Dámská jarní/podzimní bunda Carny tmavě modrá AKCE - modrá

Dámská jarní/podzimní bunda Carny tmavě modrá AKCE - modrá

Dámská jarní/podzimní bunda Carny tmavě modrá AKCE - modrá

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s Dámská jarní/podzimní bunda Carny tmavě modrá AKCE - modrá. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s Dámská jarní/podzimní bunda Carny tmavě modrá AKCE - modrá jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1949 Kč
Naše cena: 1299 Kč

- lehká, prošívaná bunda s kapucí - zapínání na zip - kapuce se stahovacími gumičkami - podšívka s lehkou výplní - dvě přední kapsy na zip Materiál: 100% nylon Velikost S M L XL XXL Délka bundy od ramen (cm) 58 60 62 63 64 Šířka přes prsa (cm) x 2 45 48 50 51 52 Šířka v pase (cm) x 2 41 44 46 47 48 Šířka ve spodní části (cm) x 2 48 50 52 53 54 Délka rukávu od ramen (cm) 62 63 64 65 66 Vnitřní délka rukávu (cm) 47 47 48 48 48

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme Dámská jarní/podzimní bunda Carny tmavě modrá AKCE - modrá

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Dámská jarní/podzimní bunda Carny tmavě modrá AKCE - modrá

Gabriela Górniaková, Kochánov:
Tento Dámská jarní/podzimní bunda Carny tmavě modrá AKCE - modrá jsem viděla u maminky a začala jsem se o něj zajímat. Na kamarádky doporučení jsem okamžitě, co jsem přišla z kanceláře, sedla k počítači a zakoupila. Po celkem krátké chvíli zaťukal kurýr a já jej můžu využívat. Jsem velmi spokojená a budu zkoušet dál. Nejen svým kamarádkám, ale každému, koho potkám a dám se s ním do rozhovoru.

Emma Koťarová, Nosálov:
Objednala jsem si Dámská jarní/podzimní bunda Carny tmavě modrá AKCE - modrá teprve před třemi dny a dnes dopoledne mi zvonil kurýr u branky s balíčkem. Byla jsem překvapená rychlostí doručení, protože jsem se na balíček těšila a ještě větší radost jsem měla, když jsem zásilku otevřela. Koukl na mě úplně nový kus se vším, co k němu podle návodu mělo patřit. Ještě jsem ho netestovala, ale vypadá krásně, tak doufám, že vyplní svůj účel.

Dominik Kouřílek, Svatá:
Dámská jarní/podzimní bunda Carny tmavě modrá AKCE - modrá, který jsem hledal, byl jen zde. Byl jsem příjemně překvapen z velké nabídky. Proces nákupu mne utvrdil o špičkové úrovni této společnosti. Takže mohu doporučit všem, kteří hledají kvalitu za rozumnou cenu. Jediným nedostatkem je asi jako vždy, termín doručení.

Šimon Radostný, Křenovice:
Když jsem váš Dámská jarní/podzimní bunda Carny tmavě modrá AKCE - modrá poprvé přinesl do graáže, docela jsem měl obavy, co mi na to žena řekne. Má ve zvyku mi neustále dokola opakovat, že zbůhdarma utrácím za nemožnosti, místo abych schovával kačky na důležitější zboží. Měl jsem strach, že tentokrát to skončí podobně. Ale naštěstí jsem se pletl. Sotva Dámská jarní/podzimní bunda Carny tmavě modrá AKCE - modrá spatříla, řekla mi, ať jí ho ukážu, že ho zkusí. Co myslíte, jak to dopadlo? Už mi ho nevrátil, a já si musel pořídit nový, na druhou stranu, teď jsme velmi spokojení oba.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 30. 07. 2017.

Hodnocení Dámská jarní/podzimní bunda Carny tmavě modrá AKCE - modrá

hodnocení 5/5 od 6 hodnotících

Diskuze Dámská jarní/podzimní bunda Carny tmavě modrá AKCE - modrá

Simona D: nemá chybu

Sofie P: Je to dostatečné?

Štěpán J: funkční výrobek

Sofie P: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Antonín S: Celkem jsem spokojený.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Dámská jarní/podzimní bunda Carny tmavě modrá AKCE - modrá. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Dámská jarní/podzimní bunda Carny tmavě modrá AKCE - modrá

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt