Dámská jarní/podzimní bunda Cali tmavší modrá - modrá

Dámská jarní/podzimní bunda Cali tmavší modrá - modrá

Dámská jarní/podzimní bunda Cali tmavší modrá - modrá

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s Dámská jarní/podzimní bunda Cali tmavší modrá - modrá. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s Dámská jarní/podzimní bunda Cali tmavší modrá - modrá jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 2129 Kč
Naše cena: 1419 Kč

Stylová dámská bunda kombinuje moderní džínový materiál s izolujícím šusťákovým materiálem na těle bundy. Trendy dlouhý střih bundy poskytuje dostatek ochrany před chmurným počasím. Bunda se dá libovolně stáhnout v pase a umožňuje tak zvýraznění siluety. Model disponuje kapucí a dvěma předními kapsami na zip. Materiál: 65% bavlna                 35% polyester Velikost bundy S M L XL XXL Nejkratší délka od ramen (cm) 71 73 75 77 79 Nejdelší délka od ramen (cm) 82 84 86 88 90 Šířka v podpaží (cm)...

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme Dámská jarní/podzimní bunda Cali tmavší modrá - modrá

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Dámská jarní/podzimní bunda Cali tmavší modrá - modrá

Pavel Foerster, Tatiná:
Když jsem vybíral Dámská jarní/podzimní bunda Cali tmavší modrá - modrá, neměl jsem přesnou představu. Důraz jsem kladl především na kvalitu, použití a dobu dodání. Se vším mi vyšli v obchodě vstříc, byl jsem až nadšen etickým a solidním jednáním. Jsem opravdu nadšený a určitě tento Dámská jarní/podzimní bunda Cali tmavší modrá - modrá doporučím rodině. Perfektní obchod, jsem spokojený.

Daniela Buraltová, Pecka:
Dámská jarní/podzimní bunda Cali tmavší modrá - modrá mohu klidně poradit všem svým kamarádům a rodině. Osobně jsem se přesvědčila, že celkem dobře vypadá, ale je i hodně dobře cenově příznivý a není třeba žádné speciální prostředky k tomu, abych ho chtěla používat. Lehká příprava a bezvadná chuť nadchla nejen mě, ale i manžela a prarodiče. Plné spektrum chutí vyhovuje každému z přátel. Také jsem byla pochválená za svou šikovnost.

Valerie Fremuthová, Těrlicko:
Řekl bych, že Dámská jarní/podzimní bunda Cali tmavší modrá - modrá naprosto předčí všechny podobné konkurenční výrobky. A nejde jen o jeho kvalitu. Pro mě byla hlavní i cena ve vazbě na to, co za ni vlastně dostanu. Nevybírám vždy jen ten nejkrásnější výrobek, snažím se vzít v potaz provedení i cenu poštovného a kontakt s obchodem. V tomto ohledu mě Dámská jarní/podzimní bunda Cali tmavší modrá - modrá více než potěšil a chci ho každému doporučit.

Radek Bandy, Janovice v Podještědí:
Hledal jsem pro známé opravdu dobrý Dámská jarní/podzimní bunda Cali tmavší modrá - modrá s ohledem na provoz a trvanlivost. Důležitou roli pro mě znamenala také cena. Naštěstí jsem narazil na tento eshop, ve kterém jsem našel přesně to, co jsem potřeboval. Kromě bezpečnosti a nízkých cen také příjemné a vstřícné jednání. Dámská jarní/podzimní bunda Cali tmavší modrá - modrá přišel poštou brzo a splňoval mé očekávání. Takto by to mělo vypadat.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 09. 2017.

Hodnocení Dámská jarní/podzimní bunda Cali tmavší modrá - modrá

hodnocení 5/5 od 6 hodnotících

Diskuze Dámská jarní/podzimní bunda Cali tmavší modrá - modrá

Daniela K: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Petra M: Proboha. To raději přispěju na charitu

Emma M: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Rozálie : Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Johana M: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Dámská jarní/podzimní bunda Cali tmavší modrá - modrá. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Dámská jarní/podzimní bunda Cali tmavší modrá - modrá

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt