Dámská jarní/podzimní bunda Carny černá - černá

Dámská jarní/podzimní bunda Carny černá - černá

Dámská jarní/podzimní bunda Carny černá - černá

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s Dámská jarní/podzimní bunda Carny černá - černá. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s Dámská jarní/podzimní bunda Carny černá - černá jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 2249 Kč
Naše cena: 1499 Kč

- lehká, prošívaná bunda s kapucí - zapínání na zip - kapuce se stahovacími gumičkami - podšívka s lehkou výplní - dvě přední kapsy na zip Materiál: 100% nylon Velikost S M L XL XXL Délka bundy od ramen (cm) 58 60 62 63 64 Šířka přes prsa (cm) x 2 45 48 50 51 52 Šířka v pase (cm) x 2 41 44 46 47 48 Šířka ve spodní části (cm) x 2 48 50 52 53 54 Délka rukávu od ramen (cm) 62 63 64 65 66 Vnitřní délka rukávu (cm) 47 47 48 48 48

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme Dámská jarní/podzimní bunda Carny černá - černá

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Dámská jarní/podzimní bunda Carny černá - černá

Štěpán Bőhm, Karlov:
Jistě tu chvíli znáte, má přijít jubileum a nemáte ponětí, čím potěšit ženu. Já jsem se radil s chlapy v hospůdce, protože jsem byl úplně v koncích s nápady, a ostatní mi poradili, ať vsadím na Dámská jarní/podzimní bunda Carny černá - černá. Že se mi ten nápad docela líbil, proto jsem ho opravdu pořídil. Co vám budu povídat, moje polovička byla naprosto spokojená, pěla ódy, jak má ideálního chlapa a večer jsme si parádně užili.

Andrea Kremláčková, Přepeře:
O Dámská jarní/podzimní bunda Carny černá - černá jsem se doslechla [zcela|celkem] náhodou. Ve frontě v krámu o něm mluvily nějaké ženy stojící přede mnou. Nějak jsem je nemohla neslyšet. A po pár minutách zaujaly moji pozornost. Něco takového by mi taky mohlo pomoci. Doma jsem okamžitě usedla k netu a nabídku Dámská jarní/podzimní bunda Carny černá - černá bez problémů našla. Rozmýšlela jsem jen chvíli a za chvíli byla objednávka vyplněná. Zásilka byla doručena hned druhý den odpoledne. A já si dnes říkám, že i dlouhá fronta k pokladně může být nakonec k něčemu prospěšná. S nákupem jsem totiž velmi moc spokojená.

Štěpán Velký, Březí nad Oslavou:
Dámská jarní/podzimní bunda Carny černá - černá je jednoduše vynikající! Po saměťáku jsem se pár roků pohyboval po Asii jako obchodní zástupce a tak mám možnost srovnání. Je vidět obrovský pokrok a i v Česku je možné najít velmi kvalitní nabídku. Ve všech směrech konkuruje prodejcům v Asii a cenově je dokonce dostupnější než v některých vedlejších zemích. Jen tak dál.

Andrea Klainová, Mouchnice:
Jednoduše jsem musela ve svém životě učinit nějakou změnu. Dámská jarní/podzimní bunda Carny černá - černá se k tomuto účelu jevil jako naprosto ideální. A opravdu, s ním je můj život nyní podstatně příjemnější než v minulosti. I vás čas od času přepadne nutkání, že byste se sebou prostě měli něco udělat? Ale chybí vám k životní volbě obvykle dost síly. S Dámská jarní/podzimní bunda Carny černá - černá budou podobné chmury obratem ty tam. Zjistíte, že na obrat k lepšímu stačí většinou velmi málo.

Zuzana Glocarová, Bohuslávky:
Dostala jsem ho jako dárek. Do té doby jsem nikdy ani nepřemýšlela o tom, že bych si ho sama objednala. Pak jsem se přece jen rozhodnula, že ho tedy otestuji. Bez přehánění musím uznat, že jsem byla moc pěkně spokojená. Kamarádky, které u mě byly na návštěvě se ihned ptaly, jak jsem s ním spokojená. Tak jsem dle skutečnosti řekla, že si nemůžu stěžovat a bez okolků jsem jim jí doporučila.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 07. 2017.

Hodnocení Dámská jarní/podzimní bunda Carny černá - černá

hodnocení 5/5 od 6 hodnotících

Diskuze Dámská jarní/podzimní bunda Carny černá - černá

Šárka S: Je to dostatečné?

Daniel J: Dámská jarní/podzimní bunda Carny černá - černá je dobrý, ale chtělo yb to větší

Eva V: děda je z dárku je nadšený

Magdaléna K: já jsem to prostě chtěla

Jonáš B: 110 % spokojenost

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Dámská jarní/podzimní bunda Carny černá - černá. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Dámská jarní/podzimní bunda Carny černá - černá

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt