrá mě velmi zaujal. Jak se říká, první myšlenka, dobrá touha! Svým designem i provedením se mi velmi líbí a jsem uspokojena. A ta suprová cena, to je takový bonus.

Štěpán Kreidl, Libavské Údolí:
Dámská jarní/podzimní bunda Cali světlejší modrá - modrá si pořizuji už dlouho. Ne každému je asi po chuti, ale přesto na něj nedám dopustit. Cítím se díky tomu perfektně. Rozhodně jej můžu všem známým doporučit. Navíc za takovou hodnotu, jakou jsem objevil zde, jsem jej na trhu ještě nenašel. Pokud nejste si jistí, tak si to určitě kupte také, protože za takovou cenu Dámská jarní/podzimní bunda Cali světlejší modrá - modrá jinde nakoupíte.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 19. 02. 2018.

Hodnocení Dámská jarní/podzimní bunda Cali světlejší modrá - modrá

hodnocení 5/5 od 36 hodnotících

Diskuze Dámská jarní/podzimní bunda Cali světlejší modrá - modrá

Matouš G: Dámská jarní/podzimní bunda Cali světlejší modrá - modrá je dobrý, ale chtělo yb to větší

Alžběta B: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Richard A: funkční výrobek

Barbora M: Ideální k osmnáctinám :)

Tomáš R: Celkem jsem spokojený.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Dámská jarní/podzimní bunda Cali světlejší modrá - modrá. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Dámská jarní/podzimní bunda Cali světlejší modrá - modrá

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt