Dámská jarní/podzimní bunda Carny tmavě modrá - modrá

Dámská jarní/podzimní bunda Carny tmavě modrá - modrá

Dámská jarní/podzimní bunda Carny tmavě modrá - modrá

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s Dámská jarní/podzimní bunda Carny tmavě modrá - modrá. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s Dámská jarní/podzimní bunda Carny tmavě modrá - modrá jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 2249 Kč
Naše cena: 1499 Kč

- lehká, prošívaná bunda s kapucí - zapínání na zip - kapuce se stahovacími gumičkami - podšívka s lehkou výplní - dvě přední kapsy na zip Materiál: 100% nylon Velikost S M L XL XXL Délka bundy od ramen (cm) 58 60 62 63 64 Šířka přes prsa (cm) x 2 45 48 50 51 52 Šířka v pase (cm) x 2 41 44 46 47 48 Šířka ve spodní části (cm) x 2 48 50 52 53 54 Délka rukávu od ramen (cm) 62 63 64 65 66 Vnitřní délka rukávu (cm) 47 47 48 48 48

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme Dámská jarní/podzimní bunda Carny tmavě modrá - modrá

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Dámská jarní/podzimní bunda Carny tmavě modrá - modrá

Nikolas Vika, Budčeves:
Když něco pořizuji, tak vyžaduji kvalitu a rychlost dodání. Toho se ovšem málokdy dočkám. Nedávno jsem pořizova Dámská jarní/podzimní bunda Carny tmavě modrá - modrá přes vás a vše, co jsem očekával, se mi splnilo do posledního puntíku. Výborně, tak by to mělo být. Byl jsem moc šťastný!

Matyáš Řičař, Zaječov:
Doporučil mi ho kamarád. Prý Dámská jarní/podzimní bunda Carny tmavě modrá - modrá užíval už dlouho a skutečně mu pomohl. Nějaký čas jsem váhal, zda se mi to vyplatí. Když jsem si ale vzpomněl jak dlouhou dobu už s tím zápasím, rozhodl jsem se, že to zkusím. Nechtělo se mi kdekoliv stát frontu, proto jsem si ho zakoupil přes webový formulář a nechal si ho bez obtíží zaslat až domu. A chci říci, že rozhodně udělal jsem dobře.

Šárka Rajnochová, Rohy:
Dámská jarní/podzimní bunda Carny tmavě modrá - modrá překvapil, mám ho odtud koupený od srpna a chci ho pochválit. Skvěle pracuje, nadchl mě i tátu, který na to zpočátku hleděl tak trochu s strachem. Argumenty ho udolaly a nakonec musel říci, že se pletl. Rádi ho nyní používáme oba dva. Luxusní výrobek za ještě luxusnější cenu. V téhle cenové hladině nemá dle mého názoru žádného konkurenta.

Sofie Pitašová, Dlouhé:
Dámská jarní/podzimní bunda Carny tmavě modrá - modrá je pomocí měkkému materiálu a modernímu designu perfektní jak pro víkend, tak pro den ubíjejícícmu nás pracovními povinnostmi. Přítelkyně mi ho závidí, protože pomocí němu jsem zajímavá a zvýší přesně to, co vyniknout má. Oceňuji na něm i to, že je jednoduše dostupný a když potřebuji další, není problém ho sehant. Doručení obvykle dojde do druhého dne a jsem o něm informována přes emailu předem.

Petra Roženková, Postřižín:
preferuji zdravý životní styl, měla jsem docela velký problém sehnat si produkty v normálním obchodě. Navíc sortiment je velice omezen, ceny jsou nadsazené, a tak jsem vyhledala na internetu obchod, který se zabývá tímto stylem. nemůžu nic jiného říci, než že spokojenost předčila mé požadavky. Když jsem byla nerozhodná ohledně Dámská jarní/podzimní bunda Carny tmavě modrá - modrá, zavolala jsem na tamní číslo, kde mi milá paní - dáma vysvětlila, z čeho se Dámská jarní/podzimní bunda Carny tmavě modrá - modrá skládá, jak se používá a dohromady jsme celou zakázku dotáhli do zdárného konce. Malinko mě zklamala doprava. Ale jak sama píšu, doprava je kapitola sama o sobě.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 07. 2017.

Hodnocení Dámská jarní/podzimní bunda Carny tmavě modrá - modrá

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze Dámská jarní/podzimní bunda Carny tmavě modrá - modrá

Kamila L: já jsem to prostě chtěla

Viktorie : Tento Dámská jarní/podzimní bunda Carny tmavě modrá - modrá jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Viktorie W: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Jiří B: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Richard P: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Dámská jarní/podzimní bunda Carny tmavě modrá - modrá. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Dámská jarní/podzimní bunda Carny tmavě modrá - modrá

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt